Zimowe Igrzyska Olimpijskie PJONGCZANG 2018

Ile medali zdobędą Polacy na ZIO 2018?


  • Total voters
    43
  • Poll closed .
Pieknie jest! Kamil wytrzyma to wiemy. Hula ciezko ale ma przewagę. Kandydatow do podium jest siedmiu, roznice male.

ALE MNIE NOSI NIE MOGE USIEDZIEC KURWA
 
Magda nie czytaj :gabi_much_love:

Co oni te baby wzięli do studia. TVP i Eurosport. Jakiś przykaz dostali? Baby nie nadają się na fachowców w takich sprawach!
 
Magda nie czytaj :gabi_much_love:

Co oni te baby wzięli do studia. TVP i Eurosport. Jakiś przykaz dostali? Baby nie nadają się na fachowców w takich sprawach!

Akurat nie jestem wojującą feministką ;)
Sama często się wkurzam jak słucham ekspertów wziętych z dupy. Nie tylko kobiet, choć tu najczęściej obnażana jest niestety niewiedza, ale nawet facetów którzy na co dzień zajmują się kolarstwem a teraz mają się wypowiedzieć o skokach.
 
Powinni to odwolac, to jest dramat kurwa. To nie ma nic wspólnego z uczciwą rywalizacją i duchem olimpijskim.
 
Szkoda mi chłopaków, widać ile ich to kosztuje. Kanadyjczyk mało nie zszedł ba zawał jak czekał na belce na zielone światło.
 
Im większą przewagę sobie naskrobałeś w pierwszym skoku, tym większa szansa na to, że ugrasz w końcówce cokolwiek.
Słabo się to ogląda... Żal chłopaków
 
Bardzo ciekawe wiadomości przekazali komentatorzy ESP, a także potwierdził Sebastian Szczęsny na TT. Ludzie po prostu wyszli po pierwszej serii i rzadko kto już ogląda skoki na trybunach.
 
Bardzo ciekawe wiadomości przekazali komentatorzy ESP, a także potwierdził Sebastian Szczęsny na TT. Ludzie po prostu wyszli po pierwszej serii i rzadko kto już ogląda skoki na trybunach.

Było to widać w TV, zostały mało ludzi, tylko trochę większa grupa przy "bandzie" w tym jakaś ekipa z Milicza. Szacun dla nich za taką wyprawę.
 
Masakra, Panowie już tam zasypiają. Kamil siedzi z zamkniętym oczami, Rysiek przeciera oczy jak małe dziecko po dobranocce.
 
Back
Top