Zwyrolisko

Przyjebałeś się?


3E528375-09B1-437E-A654-E7CC00C1E529.gif
 
Piękne wiązania ta Azjatka robi.

Nie mówcie, że nie chcielibyście zobaczyć w takiej estetyce swoich kobiet.
Nawet gdy nie byłem masterem to gdy była okazja zawsze swoje dziewczyny namawiałem by dały się związać profesjonaliści w:

IMG_20231008_081528_360.jpg


IMG_20231008_081706_177.jpg

IMG_20231008_081354_212.jpg


IMG_20231008_081738_698.jpg

IMG_20231008_081752_917.jpg

IMG_20231008_081801_283.jpg


IMG_20231008_081821_853.jpg

Od razu widać, że sznurki nasączone mefedronem

A tutaj po prostu dobre pośladki dobrej dupy niezłej kinksterki.

IMG_20231008_082759.jpg
 
Last edited:
Dobra. Muszę zapytać:

A dominująca i ruchajaca facetów kobieta jest ok, a Ci faceci to kurwy? :P

Ciekawe zagadnienie.
 
Piękne wiązania ta Azjatka robi.

Nie mówcie, że nie chcielibyście zobaczyć w takiej estetyce swoich kobiet.
Nawet gdy nie byłem masterem to gdy była okazja zawsze swoje dziewczyny namawiałem by dały się związać profesjonaliści w:

View attachment 80176

View attachment 80177
View attachment 80178

View attachment 80179
View attachment 80180
View attachment 80181

View attachment 80182
Od razu widać, że sznurki nasączone mefedronem

A tutaj po prostu dobre pośladki dobrej dupy niezłej kinksterki.

View attachment 80183

Jedyne wiązania które mnie interesują..

a9707de3faed4d81a88ac26d2fc22323.jpeg
 
Nie zaglądałem tu chyba z 2 tygodnie bo nie było kiedy, ostatnio życie przycisnęło, ale od kilku dni nadrabiałem dyskusję i jestem pod wrażeniem :frankapprove:
Widzę że kolega @torpedo założył naszemu znawcy relacji międzyludzkich chomąto na łeb i nim pole orze :waldeklaugh: aż miło było to czytać, uśmiałem się bardziej niż na ostatnim występnie Paczesia :juanlaugh:
@torpedo uważaj tylko teraz, patrząc na to ile razów otrzymał nasz filozof moralności, może cię teraz uznać za swojego Dominusa, jeszcze twoim króliczkiem będzie chciał zostać :korwinlaugh: i będzie pisał i się pytał czy może iść na spotkanie w familoku, czy może koledze kolbę ojebać... Nie wiem czy jesteś gotów na takie zmiany w życiu :mjsmile:
 
Co za afera że tyle ludzi się zaangażowało: od @tucznik do @Halibut 2.0
:korwinlaugh:
Nie zajrzałem parę dni i tyle stron natrzaskanych

Klasyk znany od starożytności: uwielbiać patrzyć na rozwój gwiazd i jednocześnie ich spadek.
Obojętnie czy to Durczok, Doda czy youtuberzy.
Każde pokolenie to lubi.
Nawet jeśli po czasie okaże się że taka gwiazda jest niewinna to publiczność nie odczuje ulgi " o Jezus on taki zły nie jest, na szczęście " tylko rozczarowanie.
Tym razem jednak niektóre pokolenia pewnie są zdziwione, że "pizdy z Fame" potrafią być groźne -niedocenianie tego co nowe: zarówno plusówjak i minusów....

Chłopaki próbują udowodnić że rucham chore psychicznie narkomanki na imprezach gdzue wszyscy się pierdoła ze wszystkimi obcymi, oraz że facet jak rucha obce laski to macho bo klucz co otwiera wiele dziur, a dziewczyna nawet jak raz się prześpi z kumplem, nie będąc w związku to kurwa bo tam było w średniowieczu plus ona ma łatwiej o seks dlatego jest zawsze kurwa.
 
Chłopaki próbują udowodnić że rucham chore psychicznie narkomanki na imprezach gdzue wszyscy się pierdoła ze wszystkimi obcymi, oraz że facet jak rucha obce laski to macho bo klucz co otwiera wiele dziur, a dziewczyna nawet jak raz się prześpi z kumplem, nie będąc w związku to kurwa bo tam było w średniowieczu plus ona ma łatwiej o seks dlatego jest zawsze kurwa.
Kurcze człowiek przez tydzień mocniej forum nie przegląda i tyle go omija.
Cholera sfd jeszcze chyba cofnęło dostęp publiczny do insomni -jak nie idzie to nie idzie :siuu:
 
Dawanie dupy jest nawet gdy jest to żona. Jak dupy dajesz mężowi to nadal jest to dawanie dupy i nie ma w tym nic złego xd
Czemu wymyślasz sobie, że ktoś wkłada mi coś do tyłka, wiedząc, że to nie prawda?

Czemu to wizualizujesz?

Porozmawiajmy o tym.
Już ich wyjaśniłeś. Wygrałeś dziś tą zaciekłą bitwę. Wystarczy, miej litość
 
Czemu wymyślasz sobie, że ktoś wkłada mi coś do tyłka, wiedząc, że to nie prawda?

Czemu to wizualizujesz?

Czemu wymyślasz sobie że wiem że to nie prawda że ktoś wkłada ci coś do tyłka?

Czemu kłamiesz że to wizualizuje?

Pokaż mi w którym to miejscu napisałem albo przyznaj że zwyczajnie kłamiesz na mój temat i wymyślasz rzeczy które nie miały miejsca!

:mamed:
 
Czemu wymyślasz sobie że wiem że to nie prawda że ktoś wkłada ci coś do tyłka?

Czemu kłamiesz że to wizualizuje?

Pokaż mi w którym to miejscu napisałem albo przyznaj że zwyczajnie kłamiesz na mój temat i wymyślasz rzeczy które nie miały miejsca!

:mamed:


Jeżeli ci pisze że nikt nie wkłada mi do tyłka a ty o tym piszesz to to sugeruje.

A myśleć o tym oznacza wizualizować najczęściej, tak działa nasz mózg :(
 
Back
Top