Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Śmieszna historia z wczoraj. Jak wiecie czasami bawię się w typowanie strzelców goli. Wczoraj na stronie Legii Warszawa był konkurs, aby wytypować pierwszego strzelca bramki dla Legii i minutę strzelenia bramki. Do wygrania telefon Asus ZENFON. Napisałem maila z odpowiedzią Orlando Sa - 56minuta. Pierwsza bramka została strzelona w dwudziestej którejś minucie i była to bramka samobójcza, a druga? Orlando Sa - 56 minuta... Wiadomo, że przypadek i fart, ale jestem ciekawy jak rozwiążą ten konkurs :D
I co, wygrałeś?
 
Carlos Junior w TUFie Brasil byl w HW, teraz jest w LHW, kto jest fanem Cigano ten moze go czesto widziec u niego na zdjeciach - jego 'podstawowy' partner treningowy. ogolnie duzy talent, tak mi sie przynajmniej wydawalo, ale Pat to przede wszystkim zapasnik - Junior nie bedzie mial wiele do powiedzenia w tym aspekcie.
 
Zagrałem dziś dubla - Apoel + Trabzonspor AKO 2.08 za stówkę. Jak uzbieram solidne $$$, to czuję, że wejdę grubo w Cumminsa.

W tym tygodniu wypłaciłem kasę z betsafe'a i ostatecznie przenoszę się na unibet. Zdecydowanie lepsze kursy i jest ich więcej. Ale co wypłaciłem to moje i nie ruszam, trza zbierać kasę na wakacje a nie szaleć zakładami. Szkoda troszkę, że na Asię ostatecznie poszła tylko stówka, ale lepsze dwieście zysku niż sto w plecy.

BTW. Muszę się pilnować w domu, bo przy ostatniej wizycie zapłaciłem rodzicom w ramach prezentu za zakupy na allegro, a przy okazji pokazałem niefortunnie stan konta, którym obracam kasę u buków. I tak nie dokładają mi się do życia, ale na chuj mają drążyć temat. :rolleyes:
 
Jako że mam jeszcze trochę bonusu do obrócenia dziś leci 20 zł na nasze szczypiornistki po kursie 12,5 może jak dobrze wejdą w mecz i bedzie wyrównany ewentualnie jakaś kontra pójdzie.
 
Skończyło się jak zawsze. Przy 13-8 wyhaczyłem kurs 4,15 na Polki live. Na szczęście się nie podpaliłem i postawiłem tylko 5 dych. Cypryjczycy się rozstrzelali, ale skończyło się 4:4. Tak czy inaczej, dziś -150. Bywa. :)
 
Po połowie było piękne, już prawie miałem kontrę stawiać ale max widziałem 1,9 a chciałem chociaż 2 z małym haczkiem. Nie mogłem się oprzeć temu kursowi tym bardziej że z bonusu ;)
 
Trochę spóźnione, ale wstyd nie pokazać ;) Idealne na przywitanie się. Dzięki Asia!

15etrhi.jpg
 
Cleveland, jakby nie mogli jednego punktu więcej rzucić, a zwiększyłbym zainwestowaną gotówkę o 3,5 raza :( Te handicapy wyższe to zła rzecz...
 
Tom Niinimäki - Renato Carneiro 1.68 2.19
Marcos Rogério de Lima - Igor Pokrajac 1.30 3.50
Daniel Sarafian - Antonio dos Santos Jr. 1.65 2.24
Erick Silva - Mike Rhodes 1.27 3.75
Elias Silvério - Rashid Magomedov 2.34 1.60
Antônio Carlos Júnior - Patrick Cummins 2.24 1.65
Renan Pegado Barao - Mitch Gagnon 1.10 6.90
Lyoto Machida - C.B Dollaway 1.15 5.45

betsafe
 
Cummins to może być mocny typ na tą galę pomijając Barao i Lyoto. Swoją drogą, co sądzicie o Magomedovie? kurs syty a wydaje mi się że powinien ogarnąć temat, chociaż z drugiej strony jak będzie walka na styku to pewnie dadzą dla 'Xuxu'.
 
Ja gram Rashida w sumie to już puściłem tasiemke noga+mma #zobaczejaknatymkurwawyjde #jakbycotojbjodrobi:D Cummins z resztą też pograny.Dwa dobre bety na tej gali wg mnie bo Barao ani Lyoto po takim gównianym kursie nie zamierzam ruszać bo różnie może być choć lubie Machide to nie będę bardzo zdziwiony jak CB wygra.Kursy na pewno przesadzone.
 
co myślicie o Magomedovie i Cumminsie? bo rywali nie ogarniam, a kursy bardzo ładne
ja tam Machidy nie polecam grać, kursy mierne, a potrafił przegrać z Rampagem, Shogunem czy Davisem czy ledwo co z Hendo, a szczerze Dollaway moim zdaniem takiego Shoguna czy Hendo to miałby realne szanse poskładać
mimo, że Machida to jeden z moich ulubionych zawodników, nie polecam na neigo grać
z Davisem ile było 1.2? teraz 1.15
Silva 1.3 już lepiej wygląda, rywal też mi nieznany
Pokrajac znowu w UFC? kurs na niego ponad 3 z jakimś nieznanym mi zawodnikiem
kurka nikogo na tych Brazylijskich galach prawie nie znam, więc czekam na jakieś opinie
 
z Rampagem i Shogunem przegrał 2010 roku, a z Davisem decyzja była niejednogłośna, ( dla mnie wygrał Lyoto)
 
Odradzam granie Machidy po śmieciowym kursie. Myślę, że Cummins zapaśniczo ogarnie, Brazylijczyk jest świetnym grapplerem, ale co mu z tego, jeżeli go Patrick skrępuje i pozbawi ruchu?
Przyznam, że mnie kusi odrobinę Pokrajac.
 
Pokrajać to dostał od Beltrana, więc z mocno bijącym Brazolem będzie słabo. Osobiście planuje granie na przeciwnika.
 
Gracie coś na Wolfsburg? Wydaje mi się że warto wicelidera bundesligi w dobrej formie zagrać z BVB po tym kursie który już spadł bo się zastanawiałem.
 
a Eric po 1.3? rywal znowu nie jest mi znany, po walkach z youtuba nic ciekawego do tego w UFC 0-2
z jakimś ogórem Silva sobie chyba poradzi, kurs szału nie robi, ale rywal też nie
Eric jest bardzo utalentowany, brakuje mu jedynie cardio, żeby być w ścisłym topie
 
Back
Top