Trzeci się kończy jakimś cliffhangerem czy jest to jakoś zamknięta całość? Pytam, bo leży na watchliście netflixowej, a nie chciałbym zaczynać serialu, który się urwie w połowie.
Obecnie na tapecie drugi sezon Legion - bardzo ładne, ale słabsze póki co od pierwszego sezonu - oraz Happy. Po...