Pamiętam jego początki i wybór Haliburtona w drafcie przez SAC, a później transfer do Pacers. Obojga nie ma już w SAC, obaj przegrali finały w NBA ale jak tam pokazał się Haliburton, to był przecież kosmos. Fox w serii z Knicks , może poza G2, pokazał się bardzo slabo.Byc moze po kontuzji, coś...