Zlot Krakowski - 1.X.2016 - Witajcie Hejterzy w Progach Faveli

Status
Not open for further replies.
Relacja live na Snapchacie, odkurzę go na tę okoliczność - stunner1996. Dawać mi tu sobotę :bleed:
Dla ścisłości (z moim życiowym nieogarem to lepiej jak debilowi wytłumaczyć, bo kto wie xD)
Mam być NA 20 czy z Poznania wyjeżdżać o 20?
Na 20/21/22 w Koninie, wcześniej nie ma sensu żebyś była, bo kumpel ma jakieś zabezpieczenie medyczne do 19, więc wcześniej pewnie nie wyjedziemy. Chyba, że tylko tak Ci będą pasowały połączenia, to dobiję wcześniej i zaproszę na romantycznego kurczaka w cieście w okołodworcowym Saigonie :kiss:
 
Relacja live na Snapchacie, odkurzę go na tę okoliczność - stunner1996. Dawać mi tu sobotę :bleed:
z19142147Q,Sobota.jpg


Pozdro.
Bawcie się dobrze miśki i nagrajcie reakcje po walce wieczoru :D
 
Relacja live na Snapchacie, odkurzę go na tę okoliczność - stunner1996. Dawać mi tu sobotę :bleed:

Na 20/21/22 w Koninie, wcześniej nie ma sensu żebyś była, bo kumpel ma jakieś zabezpieczenie medyczne do 19, więc wcześniej pewnie nie wyjedziemy. Chyba, że tylko tak Ci będą pasowały połączenia, to dobiję wcześniej i zaproszę na romantycznego kurczaka w cieście w okołodworcowym Saigonie :kiss:

Na snapa dodany :D
Ps. Masz 20 lat ze 1996? ;)

Okej. Będę szukać więc takich :)
Nie jem kolacji ale możesz powitać mnie sokiem pomarańczowym :cryme:
 
L4 będzie na niedzielę tylko czy cały weekendzik sobie życzysz? Mama Pawła już zakłada Ci kartę w anonimowej przychodni na Ślunsku :chef:
Nie mogę już, za dużo chorowałem ostatnio.
Wpadnę na pewno na chwilę, ale organizatorem nie będę.
 
Pociąg i dużo miejsca, niekoniecznie razem w parze, o której planowo ma być we wro ?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top