Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na Hunta przez cokolwiek jest 4.00, także nie liczyłbym, że "Mark przez KO" przekroczy 5.00. Pewnie będzie ok. 4.60.



Ja ogólnie wychodzę z założenia, że jak stawiam na underdoga, to nie bawię się w metody skończeń, bo jak KO nie pyknie, a przykładowo Werdum przegra przez decyzję (wiem...), to będę pluć się w brodę przez miesiąc, że w "czystym" 4.00 widziałem za małą wartość.
 
Dlatego ja chyba zagram trochę pieniędzy na wygraną Werduma przez cokolwiek a jakieś symboliczne 30 zł na Hunta przez KO. Co by nie było powinienem być do przodu. Poza tym, no wiadomo, że to MMA i może się wszystko wydarzyć, ale no kurde nie ma możliwości żeby Hunt wygrał przez poddanie i na 99% nie dojdzie to do decyzji. Janek też był underdogiem i w jego przypadku zagrałem na jego zwycięstwo i dodatkowo drugi kupon na zwycięstwo przez KO i wyszło fajnie. Wiadomo, raz wyjdzie raz nie wyjdzie.
 
Djokovic zjadł i wydalił Wawrinkę, handi -4,5 wchodzi jak masło po kursie 2.0, tylko żałuję, iż stawka taka groszowa. Wczoraj nie zdążyłem zagrać Berdycha niestety..
 
Dlatego ja chyba zagram trochę pieniędzy na wygraną Werduma przez cokolwiek a jakieś symboliczne 30 zł na Hunta przez KO. Co by nie było powinienem być do przodu.
Respect - ale, że na betsafe?
30 zł na Hunt KO - niech już będzie to nierealne 5.0.
30 x (5-1) = 120 zł
120 zł na Werduma 1.25
120 x (1.25-1) = 30 zł
Lub upraszczając (5-1)*(1.25-1) = 1.
W takim wypadku wyjdziesz równo na 0, chyba, że Hunt wygra decyzją, lub przez poddanie, wtedy 150 zł w plecy. Pytanie... po co?
 
Nie liczyłem tego gdy to pisałem, celowałem w ciemno, że wyjdzie coś na minimalny plus.


"chyba, że Hunt wygra decyzją, lub przez poddanie" wierzysz w to co piszesz Puczi? Ja osobiście nie wierzę, że Hunto dałby radę teraz 5 rund przewalczyć z Werdumem tak jak z Silvą, nawet jeśli to nie potrafię sobie wyobrazić, że wygrywa ten pojedynek. Postawię tak jak mówiłem, raz się wygrywa raz przegrywa.


Wyjdzie na zero to też nie jest źle. Ja to traktuję jako zabawę, nie muszę się dorobić na tej walce, oczywiście perspektywa straty przykładowych 150złotych nie jest zabawna, ale na to żeby tak się stało są naprawdę bardzo małe szanse.
 
Oczywiście, że nie wierzę, ale nie takie cuda już się zdarzały.

Wyjdzie na zero to też nie jest źle. Ja to traktuję jako zabawę, nie muszę się dorobić na tej walce


Ale w jakim celu to robić, jeżeli nie masz NIC do wygrania?
 
Rzeczywiście masz rację Puczi. Będzie kurs na Hunto by KO, wtedy będę myślał nad stawkami lub jakimiś duetami. Ewentualnie zaryzykuje i postawię tylko te 30zł bądź troszkę więcej na Marka ;) Bawię się w obstawianie bardzo krótko dlatego każda Wasza rada jest dla mnie cenna.
 
Kurs jest dobry, więc kasa idzie na Hunta, ale symboliczna. Nie oszukujmy się, na zimno Werdum jest dużo większym faworytem niż u buków. Ciekawe, czy będzie na betsafe bellator i wsof.
 
I tak byłem na minusie 40 gr. Dwa typy wiosny nie czynią.Kropla w morzu potrzeb . Dziś z kolei nic nie weszło. W sumie zrobiłem sobie wypłatę przed czarną serią. Wiec nie jestem w plecy. Wróci to do gry w ufc i ta gala będzie kluczowa dla dalszej kariery.



Trujillanos FC - Caracas FC mam jeszcze otwarty na x.



a na noc stawiam



Sóo Paulo - Internacional



Atletico MG - Cruzeiro
 
Kurs jest dobry, więc kasa idzie na Hunta, ale symboliczna. Nie oszukujmy się, na zimno Werdum jest dużo większym faworytem niż u buków.


Absolutnie nie zgodzę się. Werdum dużo większym faworytem, niż 1.25? To ile powinno wynosić, 1.15? Na zimno kursy powinny wynosić według mnie 1.40-3.0. Pomyślmy logicznie. Werdum, mimo, że obalił Browne'a nie jest mocnym zapaśnikiem. Hunt poprawił zarówno zapasy defensywne, jak i parter, więc nawet wylądowanie na ziemi nie musi oznaczać natychmiastowego poddania. A jeżeli Mark wybroni próby obaleń, to zostanie nam stójka. Tutaj przewaga powinna należeć do Hunta, a nawet jeśli nie, to jeden luj może poskładać Werduma. Na minus dla Hunta krótki okres przygotowawczy, ale zombie mode mu niestraszne.
 
bellator



manhoef-schiling 1.61-2.25(skoro ktos twierdzial ze schiling taki ogor z rekordem1-3 to grac miliony:D)



bonar-tito 2.35-2.35



chandler-brooks 1.35-2.8



lawal -vedepo 1.11-6



richman -phan 1.3-3.65



gra ktos bonara?i brooksa?
 
No ja chyba tylko na Manhofa sie skusze. Brooks tez dobry kurs, ale zdaje mi sie że Chandler teraz ogarnie.
 
Melvina rozważałem w kontekście walki z Materlą po kursie ponad 3 z tego co pamiętam.



A teraz przy rozkładzie manhoef-schiling 1.61-2.25 kurs na melvina wydaje się być prezentem od buka.
 
Uzbroiłem się w kolejne trzy zakłady :



2hy9o60.jpg




2nh0xz8.jpg




dheqzs.jpg




:-)
 
Szady grasz cos z bellatora tym razem :P?



mamed - cooper 1.13-5.55



borys- zawada 1.25-3.7



ale okazja na mameda
 
Jaki jest najlepszy internetowy buk? Znajomy mi poleca bet-at-home, ale jeszcze Was chce zapytać o zdanie. Gdzie najwyższe kursy, najwięcej zdarzeń?
 
@Puczi
No właśnie o to mi chodzi, że główna broń Hunta zupełnie nie działa na Werduma, który nie był znokautowany od walki z JDS i od tego czasu zmieniał się z walki na walkę. Od tego czasu Werdum nawiązywał równą walkę w stójne z Overeemem, a kombinacje z walki z Browne były na prawdę świetne. Werdum jest mocny tam gdzie Hunt ma swoje atuty i niesamowicie mocny, tam gdzie Hunt ma braki. Poza tym jest w sztosie i robił cały obóz w Meksyku (czynnik wysokości). Jest też sporo młodzszy....
Nie stawiam na Werduma, a na Hunto, kibicuję Markowi z całego serca ale szanse na wygraną ma symboliczne.
 
No właśnie o to mi chodzi, że główna broń Hunta zupełnie nie działa na Werduma, który nie był znokautowany od walki z JDS i od tego czasu zmieniał się z walki na walkę.






Przypomnij sobie jeśli możesz walkę Werduma z Nelsonem. Fabrycy napierdzielał w Roya jak w bęben, nagle przyjął lampę i tak mu się porobiło, że drugi cios zakończyłby sprawę. Kilka razy Nelson zmieszał mu błędnik. Jeśli Roy mógł, to Hunto tym bardziej może, wliczając w to fakt, że nie będzie stał jak ciele na rzeź, tylko sam będzie skutecznie kąsał. Więc wstrzymaj się z oceną braku działania najgroźniejszej broni Hunta do soboty ;)



Werdum jest faworytem w parterze. Stójka ( dla mnie ) po stronie Hunta. A pies jest pogrzebany w skutecznej obronie przed obaleniami...
 
@Pietagoras
Nie będę się spierał, bo tak jak zaznaczyłem wcześniej #teamHunt.

Ok, a co myślicie o Bonnar Ortiz?

Dla mnie w tej walce jest tyle niewiadomych, że to aż ciekawe. Oczywiście to są bardziej pytania typu kto jest bardziej beznadziejny? Który z nich w ogóle coś trenował? Jakie kontuzje trapią Tito? Czy Bonnar jest na dobrym cyklu?

Zajrzenie w rekordy niewiele mówi. Bonnar walczył w kratkę ze średniakami, Tito przegrywał z elitą. Porównując topowego Tito z najlepszym Bonnarem to Ortiz jest faworytem, ale musielibyśmy się cofnąć conajmniej 10 lat wstecz:D

Ciężki orzech do zgryzienia, dużo niewiadomych, dużo losowości. Gryzie mnie to od kilku dni ;] Pomóżcie

<table class="eventMainMarkets" style="border-collapse: collapse; border-spacing: 0px; width: 695px; padding: 0px; margin: 0px; vertical-align: top; color: rgb(255, 255, 255); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px;">
<tbody>
<tr class="eventMainMarket" style="border: 1px solid rgb(46, 46, 46); background: none 0px 0px repeat scroll rgb(64, 64, 64);">
<td class="tdMainMarketEventName" style="margin: 0px; padding: 5px 0px 0px; width: 278px; vertical-align: top;">


Stephan Bonnar - Tito Ortiz

</td>
<td style="margin: 0px; padding: 0px; vertical-align: top; width: 360px;">
<table class="three-td-selection market-selection" style="border-collapse: collapse; border-spacing: 0px; width: 365px; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">
<tbody>
<tr>
<td colspan="1" style="margin: 0px; padding: 0px; vertical-align: top; width: 95px;">
</td>
<td class="td-odds" data-ms-id="73650578" data-ms-market-id="22258619" data-ms-text="2.35" style="margin: 0px; padding: 0px; border-style: solid; border-color: rgb(46, 46, 46); cursor: pointer; font-weight: bold; height: 27px; text-align: center; width: 95px; vertical-align: top; background-image: url(https://bps-cdn-level3.bpsgameserver.com/sb/Betsafe.com/PreLive/neutral/image/2014/04/PreMatch.btn-inactive-left.png), url(https://bps-cdn-level3.bpsgameserver.com/sb/Betsafe.com/PreLive/neutral/image/2014/04/PreMatch.btn-inactive-right.png), url(https://bps-cdn-level3.bpsgameserver.com/sb/Betsafe.com/PreLive/neutral/image/2014/04/PreMatch.btn-inactive-tile.png); background-position: 0% 0%, 100% 0%, 0% 0%; background-repeat: no-repeat, no-repeat, repeat-x;">
2.35</td>
<td class="td-odds" data-ms-id="73650579" data-ms-market-id="22258619" data-ms-text="1.54" style="margin: 0px; padding: 0px; border-style: solid; border-color: rgb(46, 46, 46); cursor: pointer; font-weight: bold; height: 27px; text-align: center; width: 95px; vertical-align: top; background-image: url(https://bps-cdn-level3.bpsgameserver.com/sb/Betsafe.com/PreLive/neutral/image/2014/04/PreMatch.btn-inactive-left.png), url(https://bps-cdn-level3.bpsgameserver.com/sb/Betsafe.com/PreLive/neutral/image/2014/04/PreMatch.btn-inactive-right.png), url(https://bps-cdn-level3.bpsgameserver.com/sb/Betsafe.com/PreLive/neutral/image/2014/04/PreMatch.btn-inactive-tile.png); background-position: 0% 0%, 100% 0%, 0% 0%; background-repeat: no-repeat, no-repeat, repeat-x;">
1.54</td>
</tr>
</tbody>
</table>
</td>
</tr>
</tbody>
</table>
 
ja na Hunta postawie i Ellenbergera



dość duże szanse, że dwa wejdą, a jak jeden to i tak ładnie do przodu



Hunt nie da się sprowadzić, wystrzeli bombe i Fabricio pójdzie spać



taka moja prognoza na walke



do tego Hunt ma krótkie ręcę, nie ma szyji ciężko go będzie poddać, mimo, że w parterze jest cienki to siłowo będzie dawał rade nawet jak zostanie obalony
 
Back
Top