Ale to jest kurwa buc, chłopakowi skończył się kontrakt, a tego dupa boli i na złość nie będzie kibicował, bo o biednym Martinie nie pomyślał. No niesamowity wieśniak :matt:
Nikt mu wcześniej nie bronił podpisać dłuższego kontraktu na lepszych warunkach, ale chyba aż tak w Ruchałę nie wierzył...