Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Najpierw wyśmiałeś a teraz Izydor? :boystop:
To byl taki pocieszny smiech...
putinlaugh.gif
 
To byl taki pocieszny smiech...
putinlaugh.gif
Żartuję. Co do typu to chuj wi. Niby Czech u siebie i dostaje brazylijskiego pogromcę ogórków... ale właśnie takich ogórków jak ten Czech. Ostatnie walki 3 lata temu, a brazol jednak aktywny w tym pogramianiu ogórków. Typ luźny, ale kurs dobry żeby zaryzykować tę stówkę (znalazłem w kieszeni strych dresów, w których chodzę po domu) :fjedzia:
 
Żartuję. Co do typu to chuj wi. Niby Czech u siebie i dostaje brazylijskiego pogromcę ogórków... ale właśnie takich ogórków jak ten Czech. Ostatnie walki 3 lata temu, a brazol jednak aktywny w tym pogramianiu ogórków. Typ luźny, ale kurs dobry żeby zaryzykować tę stówkę (znalazłem w kieszeni strych dresów, w których chodzę po domu) :fjedzia:
Ale sobie zracjonalizował hihi,
wypierdziane dresy, prawie dziurawa kieszeń, dziecioki dostały już śniadanie. Na opał się chrustu nazbiera.
:lol:

Edit: Bueno już za prawie 3 w fortunce
:wow:
pogram.
Walki Bueno:


tu z jakimś ogórem z publiczności z brzuchem większym niż mój




Walki tego czeskiego knedliczka









 
Last edited:
Krótko nie gram tego Bueno, pepik jest bardzo mocny, stójka to raczej do 1 bramki, a walki brazol jak widać z video wygrywał albo z totalnymi ogórami albo przez ich kontuzję.
Kurs fajny ale czuję tutaj 1r ko dla pepika. Szkoda, że kurs na pepika KO tylko 1.65. Powyżej 2 bym grał na pewno.
 
Krótko nie gram tego Bueno, pepik jest bardzo mocny, stójka to raczej do 1 bramki, a walki brazol jak widać z video wygrywał albo z totalnymi ogórami albo przez ich kontuzję.
Kurs fajny ale czuję tutaj 1r ko dla pepika. Szkoda, że kurs na pepika KO tylko 1.65. Powyżej 2 bym grał na pewno.
No jak jest taki mocny to jak miałby być kurs ponad 2? :korwinlaugh:
 
Niech ktoś znajdzie wynik walki Millera w nocy Ja szukam od rana i nie mogę, nikt nie odpisuje na relacjach nic nie widać.
Napisałem nawet do promotora i cisza .
Nawet największy serwis jeszcze tego nie ma bokserski. :crazy:
 
Szkaradek z Martinikiem to powinna byc zapasnicza dominacja tego pierwszego
Kurs juz z 2.14 troche spadl do 2.04 ale dalej warto go rozwazayc
Ja tam odradzam, Szkaradek oddaje strasznie plecy, co może skończyć się różnie. Wiadomo value jest, ale może pojawią się lepsze tj. pewniejsze walki na papierze.
 
Ja tam odradzam, Szkaradek oddaje strasznie plecy, co może skończyć się różnie. Wiadomo value jest, ale może pojawią się lepsze tj. pewniejsze walki na papierze.
Czekam na kolejne walki, to oczywiste, tylko dziele sie na goraco mysla bo potem zapomne :P
 
Dlaczego Słodkiewicz nie ma szans? Ten Karwat coś więcej potrafi? Dziwią te kursy.

Edit: kompletnie nie mam pojęcia o świecie freak fightów, ktoś coś rozjaśni?
 
Po ważeniu cyrku, ta miss honey jest sportowo niedorozwinięta (nie widać w ogóle siły w ciosach itd.), staśko głupkowato skacze, ale czuć tam nutkę sportowca, wg mnie staśko do jednej bramki.

Edit: komedia
1663425445578.png

:cryme:, prawie płaczę ze śmiechu, jak się jakiś obrońca tego cyrku pojawi, to niech się nie oszukuje, to jest dla śmiechu. Jak w Sadze lodu i ognia występy karłów na weselu Joffreya.
 
Last edited:
Dlaczego Słodkiewicz nie ma szans? Ten Karwat coś więcej potrafi? Dziwią te kursy.

Edit: kompletnie nie mam pojęcia o świecie freak fightów, ktoś coś rozjaśni?

5kg cięższy, 20 lat młodszy z pojęciem o parterze. Kontrola jak khabib za najlepszych lat :irish: Coś tam już wygrał

Tutaj sparing. Może gdzieś u nich na kanale Strong Ekipa będzie coś więcej



1.20 już, nie ma co
 
Po ważeniu cyrku, ta miss honey jest sportowo niedorozwinięta (nie widać w ogóle siły w ciosach itd.), staśko głupkowato skacze, ale czuć tam nutkę sportowca, wg mnie staśko do jednej bramki.
Stasko była gimnastyczka. Jak jej kibice nie wjadą na głowę "wypierdalaj, wypierdalaj" itp to powinna sobie poradzić. Analizy freakow coś pięknego :antonio:
 
Stasko była gimnastyczka. Jak jej kibice nie wjadą na głowę "wypierdalaj, wypierdalaj" itp to powinna sobie poradzić. Analizy freakow coś pięknego :antonio:
Minimike to bierze? Na ważeniu wyglądał chyba lepiej niż miniżaba?
 
Minimike to bierze? Na ważeniu wyglądał chyba lepiej niż miniżaba?

Tak się właśnie zastanawiałem i wrzuciłem go na jeden kupon. Na tarczach dla mnie lepiej wyglądał, dodatkowo zapasy powinny być po jego stronie.
W odpowiedzi do kogoś w tym dziale popierałem chyba zdanie @sp0ngelele . Na tego "mistrza" agresja i aktywność Minimajka powinna wystarczyć. Co może być najważniejsze w tej walce, Minimajk ma raczej większe doświadczenie jeśli chodzi o zapasy. Dodatkowo wydaje mi się, że chyba ma lepsze warunki by wygenerować większą siłę ciosu.
 
Back
Top