Recent content by mighty

  1. mighty

    By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

    Byleby za dwa dni nie zadzwoniła i stwierdziła, że "zaszedł pomyłek".
  2. mighty

    Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

    Mi jedynie został 2001. Resztę sprzedałem na allegro kilkanaście lat temu. A trochę tego było...
  3. mighty

    Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

    Pamiętam go z "Samochody świata 1991". Do dziś żałuję, że ten katalog sprzedałem. :childcry:
  4. mighty

    By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

    @Gienek lekarzy szkalujo
  5. mighty

    Tanio skóry nie sprzedam

    I gdzie są piniondze za las? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi...
  6. mighty

    Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

    Jakaś Fiesta albo jazz.
  7. mighty

    Tanio skóry nie sprzedam

    Ale to było 12 lat temu... No chyba, że nadal chodzi.
  8. mighty

    Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

    Lepsze chińskie niż izraelskie. :roberteyeblinking:
  9. mighty

    Książki

    Zależy co lubisz. Ja jego kryminałów nie tykam, ale czytałem trylogię Parabellum i była bardzo fajna.
  10. mighty

    Książki

    Mojemu 10-latkowi spodobały się przygody Mikołajka, także polecam jak już dziecko umie czytać, bo fajnie i szybko się to czyta. Poza tym jeszcze jakieś popularnonaukowe Adam Kay, ale tytułów nie pamiętam co on tam czyta. Młodszy za to komiksy, na razie smerfy i kaczor Donald.
  11. mighty

    Tanio skóry nie sprzedam

    Oni są wśród nas. Kilku nawet tutaj na forum. :roberteyeblinking:
  12. mighty

    Tanio skóry nie sprzedam

    Jeśli to nie fejk, to tylko dowodzi, że aby być rodzicem to powinno się przechodzić jakieś testy psychologiczne.
  13. mighty

    Formuła 1

    Ciężko się to jakoś ogląda, jeśli to tak będzie wyglądało cały sezon to chyba nie dam rady na to patrzeć. Mam nadzieję, że te zapowiadane zmiany faktycznie będą miały jakiś wpływ na ściganie.
  14. mighty

    Tanio skóry nie sprzedam

    Ależ nikt, ja tylko doprecyzowałem ofertę drugiej strony. Nigdzie też nie napisałem, że z którąś się zgadzam :neildegrassewhoa:
Back
Top