Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Screenshot_20230902-150227.png
 
@Jakub Madej grasz Daszkiewicza?
Nie, bo nie mam konta na tym bukmacherze :einsteinsmoke: Chociaż typ dobry uważam, tak niepewne jest to, że Daszkiewicz tu w ogóle nie robił wagi, a Szyszka na wieczornym ważeniu się lekko zataczał nawet. Grałbym tu Daszkiewicza, bo Szyszka jest dla mnie wielką niewiadomą
 
Nie, bo nie mam konta na tym bukmacherze :einsteinsmoke: Chociaż typ dobry uważam, tak niepewne jest to, że Daszkiewicz tu w ogóle nie robił wagi, a Szyszka na wieczornym ważeniu się lekko zataczał nawet. Grałbym tu Daszkiewicza, bo Szyszka jest dla mnie wielką niewiadomą
Na F2F rzeczywiście wyglądał na wykończonego, dodatkowo zapasy chyba powinny być po stronie Daszkiewicza. Za drobne się spróbuję. Gabaryty wiadomo po stronie Szyszki, ale schodzenie tak sporo z wagi powinno też zrobić różnice.
 
A rozważasz coś z tej gali?
Osobiście pograłem Filipka, Sheeya, Wrzosek, i Karaś dec (za drobne). I aktualnie Minimum 4 walki zakończą się przed czasem @3.25. Zastanawiam się też minimum 2 walki zakończą się w pierwszej rundzie @4.5

Pisałem już na discordzie że to drugie dwie walki w pierwszej się skończą dobra opcja po tym kursie, w końcu to pato friki...
Izi muni... :hi:
 
Przyglądał się ktoś promocji na fortunie "typy chronione" za 50pln? Wczoraj i przedwczoraj było trzeba postawić mecze z ligi mistrzów, natomiast z tego co widzę dziś trzeba postawić tylko jeden mecz z le lub lk a resztę można z czegokolwiek innego, to dobra okazja żeby to połączyć z walkami na UFC? Czy mam rację? Nie widzę nigdzie w regulaminie, żeby był zapis że kupon ma być rozliczony w ciągu 24h co często właśnie jest w zapisie, ktoś potwierdzi?
 
Przyglądał się ktoś promocji na fortunie "typy chronione" za 50pln? Wczoraj i przedwczoraj było trzeba postawić mecze z ligi mistrzów, natomiast z tego co widzę dziś trzeba postawić tylko jeden mecz z le lub lk a resztę można z czegokolwiek innego, to dobra okazja żeby to połączyć z walkami na UFC? Czy mam rację? Nie widzę nigdzie w regulaminie, żeby był zapis że kupon ma być rozliczony w ciągu 24h co często właśnie jest w zapisie, ktoś potwierdzi?
@sp0ngelele
 
Back
Top