Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ryzykuje na dzisiaj Bayern - Turów (Euroliga) 2 kurs 5,00 zł :) Polski zespół jedyne zwycięstwo jakie odniósł w Eurolidze to właśnie nad Niemcami więc czemu i tym razem mieli by nie wygrać kurs całkiem solidny heh. A bilans Bayernu 1-7 tym bardziej kusi żeby zaryzykować
 
Nie ma na betsafe za to pojawiły sie na sts. Ja założyłem w poprzedni weekend tam konto zeby odebrać bonus 200 zł. Jak ktoś by chciał wykorzystać to mogę wysłać meila z zaproszeniem i jest jeszcze szansa na otrzymanie kolejnych 50 zł.
sts.jpg
 
Knee postawiłem na Turów 20 zł a na betsaf nawet po 5,65 teraz jest.

Ktoś kto ogląda TUFa może coś powiedzieć o walce Angela Hill vs Emily Kagan? Kurs na Kagan 2,25 przy czym jest bardziej doświadczona, walczyła 2 razy na Invikcie a do tego trenuje u Jacksona.
 
dla mnie pojedynek Hill vs Kagan to zagadka, w TUFie pokazaly bardzo malo, Angela swietna stojka o ktorej wszyscy wiedza, ale brak zapasow wiec tutaj Kagan powinna dominowac. chuj wie jak to sie skonczy tak naprawde.

kuuuuuuuuuuurwa, myslalem, ze bedzie wielki kurs na Rose, a okazuje sie faworytem w starciu z Esparza, lol. IMO wygra to i to na luzie, styl ma swietny pod nudna Esparze, ale myslalem, ze buki pomysla inaczej.
 
Mitrydates poszło.
A co do warunków tego bonusa z zaproszeniem to:
"Jeśli Twój kumpel dokona wpłaty co najmniej 50zł na konto depozytowe...
...i zagra łącznie za nie mniej niż 150 złotych, zawierając przynajmniej jeden zakład z kursem większym bądź równym 1,5 na kuponie...
...to Ty i Twój kumpel otrzymacie po 50 zł!"

Czyli starczy że ktoś wpłaci 50 zł, postawi kupony ogólnie w ciągu użytkowania konta za 150 zł w tym jeden z kursem ponad 1,5 zł to obaj dostajemy po 50 zł ;)
 
Mitrydates poszło.
A co do warunków tego bonusa z zaproszeniem to:
"Jeśli Twój kumpel dokona wpłaty co najmniej 50zł na konto depozytowe...
...i zagra łącznie za nie mniej niż 150 złotych, zawierając przynajmniej jeden zakład z kursem większym bądź równym 1,5 na kuponie...
...to Ty i Twój kumpel otrzymacie po 50 zł!"

Czyli starczy że ktoś wpłaci 50 zł, postawi kupony ogólnie w ciągu użytkowania konta za 150 zł w tym jeden z kursem ponad 1,5 zł to obaj dostajemy po 50 zł ;)
No ok przeczytałem też to. Ale gówno straszne ten sts i ten podatek 12%... Trzeba jednak mieć konto w banku na żula i grać anonimowo na bet365 betsafe etc. Tych polskich bukmacherów to o kant dupy rozbić.
 
Dla mnie też najlepszy Betsafe, żadnych problemów z nimi, czytelnie wszystko. Wpłaciłem do sts gównie dla bonusu.
 
turow warto, ale z a naprawde male grosze, nie wiecej
szanse to moim zdaniem 75-25 dla niemiaszkow i rzucam na turow z 2 ojro, uda sie spoko, nie to nic sie nie stanie

na pilke dzis
sevilla + mgladbach @1.77
napoli + brugge + salzburg @1.79
legia ponizej 2.5 bramki @1.67
 
co to kurwa jest Qarabag? :o coraz czesciej lapie sie na braku wlasnej wiedzy z pilki noznej.
 
i Inter ma sie ich teraz bac, ze sa takie kursy? naprawde usiadlem na EPL/Bundeslidze/PD i jestem januszem swiatowej pilki, lol.
 
Na najbliższej gali planuję grać:

Noons ~2.50
Mitrione grubo ~1.85
Diaz ~3
Aśka ~3
No i Juniora pewnie dorzucę gdzieś jako dubla. Co myślicie?
 
co niby Noons ma pokazać i dlaczego nie wierzysz w Darrena? Jak dla mnie poradzi sobie bez problemu. Może nawet jakiś haj mu wejdzie.
To betsafe sobie w chuja leci. Nie wiem dlaczego ktoś tu twierdził że to najlepszy portal do mma, a kursy się pojawiają kilka godzin przed galą i ostatnio wcale nie są za wysokie. Na Unibecie duz lepsze i przynajmniej są stabilniejsi. Gdyby nie typer mmarocks to bym się tam przeniósł na stałe.
 
Lepsza stójka, mocniejszy cios, 15 cm przewagi zasięgu, przewaga siłowa, twardsza szczęka. Gonzaga w stójce tego nie wygra, a myślę, że na obalenia Matt będzie gotowy.
@edit cloud - nazywanie betsafe najlepszym portalem to bzdura. Lepszy jest unibet, który ma bardzo bogatą ofertę, często lepsze kursy i wystawia walki wcześniej. Najlepsze kursy z kolei ma pinnaclesports, ale tam pojawiają się kursy nieco później (porównywalnie z betsafe).
A co ma Noons pokazać? Boks i ewentualne obalenia. 2 razy z rzędu stawiałem na niego i mnie nie zawiódł. Myślę, że powinien sobie poradzić.
 
dla mnie Diaz przegra
RDA go może pokonać w każdej płaszczyźnie, jak będzie chciał obali, jak nie to obije w stójce
 
Back
Top