Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

coś takiego musiałeś wysłąć? bo ja to ręcznie będe musiał zrobić i wyciąg to wystarczy jakieś potwierdzenie pdf z moimi danymi?
  • rachunek za media (prąd / gaz / woda, czynsz – rachunek za telefon komórkowy nie jest akceptowany)
  • wyciąg z konta bankowego (ewentualnie kopia PDF z wyciągu bankowego pobranego z bankowości internetowej)
  • zaświadczenie o zameldowaniu, wydane przez władze miasta/ powiatu
  • oficjalne potwierdzenie z banku - dokument wydany przez pracownika banku, zawierający imię, nazwisko i adres zamieszkania. Dokument musi zawierać pieczątkę banku i podpis jego przedstawiciela
  • wypełniony przez pracownika banku formularz Zaświadczenie potwierdzające posiadanie rachunku bankowego
 
coś takiego musiałeś wysłąć? bo ja to ręcznie będe musiał zrobić i wyciąg to wystarczy jakieś potwierdzenie pdf z moimi danymi?
  • rachunek za media (prąd / gaz / woda, czynsz – rachunek za telefon komórkowy nie jest akceptowany)
  • wyciąg z konta bankowego (ewentualnie kopia PDF z wyciągu bankowego pobranego z bankowości internetowej)
  • zaświadczenie o zameldowaniu, wydane przez władze miasta/ powiatu
  • oficjalne potwierdzenie z banku - dokument wydany przez pracownika banku, zawierający imię, nazwisko i adres zamieszkania. Dokument musi zawierać pieczątkę banku i podpis jego przedstawiciela
  • wypełniony przez pracownika banku formularz Zaświadczenie potwierdzające posiadanie rachunku bankowego
A to nie ma być tak, że masz wysłać im jedną z tych rzeczy? Ja im chyba tylko pdf z wyciągiem z konta z mBanku wysłałem.
 
A to nie ma być tak, że masz wysłać im jedną z tych rzeczy? Ja im chyba tylko pdf z wyciągiem z konta z mBanku wysłałem.
no jedną z tych rzeczy właśnie, czyli jakaś płatność z mojego konta wystarczy w pdfie? na mail to im wysłałeś?
bo dowodu nie wysyłałem zrobiłem zamiast tego karte
 
Tam chyba było jakieś okienko, gdzie trzeba było załączyć plik. Nie pamiętam dokładnie. Kilka lat temu zakładałem tam konto. Wtedy jeszcze nazywali się "Moneybookers". Jakiś czas temu przekształcili nazwę na "Skrill".
 
Tam chyba było jakieś okienko, gdzie trzeba było załączyć plik. Nie pamiętam dokładnie. Kilka lat temu zakładałem tam konto. Wtedy jeszcze nazywali się "Moneybookers". Jakiś czas temu przekształcili nazwę na "Skrill".
a odpisują w ogóle na maile? czy trzeba dzwonić
wpłaciłem już hajs z unibeta i doszedł, więc jakoś to działa
ale kontakt chyba bardzo słaby u nich, mogłoby to też być bardziej automatyczne, a nie maile jakieś musze wysyłać
 
Odradzam grę na betsyfie. Kilka dni temu dostałem wiadomość:

045fb8db32109bf2a8c6b14546f6b887.png


Powiedziałem grzecznie na chacie, że poczułem się urażony tą wiadomością i chciałem spytać za co ją dostałem, w zamian pan równie grzecznie odpowiedział, że nic mi nie może powiedzieć.
Skąd taki limit mógł być? Nie mam pojęcia. Dużo u nich nie wygrywam, wpłaca(łe)m regularnie, a żadnego freebetu, ani bonusu nigdy nie dostałem. Poinformowałem, że jak rozstrzygną się moje zakłady, to usuwam konto.
Wam także polecam grę na unibecie i pinnaclu, to są o niebo lepsze buki. I nie mówię tego, jako urażona panienka, po prostu takie są fakty i pisałem to już dawno ;)
 
Też mnie to zastanawia. Kurs powinien być koło 6. No, nad 5.50 może mógłbym się delikatnie pochylić. Wybieram jednak Edgar inside distance 3.75.
 
Wie ktoś , czy mogę dokonac wypłaty na unibecie na inna kartę debetową niż dotychczas?? Niestety zgubiłem ostatnio portfel i mam nową kartę teraz ...
 
@Puczi

Grałeś kiedyś piłke na Pinnacle? jak zagrac z podpórką bo nie ma tradycyjnego np x2

Gram cały czas. Jak się zarejestrujesz, to możesz rozwinąć okienko przy meczu i tam masz np +0,5 -> czyli w przypadku remisu jest 1,5 - 1,0 -> czyli wygrywasz.
 
mam konto już chyba trzeci tydzień tam wojuje :lol: dzięki bo chcialem lazio z remisem dolozyc do kuponu na ufc :crazy:
 
Spoko. Jeszcze jest możliwość pk - to chyba zwrot w przypadku remisu, ale poczytaj sobie w googlach.
 
Panowie mam pytaniee. Postawiłem na Unibecie że walka Machida vs Rockhold pójdzie na ponad 1,5. Skoro Luck poddał Machide dokładnie w 2minucie i 30 sekundzie 2 rudny jak zostanie to rozliczone?
W oficjalnym werdykcie podali 2min 31 sekunda :D
 
O kurwa, to niewyspanie. Posrało mi się, że Luke wygrał w 1.
Skoro oficjalny werdykt jest 2:31, to weszło. Jestem pewny na 1000%. Jeśli nie uznali - to kłóć się na chacie. Liczy się OFICJALNY WYNIK - a ten wynosi 7 minut 31 sekund, co jest większe, niż 7 minut 30 sekund = over 1.5.
 
Miocic - Hunt 1.44 - 2.65
Tavares - Whittaker 1.40 - 2.80
Perosh - O'Connell 1.67 - 2.10
Matthews - Vick 1.67 - 2.10

^ unibet
 
liczyłem na coś więcej na O`Connela bo ma szanse wygrać przez jakiegoś randomowego luja na Whittakera dobre kursiwo :cool:
 
Whittaker może ugrać. Zrobił na mnie wrażenie po walce z Hesterem. Myślałem wcześniej, że to przejście do średniej nie będzie zbyt mądrą zagrywką, a tymczasem wypadł świetnie.
 
Back
Top