Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kolego, 10 funtow to około 1.5h pracy za najniższą stawkę krajową w Anglii wg. ustawy, w Polsce około 12zl. Strzelam, że jak obstawia się bety z angielskim interfejsem to się siedzi na Wyspach stąd porownanie
 
Last edited:
10 funtów, to tak jakby w Polsce postawić 12 zł :) gruby hajs oby weszło...bo jak nie to załamka

Nic ci kolego do moich kupoów i kwoty za ile stawiam. Jeśli idzie o ewentualną przegraną Aliego, to się może nie załamie. Przecież 10 funtów to tak jakby w Polsce postawić 12 zł.
Ja zauważ, nie boję się ujawnić moich kuponów. Może i Ty się pochwalisz swoimi.
Co do stawiania na konia. Tym razem uważam go za faworyta. Struve miał problemy z sercem, długa przerwa, wątpliwa forma plus nielogiczny styl walki. Przy kursie niższym, niż 1.40 pewnie bym nie ryzykował. A w taśmie na 12 zyla mogę go zaryzykować.
 
@LuKaso 12zloty = 10funtow? wez mi kurwa tak przelicz ziomek, powymieniamy sie? :)

co Wy kurwa tak z tym Saundersem lecicie, naprawde nie uwazacie, ze Riggs moze mu zagrozic? trenuje na stale w MMA Lab, duzo wydarzen ostatnio 'odmieniajacych' zycie, taki shit inspiruje niektorych, a sam Joe jest mega doswiadczonym zawodnikiem ktory nie bedzie na pewno latwy dla Bena. taki kurs na takiego 'faworyta' to dla mnie duze ryzyko.

i co wam z ta Brazylia sie ujebalo? :D

RDA taki kurs z Diazem... alez ryzykujecie po takich kursach, ale nic - powodzenia. :)
 
to jest kurwa najgorsze ,krytykowac stawki, samemu ukrywajac kupony ,moze ty stawiasz po 2zl tasmy jak janusz w sts
 
z Alim bym uważał, może być jeszcze NC jak Struve padnie w drodze do oktagonu na jakiś zawał. W samej walce Ali murowanym faworytem, choć Struve ostatnio tez udowodnił ze może nie dysponuje jakimś mega silnym ciosem ale tez potrafi nokautowac a i mocne ciosy odrazu go nie powalały, więc w te "30 sek" Aliego to też nie wierze.
 
Kolego Baju czytaj ze zrozumieniem bo to podstawa. Jak kupuje chleb w UK to płacę 3zl czy 2f? Pozdrawiam. Na JJ + Saunders + Moraga też poleci 150.
 

Attachments

  • Screenshot_2014-12-10-17-37-54.png
    Screenshot_2014-12-10-17-37-54.png
    163.9 KB · Views: 36
  • Screenshot_2014-12-10-17-39-11.png
    Screenshot_2014-12-10-17-39-11.png
    170.3 KB · Views: 31
baju trochę kultury i naucz się czytać ze zrozumieniem, bo z tego co widzę to słabo z tym
 
Myślałem, że kolega siedzi w UK i obstawia u ichniego buka, jak nie to zwracam honor. Wogole ktoś skumał oprócz Alibaby porównanie sytacji PL i ENG czy serio wszyscy pensje angielską szwagra z budowy przeliczaja na złotówki???
 
ja tez gram aske ,soundersa,jds,
SzadyKiras i reszta
gonzaga czy mitrine?Gonzo podda?
Liczyłem mocno na Gonza w walce z Miocicem i zawiódł bo coś tam w łape zrobił a walka trudna- może pójść w dwie strony.Powo!

kuuurwa dobrze,że konto na unibecie odkopałem bo faktycznie kursy na UFC mają zacne i widać Asia w sztosie,poleci dubel ze Stephensem a jak Jeremy mi spierdoli to i tak dośle :D .Szkoda ,że Struve miał ostatnio problemy bo zagrałbym choć nie wiem czy tego nie zrobie :) kursy na Aliego to śmiech.RDA po takim kursie nie ruszałbym wcale.Diaz to nie jest leszcz i nie zdziwie sie jak podda a stójki nie będzie unikał - najwyżej zaliczy gonga :) fajna gala i mam małą najebke w sobote i sie kurwa zastanawiam :D najwyżej wróce lekko najebany wcześniej na UFC bo musze obejrzeć.
 
29yfmdx.jpg


Poszła tasiemka :D Mam świadomość jak ryzykowny jest bet na Struve ale kurwa 3.5 przy obecnej dyspozycji Aliego to prezent choć Reem może teraz spróbować podejść bardziej taktycznie na decyzje to wydaje mi się ,że skreślanie Stefcia na podstawie serducha i przerwy to delikatna przesada.Z Mitrione fakt - serducho nie zagrało ale minęło już troche czasu i bankowo porobili badania i wszystkie duperele bo UFC nie chce trupa w klatce.Moim zdaniem czas jest na jego korzyść MIMO PRZERWY choć nie zdziwie się na prawde jak Ali się W KOŃCU obudzi i soczyście mu wypierdoli.Moraga ma do rozjebania typowego Janusza. Daron i Jeremy powinni wygrać dobra stójką ale też któryś może nie wejść.JDS jak mówicie jest lepszy w każdej płaszczyźnie.
Mam jeszcze 180 na koncie i nie wiem czy wszystko pójdzie na drugi kupon.Asie jeszcze pewnie dośle ale poczekam na ważenie żeby się upewnić,że wygra.Może kogoś dorzuce do niej ale singlem też nie pogardzę.
#kirasówka #pamiętamofanach
 
ja to raczej zrozumialem wszystko i skoro tak latwo wam przychodzi domniemywac gdzie Pieta siedzi i czym sie zajmuje + jakimi pieniedzmi obraca to kurwa Wy sie nauczcie jakiejs oglady. z moim czytaniem ze zrozumieniem wszystko dobrze, a jak sie nie podobaja moje wypowiedzi to przycisk ignoruj jest otwarty dla wszystkich, enjoy. :) beda kurwa wchodzic komus do portfela. :)

+ gdzie nie pokazalem w tamtej wypowiedzi KULTURY procz przeklenstw? grzecznie poprosilem o wymiane mi waluty, nie bylo tam zadnego dissu, wrazliwi tacy? EOT.

Kira, chcwd Twojej tasmie, gdzie na Struve!!! Ali utnie kirasowke w 30sekund. <3
 
Chciałem zarejestrować się na unibecie. Ktoś może coś doradzić? Czy są jakieś bonusy - czy są ciekawe - czy może ktoś z was chce mi polecić rejestrację (coś czytałem kilka dni temu i chyba jest tak, że rejestrując się z czyjegoś linku dostaje się bonus)?
 
oglądam te walki Claudi i wszystkie wyglądają tak samo
wlatuje sprowadza i poddaje
TDD u Asi dość dobry, ale może być ciężko
do tego dużo klinczu
jak u Asi z parterem? Claudia to w parterze taki czólgjak Asia w stójce
ona kiedyś poddała Kowalkiewicz?
 
Walczyły na Amatorskich zawodach :) Asia wygrała ale nie pamiętam w jaki sposób - możliwe,że to było poddanie.Z resztą nie ma co się sugerować tamtym pojedynkiem bo obie zawodniczki mocno się rozwinęły.
 
Jedrzejczyk poddała Kowalkiewicz
zawsze coś tam mówi o parterze Asi, bo w walkach prawie w ogóle go nie ma
a przeciwniczka to czarny pas BJJ i to bardzo utytułowany
 
@Puczi
daj maila, wysle ci zaproszenie. Ja za to 40 dyszki mam a ile ty to nie wiem.
a bonus dla nowych to zaklad bez ryzyka - oddaja 50% za przegrany zaklad do 123zl.
 
ja to raczej zrozumialem wszystko i skoro tak latwo wam przychodzi domniemywac gdzie Pieta siedzi i czym sie zajmuje + jakimi pieniedzmi obraca to kurwa Wy sie nauczcie jakiejs oglady.
Piona baju ;)

Myślałem, że kolega siedzi w UK i obstawia u ichniego buka, jak nie to zwracam honor
A jeśli jednak siedzę, rozumiem że mi go nie zwracasz...

Umówmy się jasno. Nie wpierdzielaj się kolego w nie swoje sprawy i do kieszeni mi nie zaglądaj, bo ja zauważ nie interesuje się co masz w swojej. Jest wiele możliwości, czego postawiłem tyle, a nie więcej. Rozumiem, że przeanalizowałeś je wszystkie. Skąd wiesz, że np. nie mam zamiaru puścić jeszcze 15 następnych kuponów i szkoda mi rozpuszczać budżet na ryzykowne taśmy z koniną. Skąd wiesz, czy np. obstawiania nie traktuję jako formy zabawy, nie zarobku i nie mam zamiaru ryzykować dużych sum. Skąd wiesz, czy może dla przykładu nie mam na utrzymaniu trzech tuzinów głodnych bachorów i potrzeba mi na chleb, bo zeżerają wszystko, więc nie pchaj się tam, gdzie Cię nie chcą. E.O.T

serducho nie zagrało ale minęło już troche czasu i bankowo porobili badania i wszystkie duperele bo UFC nie chce trupa w klatce.
Niby tak, ale ostatnio też mu przecież badania robili, a zhaltowali go do szpitala z szatni, tuż przed walką. :cool:. I żeby nie było - wcale się nie ździwię, jeśli Struve to wygra, ale wtedy Ali to już chyba tylko dla Pudziana.


EDIT: Kto stawia na pniaka? Ciekawy jestem kursów...
 
Last edited:
Pniak 1.67

@LuKaso nie zauważyłem byś często się tu chwalił swoimi kuponami. Nic dziwnego zresztą, ledwo w Oplocie walczysz. Najpierw przed galą udostępniaj swoje typy, a później krytykuj stawki oraz wybory, a najlepiej nie rób ani tego ani tego i po prostu doceniaj to, że masz miejsce w sieci w którym możesz wymienić doświadczenia z innymi użytkownikami grającymi sporo u buka.
 
Kolego Baju czytaj ze zrozumieniem bo to podstawa. Jak kupuje chleb w UK to płacę 3zl czy 2f? Pozdrawiam. Na JJ + Saunders + Moraga też poleci 150.

A tak gra student mieszkający w Polsce w trójmieskim akademiku... :) Za coś trzeba pojechać na wakacje. Nie ma się co chwalić takimi stawkami kolego, są tu lepsi od Ciebie. :cool:

14jn68w.png
 
A tak gra student mieszkający w Polsce w trójmieskim akademiku... :) Za coś trzeba pojechać na wakacje. Nie ma się co chwalić takimi stawkami kolego, są tu lepsi od Ciebie. :cool:

14jn68w.png
Też nie poszarżowałeś, ale ważne że jakiś zysk był ja na ksw i ufc upierdoliłem 3 stówki przez Hendricsa. W ten weekend szykuje się parę walk w boskie, które pójdą on points. Polecam w tym systemie stawiać Erislandy lara - ise smith, Tim Bradley-Diego chaves oczywiście tylko do podbica kirasówek.
 
To ja się spytam w ten sposób. Jest Czwartek, jutro i pojutrze dwie gale UFC a kursów na BetSafe jak nie było tak nie ma. Co jest grane??
 
To ja się spytam w ten sposób. Jest Czwartek, jutro i pojutrze dwie gale UFC a kursów na BetSafe jak nie było tak nie ma. Co jest grane??

Będą na czas. Mnie to absolutnie nie martwi, bo kurs na JJ idzie w górę. Obejrzę ważenie i zdecyduję ile postawić na Polkę.
 
Back
Top