Trzeba dzieci robić i to dużo
No i warto byłoby w końcu przestać wciskać małolatom dyrdymały w stylu najpierw studia i praca a później dzieci, bo to jest najbardziej szkodliwa bzdura jaką wciskali nam nasi rodzice.
Bo to funkcjonalny trening!
:boystop:
Kiedyś pamiętam trenerzy jak przychodzili ludzie, którzy ze sportem nie mieli nic wspólnego to kazali im robić jakieś proste ćwiczonka na maszynach żeby trochę się wzmocnić.
A teraz zaczynamy od podrzutu, rwania i napierdalania piłką lekarską bo to fajnie...
Zrobiła się moda na te hyroxy i crosfity, rzucają się na to Krystyny z księgowości które nie są w stanie wejść po schodach na trzecie piętro bez zadyszki.
No i później są kontuzje.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.