Zaproszenie na MMA tracker

No dobra, jakis czas nie mam sprawnego kompa i maile sprawdzam na telefonie, zaproszenia tam nie dojrzalem, rozumiem ze sie ze mna droczycie tak? :p jesli dostalem zapro a nie zauwazylem i zjebalem sprawe to przepraszam tego co zaproszenie mi wysłał. Ogólnie grzywny nie bedzie a radze sobie jakos z chomikiem (mowilem ze nie ma problemu z placeniem) wiec serdecznie przepraszam ze zawracalem Wam glowe, pozdrawiam
 
Panowie, dałby ktoś może zaproszenie lub powiedzcie mi co zrobić aby dostac ;-) To co bede sciągał to bede udostępniał, przez praktycznie cały dzień.
 
Również bardzo bym prosił o zaproszenie. Od jakiegoś czasu próbuję się dostać na MMA Tracker, ale jakoś nigdy się nie udało.

Potrafię utrzymać dobre ratio. Siedzę na kilku trackerach i mogę podrzucić na PW dowód z ratio.
 
Również bardzo bym prosił o zaproszenie. Od jakiegoś czasu próbuję się dostać na MMA Tracker, ale jakoś nigdy się nie udało.

Potrafię utrzymać dobre ratio. Siedzę na kilku trackerach i mogę podrzucić na PW dowód z ratio.
Oplotom nieczęsto ktoś daje zapro ale może Ci się poszcześci.
 
Oplotom nieczęsto ktoś daje zapro ale może Ci się poszcześci.

Jestem jednym z tych co lurkują forumka, ale się nie wypowiadam. Już na długo przed założeniem konta byłem stałym czytelnikiem portalu.
Może ktoś jednak będzie skłonny wysłać zapkę, daje słowo że nie jestem pijawką. Albo chociaż jakieś wskazówki jak Wam się udało dostać na ten tracker.
 
@mat01 Ehh, trudno ;-) mimo wszystko dzieki za dobre chęci. Może w późniejszym terminie mi sie uda dostać od kogoś.


Tak troche odbiegając od tematu dorobiłem sie w końcu, nowego lapka, a ze ten stary, to nie taki stary, bo półtora roczny. Mam zamiar stworzyć potężną baze gal ufc bellatora jak i pride. Tak aby miec wszystko pod ręką, a ze zawsze mam ochotę wrócić do jakiejś gali po jakimś czasie i potem jest tylko problem, bo w necie albo jest w jakiejś kiepskiej jakości albo w linkach juz nic nie ma. :-) i stąd moja prośba o zapro do trackera.
 
mam jednego zapa jak ktos chce, bedzie korzystal i nie bede sie za niego wstydzil.
 
Back
Top