Recent content by PabloLaRoha

  1. PabloLaRoha

    Newsy MMA Userów

    Mam je nadal, karmię i mają się dobrze, pozdrawiają całe Cohones :bayan:
  2. PabloLaRoha

    Ojcones

    Nie pisałem z wielkimi nadziejami, ale tu zawsze wszyscy tacy wygadani na wszystkie tematy, więc może ktoś mi przynajmniej podpowie jeśli chodzi o zielone rośliny do tego akwarium :redford:
  3. PabloLaRoha

    Ojcones

    Panowie, śmiechy śmiechami, ale ja serio muszę poznać tajniki tego „hobby”, a że młody się będzie przykładał to jestem przekonany. Biorąc jednak pod uwagę jego wiek, bardziej przykładać będzie się musiała mama, ale tym się narazie nie przejmujemy :D
  4. PabloLaRoha

    Ojcones

    Mamy tu jakiegoś eksperta od akwarystyki? Młody wymyślił sobie pod choinkę i to ja mam oczywiście problem.. z góry dzięki za kontakt :D
  5. PabloLaRoha

    Newsy MMA Userów

    Fajnie kolegę wsadziłeś na minę, a wystarczyło czytać temat i nie wprowadzać w błąd :D
  6. PabloLaRoha

    Newsy MMA Userów

    Nie ma sprzecznych, będą gadające głowy :D
  7. PabloLaRoha

    Newsy MMA Userów

    Co Ty gadasz? Nie ma transmisji z meczu?
  8. PabloLaRoha

    Newsy MMA Userów

    I cyk, nielegalne prawa, zgłosić :bayan:
  9. PabloLaRoha

    Newsy MMA Userów

    Tego nie wiem :D
  10. PabloLaRoha

    Newsy MMA Userów

    Panowie, ale na co liczyliście? Że republika kupiła prawa do NBA czy o co chodzi?
  11. PabloLaRoha

    Newsy MMA Userów

    Meczu nie zobaczysz, zobaczysz gadające głowy oglądające sobie mecz NBA :D
  12. PabloLaRoha

    Newsy MMA Userów

    Nie ma żadnego NBA w republice, bujda. Z Oktagonem też się wstrzymajmy :waldeklaugh:
  13. PabloLaRoha

    Newsy MMA Userów

    Ja wolałbym Daukausa lub Shahbazyana. Wydaje mi się, że Michał chce trochę zmylić tym, że to jednak kontynent, bo wcześniej pisał, że Amerykanin. Myślę, że ktoś z USA jednak ;)
  14. PabloLaRoha

    Newsy MMA Userów

    Daukausa :D
  15. PabloLaRoha

    Newsy MMA Userów

    Oczywiscie :)
Back
Top