Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Przeglądam ten temat już od dłuższego czasu i postanowiłem, że będę udostępniać swoje kupony. Głównie gram taśmy, mieszam dziedziny sportu i moje kupony są kilku dniowe. Oto co gram w najbliższy weekend:
Dos Santos - Miocic |1
Moraga - Gates | 1
Varner - Dober | 1
Bradley - Chaves | 1 (boks)
Chelsea - Hull | 1
Sassari - Real | 2(Euroliga kosz)
Stawka 200 zl Kurs: 3.18 Ewentualna wygrana: 559.68 naziemny totolotek
 
Knee faktycznie masz pecha do tego kosza :D cały mecz prowadzili i to ok 10 pkt by w ostatnich paru minutach tak dać dupy. Dobrze że poszła kontra.

Macie upragnione kursy na betsafe:
betsafe.JPG
 
Śmieszna historia z wczoraj. Jak wiecie czasami bawię się w typowanie strzelców goli. Wczoraj na stronie Legii Warszawa był konkurs, aby wytypować pierwszego strzelca bramki dla Legii i minutę strzelenia bramki. Do wygrania telefon Asus ZENFON. Napisałem maila z odpowiedzią Orlando Sa - 56minuta. Pierwsza bramka została strzelona w dwudziestej którejś minucie i była to bramka samobójcza, a druga? Orlando Sa - 56 minuta... Wiadomo, że przypadek i fart, ale jestem ciekawy jak rozwiążą ten konkurs :D
 
Kapusta z tą koszykówką to mam przeje... heh : ) przegrali wygrany mecz... szkoda... a trafiony rzut z 10 m zawodnika Bayernu przy stanie 88-87 to była kwintesencja tego wszystkiego :)
dzisiaj jednak znowu zagram kosza ... Miami fajny kursik (1,97) i myślę że ogarną
 
z efc allen,bagatin raczej pewniaki
na ryzyku zulu i grobellara
duzo sie naogladalem ich walk na extreme sports ,to troszke wiem ,ale najlepiej chyba daj sobie spokuj z ta gala :D

@rzeszów w ,grales to efc ? z tego co patrze to tylko grobelar nie wszedl z tego co polecalem :D
 
Daly zawsze tak wyglada, haha. nie ogladajac TUF'a stawiasz na Chambers jeedynie po wygladzie Aisling? good luck.
 
Przeniosłem wpis i ponawiam prośbę o pisanie o zbliżających się UFC w temacie dotyczącym zbliżających się gal UFC. Tutaj zakłady nie związane z organizacją Dany White'a.
 
Jasne panie Chmura, tak tylko napisałęm bo nie było odzewu. A czy mogę liczyć na pańską opienie już w odpowiednim temacie?
 
Kurwa ,Real to jednak koty :D miałem 150 na unibecie myśle sobie - "z almerio grajo to pewnie rozjebio" #handi-2 a jak byłwynik 1:1 to śmiechu nie było,oglądam film i sprawdzam wynik i 4:1 dla Madrytu :D ze 150 zrobiło się 259 :D najs
 
Pany, jak korzystać z promocji UNIBET na oglądanie UFC za darmo? Obróciłem u nich wymaganą kasę. Co dalej?
 
Po rozpoczęciu gali, w sekcji zakładów na żywo powinno się pojawić okienko z transmisją. Tylko musisz być zalogowany.
 
@kiras
Podziękuj Cristiano, bo w końcówce to on wsadził dwójkę. Almeria o dziwo, źle nie grała. Myślałem,że jak handi -2 wejdzie, to Real będzie cisnął ich cały mecz, a tutaj się postawili.
 
co myślicie o Jonesie po 1.6
Cormier jest bardzo dobry jednak te warunki fizyczne Jonesa będą robiły różnice
w stójce będzie masakra, teraz pytanie czy Cormier zdoła obalić Jonesa w co wątpie
1.6 kurs na Jonesa to chyba jeszcze nigdy takie kursu nie było
Cormier pokonał w 93 jakby nie patrzeć nikogo mocnego nie pokonał dziadek Hendo i ten barista
w ciężkiej faktycznie niesamowita dominacja, ale chyba nikogo też z TOP5 nie było
do tego za sobą nie przepadają, Jones ostatnio jakoś wielkiej motywacji nie miał, w każdej walce był ogromnym faworytem, a tutaj szanse są 60/40
nie mogę się doczekać tej walki
pozdro czekam na opinie
 
Machida na podbicie kursu w sam raz. Toż to lokata.

Co do DC - chciałbym, żeby wygrał, ale jakoś po głębszej refleksji nie mogę sobie tego wyobrazić. Może obalić Jonesa raz czy dwa, ale wydaje mi się, że z tym zasięgiem JBJ zrobi z niego pomidora i pewnie wygra decyzją. Kurs 1.6 na zawodnika #1 P4P to must play.
 
Przeglądam ten temat już od dłuższego czasu i postanowiłem, że będę udostępniać swoje kupony. Głównie gram taśmy, mieszam dziedziny sportu i moje kupony są kilku dniowe. Oto co gram w najbliższy weekend:
Dos Santos - Miocic |1
Moraga - Gates | 1
Varner - Dober | 1
Bradley - Chaves | 1 (boks)
Chelsea - Hull | 1
Sassari - Real | 2(Euroliga kosz)
Stawka 200 zl Kurs: 3.18 Ewentualna wygrana: 559.68 naziemny totolotek
-200 po tym weekendzie. Szkoda, że Varner kończy karierę ale może i dobrze dla jego zdrowia. Oprócz tego Bradley zremisował. Kupon porażka przy tak niskich kursach aż 2 zdarzenia mi nie weszły. Za tydzień bedzie lepiej mam nadzieję.
Na pewno zagram Machdie, Barao, Silva i coś z noznej do tego. Co myślicie o graniu Camminsa(1.57) ? Lubi łapać i rzucać :) a do tego mocno bije w parterze. Jego rywal ma wygrane z zawodnikami o ujemnym bilanise i wygraną w tufie dodatkowo na jego korzyść przemawiać będzie to że gala jest w Brazylii.
 
No ta gala też na minusie. Nie żeby wszystko nie weszło, ale to co weszło nie odbiło tego co postawiłem... Odkuję się!! (tak by powiedział zagorzały hazardzista:D)
 
Back
Top