Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

nie zrozumiałeś :D Uważam jakieś tam value jest. W normalnej walce remis to abstrakcja a tu wystaczy 2-1 w rundach co jest dość częstym wynikiem. Pytanie czy one się po prostu przed czasem nie skończą myślę, że nie będa kalkulować wygrania 3 rund tylko ubicia :D
 
nie zrozumiałeś :D Uważam jakieś tam value jest. W normalnej walce remis to abstrakcja a tu wystaczy 2-1 w rundach co jest dość częstym wynikiem. Pytanie czy one się po prostu przed czasem nie skończą myślę, że nie będa kalkulować wygrania 3 rund tylko ubicia :D
duze prawdopodobienstwo na punkty :jimcarrey:
 
kuszące kursy, żeby elegancko przejebać kaskę
Pewnie tak, nie sądzę, że to wejdzie, dlatego w takie kursy wrzucam dosłownie kilka złotych odpowiednio do ryzyka. Ale ten ujemny punkt zawsze sprawia, że idę w ten remis o ile jest dostępny.

Teraz mam wygraną Yakimenko na jednym kuponie, a na drugim remis w jego walce. Czyli pewnie Kamiński to wygra XD
 
Teraz mam wygraną Yakimenko na jednym kuponie, a na drugim remis w jego walce. Czyli pewnie Kamiński to wygra XD
Jednak Yakimenko. Remisy dziś nie weszło. Ale pełna dominacja Ukraińca.

Yakimenko @ 2.16 z jutrzejszego FENu. Miałem stawiać tak czy siak, głównie w sumie ze względu na ostatnią walkę w BRAVE, ale teraz widzę też, że Kamiński nie zrobił wagi przed galą i na starcie ma odjęty punkty. Typ oczywiście ryzykowny, bo dwa lata temu Yakimenko przegrał przez nokaut w 15 sekund, zbyt dużych zwycięstw i rywali na swoim koncie nie ma, ale trzeba jakoś spróbować otworzyć weekend.
 
64e75df17da9b90a8883f53c.jpg
 
Ktoś gra coś z Fame? Myślicie, że Filipek może zgasić Fabjańskiemu światło? Kurs 1.9 wygląda nawet nieźle a patrząc na jego pierwszą "walkę" typ boi się uderzeń. Ciekawie wygląda też Karaś przez dec 1.9
 
Ktoś gra coś z Fame? Myślicie, że Filipek może zgasić Fabjańskiemu światło? Kurs 1.9 wygląda nawet nieźle a patrząc na jego pierwszą "walkę" typ boi się uderzeń. Ciekawie wygląda też Karaś przez dec 1.9
Filipek jednak jest jakieś 20+ kg lżejszy od Waca, który mu zgasił światło. Dla mnie ta walka to skip totalny
 
Filipek jednak jest jakieś 20+ kg lżejszy od Waca, który mu zgasił światło. Dla mnie ta walka to skip totalny
A rozważasz coś z tej gali?
Osobiście pograłem Filipka, Sheeya, Wrzosek, i Karaś dec (za drobne). I aktualnie Minimum 4 walki zakończą się przed czasem @3.25. Zastanawiam się też minimum 2 walki zakończą się w pierwszej rundzie @4.5
 
A rozważasz coś z tej gali?
Osobiście pograłem Filipka, Sheeya, Wrzosek, i Karaś dec (za drobne). I aktualnie Minimum 4 walki zakończą się przed czasem @3.25. Zastanawiam się też minimum 2 walki zakończą się w pierwszej rundzie @4.5
Pisałem już na discordzie że to drugie dwie walki w pierwszej się skończą dobra opcja po tym kursie, w końcu to pato friki...
 
A rozważasz coś z tej gali?
Osobiście pograłem Filipka, Sheeya, Wrzosek, i Karaś dec (za drobne). I aktualnie Minimum 4 walki zakończą się przed czasem @3.25. Zastanawiam się też minimum 2 walki zakończą się w pierwszej rundzie @4.5
no wcześniej pisałem, że po 1.8 Sheeya za 1100 singiel. Reszta pewnie jutro będę rozkminiał
 


Spróbuję znowu remisik :kis:

Ktoś coś z FENu gra? Nad Bryszem się zastanawiałem ze względu na mocną bazę parterową, ale rywal widzę po Instagramie, że też sporą uwagę parterowi przykłada.
 
Back
Top