Ten koleś jest po prostu chory psychicznie i nie widzę innej możliwości. Powinien wyłapać bana tak jak ten cały różowy bandera bo umówmy się można czasem podostrzyć dyskusję, ale są jakieś granice.
Nie, najbardziej miarodajna jest walka z mega przeciętnym ale młodym prawdziwym pięściarzem z którym Paul przegrał czyli z młodszym Fury'm. Perry to bym, który od UFC się tak naprawdę odbił, więc na pewno to nie jest najbardziej miarodajna walka Paula.
Śmiem twierdzić, że ktoś z jego stażem treningowym i możliwościami nie poradziłby sobie gorzej z dwoma emerytami z zupełnie innego sportu. Jego prawdziwą bokserską wartość pokazała walka z młodszym bratem Fury'ego, który nie jest żadnym wirtuozem, ale jest zawodowym pięściarzem.
Oczywiście skrzętnie pominięte, że jeden był bliżej 50-tki niż trzydziestki i był już mocno rozbity, a drugi był parterowcem o mocnym jebnięciu, ale był po serii bodajże 5 porażek i już nie miał za grosz ognia w sobie. Przestańmy robić z Paula jakiegoś kozaka bo Joshua się z nim po prostu w tej...
Jeżeli ktoś serio myśli, że Joshua walczył tutaj na serio to życzę powodzenia. Zadawał głównie ciosy proste, sierpów na lekarstwo. Śmieszy mnie teraz budowanie narracji z szacunkiem do gościa, który przegrał z bumem Tommy'm w momencie kiedy walka była na 100% na serio. Joshua jakby chciał mógłby...
Kretyn nawet się za bardzo kryć nie potrafi. Ta sama pogarda dla "żelków" i pisanie jakie to sebixy powinny być we freakach. Zwykły hippkryta, który zarzekał się że wypierdala, a nadal zaśmieca forum swoimi "przemyśleniami".
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.