Zlot Krakowski - 1.X.2016 - Witajcie Hejterzy w Progach Faveli

Status
Not open for further replies.
@Masu @MuraS @mat01
Popek jest passe, poza tym chce zostać zawodnikiem MMA, więc będziecie musieli go hejtować.

Mam propozycję nowej piosenki zlotowej:

@Jakub Bijan - myślę, że piosenkę o kapitaliście można uznać też oficjalnym hymnem partii Mięso i Kapitalizm ;)

Ja myślę że nutą zlotu powinno być to.

Dlaczego?
Raz że Popuś jest z nami od początku, dwa że w dobie koksu w UFC i odwiecznym koksie w KSW, ta przaśna piosnka będzie idealna.

PS. Rozmawiałem z Kornikiem, jeśli nie skarzą mu przyjechać na galę to będzie w KRK.
 
Panowie chętni i nawet ćwierć chętni-dopisujcie się bo szykuje się epickie połączenie Zlotu i kawalerskiego Gienka. Będziecie o tym synom opowiadali, a nawet wnukom, a wasze żony się z wami rozwiodą. Rzekłem.
 
Panowie chętni i nawet ćwierć chętni-dopisujcie się bo szykuje się epickie połączenie Zlotu i kawalerskiego Gienka. Będziecie o tym synom opowiadali, a nawet wnukom, a wasze żony się z wami rozwiodą. Rzekłem.
Tylko narzeczona nie może się dowiedzieć o moim kawalerskim w KRK bo będę spalony :lol:
 
Podoba mi się pomysł założenia partii politycznej, z chęcią wspomogę ją swoim autorytetem. Co do pierwszych propozycji programowych partii Mięso i Kapitalizm (MiK) uważam, że trzeba skupić się na podstawach. Wolny rynek ograniczony jedną regulacją - zakaz produkcji i sprzedaży damskich leginsów w rozmiarze większym niż M, a także dotacje do wołowiny (tylko ras mięsnych) finansowaną podatkiem wegetariańskim - powinni nim zostać objęci wszyscy weganie i wegetarianie, którzy ukończyli 18 lat. W razie problemów fiskalnych będziemy sprzedawać
freganom obligacje o ujemnej rentowności.
 
Podoba mi się pomysł założenia partii politycznej, z chęcią wspomogę ją swoim autorytetem. Co do pierwszych propozycji programowych partii Mięso i Kapitalizm (MiK) uważam, że trzeba skupić się na podstawach. Wolny rynek ograniczony jedną regulacją - zakaz produkcji i sprzedaży damskich leginsów w rozmiarze większym niż M, a także dotacje do wołowiny (tylko ras mięsnych) finansowaną podatkiem wegetariańskim - powinni nim zostać objęci wszyscy weganie i wegetarianie, którzy ukończyli 18 lat. W razie problemów fiskalnych będziemy sprzedawać
freganom obligacje o ujemnej rentowności.
NA BELWEDER!
 
Podoba mi się pomysł założenia partii politycznej, z chęcią wspomogę ją swoim autorytetem. Co do pierwszych propozycji programowych partii Mięso i Kapitalizm (MiK) uważam, że trzeba skupić się na podstawach. Wolny rynek ograniczony jedną regulacją - zakaz produkcji i sprzedaży damskich leginsów w rozmiarze większym niż M, a także dotacje do wołowiny (tylko ras mięsnych) finansowaną podatkiem wegetariańskim - powinni nim zostać objęci wszyscy weganie i wegetarianie, którzy ukończyli 18 lat. W razie problemów fiskalnych będziemy sprzedawać
freganom obligacje o ujemnej rentowności.
Sezon polowań na lewactwo w każdy weekend od piątku godzina 17 do niedzieli godzina 22. Dozwolona amunicja grzybkująca, broń automatyczna, łuki i kusze (lewactwo to nie zwierzęta mogą zdychać w niehumanitarnych warunkach). A obligacje freegańskie bym umarzał drugiego dnia po emisji.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top