Recent content by Arczi1990

  1. Arczi1990

    UFC Fight Night: Della Maddalena vs. Prates (02.05.2026)

    Drugi weekend z rzędu delikatnie do przodu.
  2. Arczi1990

    Podludzie

    Dobrze, że fundacja cancer fighters zebrała tyle siana to szybciej się z tym uporają.
  3. Arczi1990

    UFC Fight Night: Burns vs. Malott (18.04.2026)

    Mallot jest trenerem strikingu i myślę, że uderza lepiej ale parter bez wątpienia Burnsik.
  4. Arczi1990

    UFC Fight Night: Burns vs. Malott (18.04.2026)

    Takie mam przeczucie. Zdaje sobie sprawę, że Philips to nie ogórek ale moim zdaniem Jourdain lepszy. Kusi mnie żeby Burnsa puścić za dwie dyszki money line…
  5. Arczi1990

    UFC Fight Night: Burns vs. Malott (18.04.2026)

    Air Jourdain to jest absolutny lock
  6. Arczi1990

    Newsy MMA Userów

    Widziałem wczoraj u niego na Facebooku
  7. Arczi1990

    Grand Theft Auto VI

    Kurczę no powiem Ci, że od długich lat jestem przyzwyczajony do tej konsoli i jakbym kupował coś nowego to właśnie X’a
  8. Arczi1990

    Grand Theft Auto VI

    Nie mogę się doczekać! Będę mógł do siebie na chatę podjechać :lol: Trzeba będzie kupić nowego xboxa i wziąć tydzień wolnego.
  9. Arczi1990

    [email protected]

  10. Arczi1990

    A co takiego posiadasz z komunikatorów?

    A co takiego posiadasz z komunikatorów?
  11. Arczi1990

    Newsy MMA Userów

    Serce pęka! Człowiek, który otworzył mi drogę do najpiękniejszej przygody jaką miałem w życiu. W czasach covidu gdzie wszyscy przed wszystkimi się zamykali, on we mnie uwierzył i podjął ryzyko wpuszczając do swojego „domu”. Inspirująca postać. Co to jest za wiek, żeby odchodzić z tego świata…55lat
  12. Arczi1990

    Newsy MMA Userów

    Duży Usman out z walki z dużym Walkerem. Mega szkoda bo dobra walka się szykowała.
  13. Arczi1990

    Na bezrybiu i rak ryba

    10 minut- dwa pompano :lol: Tak to można łowić
  14. Arczi1990

    Na bezrybiu i rak ryba

    Ja wziąłem teścia na ryby. Jego drugie łowienie na Florydzie. Dałem mu wędkę i jiggowalismy od dna. W pewnym momencie siedzi! On krzyczy “kurwa mam coś dużego”! Zwija, zwija, zwija i wyjął… literalnie buta ze skarpetą w środku :lol: Taki klasyk wędkarski jak z filmów. On nie chce tego pamiętać...
Back
Top