Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja śledziłem dokładnie. Podał ci czas i miejsce a ty obsrałeś pantalony jak gówniarz. Zamykam, nie musisz odpisywać, twoje fantazje mnie nie interesują.
Rezygnowałbyś z planów tylko dlatego by jechać jakiegoś dzieciaka nauczyć szacunku? Jeśli tak to jesteś idiotą. Ładnie się wypinasz dla smyka. Widzę że też nie potrafisz zapomnieć jak cię tu kiedyś podsumowałem panie Andrzej T... znaczy Miskatonic :mjsmile:
 
Panowie czemu takie kursy na Natsu? 3.00, nie śledzę tych frików, ale ona wygrała ich pierwszą walkę, Natsu nic nie trenuje tego MMA czy o chuj tutaj chodzi?
 
Panowie czemu takie kursy na Natsu? 3.00, nie śledzę tych frików, ale ona wygrała ich pierwszą walkę, Natsu nic nie trenuje tego MMA czy o chuj tutaj chodzi?
Podejrzane to jest. Z tego co zaobserwowałem znają się bardzo dobrze prywatnie więc może umówiły się na trylogie.
 
Panowie czemu takie kursy na Natsu? 3.00, nie śledzę tych frików, ale ona wygrała ich pierwszą walkę, Natsu nic nie trenuje tego MMA czy o chuj tutaj chodzi?
Też mnie to zastanawiało, patrząc na pierwszą walkę również wydaje mi się, że będzie powtórka, ale cholera wie z tymi influ.... może się podłożą by jednak zrobić trylogię. Mimo wszystko Lexy "pokonała" tylko Fagate, a to żaden wyznacznik. Nie wiem też ile może mieć na kurs fakt, że jednak chyba ta Lexy jest lepiej postrzegana wśród obserwatorów.
 
Ten Ferrari wydaje się trochę 'poschizowany' po 'zamachu' na jego życie. Trochę to wygląda jakby się bał Bomby w pewnych momentach, typu 'face to face'.
 
Ciekawe ilu lamusów polajkuje :DC:

:deniro:

IMG_20220915_173013.jpg


reakcja jest reakcja :fjedzia:
 
Szpilka-Załęcki -2,5 rundy @1.55

Rundy są 4minutowe a nie 3. Do tego Denis wychodzi z kontuzją i zapowiada,że wjedzie w ajtuja na pełnej. Myślę, że to długo nie potrwa.

Tez mi sie wydaje ze to dobry typ, chociaz jak sobie przypomne jak to Denis mial wjechac na pelnej w Alana i Kubiszyna, to mam watpliwosci :)
 
Tez mi sie wydaje ze to dobry typ, chociaz jak sobie przypomne jak to Denis mial wjechac na pelnej w Alana i Kubiszyna, to mam watpliwosci :)
Jeśli to prawda o tej kontuzji to tylko taki scenariusz wchodzi u niego w grę i na to liczę
 
Dziękuję wszystkim za Lajki. :tiphatb:Olbrzymia jest siła w narodzie :bleed:

Jedziemy z pierwszymi Izydorami :cool: Podam kursy z STS czy Fotruny jak ktoś znajdzie w necie to lepiej.

Z piątku na sobotę LFA oraz Boks. Sobota Czeski Oktagon.

Amorim @1.25 (STS)

Niepokonana 5-0 Brazylijka utytułowana zapaśniczka/grapplerka (multum złotych medali) trenująca w ATT, kontra średni szczebel strikerski. 3 walki dla LFA i wszystkie łatwe poddania. Jak będzie teraz dowiemy się pojutrze. Ja stawiam na gwałt w parterze. Stulejarze lepiej niech nie wchodzą na jej profil.

Boks - Derick Miller Jr @1.30 (STS)

9-0 , 32 latek gdzie pcha sie w rankingach coraz bardziej. Będzie to jego już 7 walka w tym samy miejscu u siebie w domu. Rywal 42 letni Banks znany z bęcek od Balskiego i Jeżewskiego w latach 2017-2018. Wynik można spokojnie sprawdzić w sobotę po śniadaniu.

Sobota > Oktagon MMA

Kalaśnik @1.33 (Fortuna)


Czeski zapaśnik kontra bum z faveli. :cool:
 
Last edited:
Dziękuję wszystkim za Lajki. :tiphatb:Olbrzymia jest siła w narodzie :bleed:

Jedziemy z pierwszymi Izydorami :cool: Podam kursy z STS czy Fotruny jak ktoś znajdzie w necie to lepiej.

Z piątku na sobotę LFA oraz Boks. Sobota Czeski Oktagon.

Amorim @1.25

Niepokonana 5-0 Brazylijka utytułowana zapaśniczka/grapplerka (multum złotych medali) trenująca w ATT, kontra średni szczebel strikerski. 3 walki dla LFA i wszystkie łatwe poddania. Jak będzie teraz dowiemy się pojutrze. Ja stawiam na gwałt w parterze. Stulejarze lepiej niech nie wchodzą na jej profil.

Boks - Derick Miller Jr @1.30

9-0 , 32 latek gdzie pcha sie w rankingach coraz bardziej. Będzie to jego już 7 walka w tym samy miejscu u siebie w domu. Rywal 42 letni Banks znany z bęcek od Balskiego i Jeżewskiego. Wynik można spokojnie sprawdzić w sobotę po śniadaniu.

Sobota > Oktagon MMA

Kalaśnik @1.33


Czeski zapaśnik kontra bum z faveli. :cool:
Cos malo :boystop:
 
Back
Top