A ja uważam, że lepszy Paddy niż wiecznie płaczący i przegrywający w walkach o pas Gaethje, który ledwo wygra 1-2 starcia i już żąda pasa. Najrozsądniejszy byłby Arman, ale mamy to, co mamy.
Tyson Fury nie zawalczy już więcej poza linami. Bokser walczący w kategorii ciężkiej ogłosił zakończenie kariery.
Informację o sportowej emeryturze przekazał Fury za pośrednictwem Instagrama. "The Gypsy King" nie ujawnił póki co swoich dalszych planów, zarówno sportowych, jak i prywatnych...
To zdjęcie utwierdza jeszcze bardziej w przekonaniu jakim bykiem jest Kuber. Vettori małym średnim nigdy nie był (jakimś gigantem też nie), a przy Piotrku to się człowiek zastanawia czy on z półśredniej nie jest.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.