Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ja ostatnio dobrą passe mam OSP,Rockhold+Al, przeciwnik Lasoty, Blachowicz, prawie cała karta KSW, Davis i tylko jeden typ nie wszedł
 
No tak . Grałem tylko gale UFC do tej pory. Wchodziły mi potrójne czasem często podwójne i zawsze pojedyncze. Zawsze na plusie. Później wszedłem na forum z typami dnia. Weszło mi 8 na 10 z tego co wyselekcjonowałem. Zdziwiłem się pozytywnie. Drugiego dnia zagrałem sobie łączone,. Potrójny wszedł. W poczwórnym tyko jeden typ nie.Znowu się obłowiłem. Pomyślałem -oja pierdole- muszę zwiększyć stawki bo to jest żyła złota. W ten sposób przegrałem w jeden dzień 80% zgromadzonych środków na kontach buków. Pozostałe 20% zdegradowałem do 6 złoty próbując się odkuć. Ale 6 złoty jest w grze! I wszystko jest możliwe ;)
 
korzystanie z analiz forum.bukmacherskie.com powinno byc wzbronione pod grozba wiezienia, to taka rada na przyszlosc
 
No dobra. Jest taki portal typersi.. Wybrałem najlepszych,Od teraz dzielą mój przeklęty przez Boga los zemną.Nie tylko oni przegrywają ale lepsze zespoły tenisiści z gorszymi etc. Czy to jest normalne?Bo ja tu wyczuwam klątwę.







Czuje się zobowiązany poinformować forum przed gala ufc kogo obstawiłem ,żebyście nie mieli później pretensji.
 
dulce, albo trollujesz, albo masz juz poważne problemy ze sobą. Niech cię rodzina pilnuje żebyś połowy chałupy nie wyniósł.
 
Wytłuszczone typy to to co puszczam na noc. Gwarantują przegraną.



New York Rangers- Pittsburgh Penguins



Florida Panthers - San Jose Sharks



Golden State Warriors - San Antonio Spurs




Florida Panthers -
San Jose Sharks
 
Dałeś dwa razy ten sam mecz typując inną drużynę... Zresztą jakichś mega pewniaków nie zarzuciłeś (San Antonio?!). Nie bardzo wiem co chcesz udowodnić. Albo graj to na czym się znasz, albo nie graj wcale.
 
Puściłeś 4 typy za 6 zł? Nieźle. Do tego raz grasz Panthersów, a raz ich przeciwników? @_@ Naprawdę, jeśli nie jesteś trollem, to jesteś uzależniony.
 
Akurat Spursi wygrali 13 punktami, ja zagrałem ich z handi + 9.5 po kursie 1.81. Beka. Także dzięki :D
 
No to demon w nocy chyba na pół gwizdka działał - weszli Spursi i Saeda.



dulce, bierzesz pożyczkę czy odpuszczasz buka?
 
Jeszcze się Panowie przejedziecie na tym Ellenbergerze. ;)



Kelvin powinien zrobić robotę. Moim zdaniem zdał test gotowości na Ellenbergera walką z Ryśkiem Story. Zawodnicy (dla mnie ) posiadają podobny pakiet skillów. Poza tym Jake ostatnio zanotował średnie występy. Pachnie mi to trochę zmęczeniem materiału. Oczywiście istnieje widmo KO ze strony Jake'a, ale jest ryzyko - jest zabawa.



Nie można zapominać też o tym, że Kelvin walczy u siebie więc motywację będzie miał znaczną. Oby tylko zrobił wagę...







Z innej beczki:



wkh468.jpg




Szykuje mi się kolejny singiel ;)
 
Pieta z wagą może znowu być problem, skoro Kelvin nie pracuje z Dolcem.
Odnośnie walki ze Storym - osobiście grałem Gasteluma, a punktowałem dla Ricka. Przy czym Ellenberger ma znacznie lepsze zapasy i mocniejszy cios od Storego (wiem, że 6 lat temu Rick wygrał z Jakiem, jednak dla mnie nie ma to znaczenia). Wbrew pozorom uważam, że Jake dobrze zawalczył z Lawlerem. Nie należy też zapominać o tym, że Musoke urwał rundę Gastelumowi. I tutaj powraca problem ze zbijaniem wagi. Rozumiem osoby faworyzujące Kelvina, ale granie go po kursie 1.38 uważam za żart.
 
Do tego należy zauważyć, że Kelvin wylądował na dechach w starciu ze Story'm. Lubie Kelvina, ale Jake ma spore argumenty do tego, aby przechylić walkę na swoją stronę.
 
@Puczi, ja stawialem na Storego, a punktowalem Gastelumowi, choć fakt, walka była bardzo bliska. Od walki upłynęło już troche czasu, Kelvin jest mlodziutki i szybko sie rozwija więc liczę na jakiś progres.



Wcale nie deprecjonuje umiejętności Ellenbergera, ale ostatnie walki osobiscie mnie nie zachwycily i mam 'czutkę', że jeśli Jake nie sprzeda KO, to wygra Kelvin.



Załapałem Kelvina po 1.48. Dla mnie za rozsądną stawke jest ok. Za mniej bym pewnie nie grał. ;)
 
nie gadaj, ze Smith bedziesz gral z Jessica? :)



kobiece MMA to chujowizna do stawiania, chyba, ze kiedykolwiek dadza 1.5+ na Ronde. :D
 
Gasteluma bardzo lubie przez sentyment z TUFa, ale nie jest aż tak dobry jak krążąca o nim opinia. Z Hallem nic specjalnego nie pokazał, to Uriah był 100% faworytem i każdy oczekiwał efektownego nokautu, Hall zawiódł, ale i Gastelum nic nie pokazał. Ze Storym było czyste 29-28 dla Kelvina, ale również widać było że kondycyjnie ma bardzo duże braki. Z Musoke też nie zachwycił, mimo iż pewnie wygrał. A teraz dostaje kogoś znacznie mocniejszego i ma być wielkim faworytem? Może i wygra, ale widziałem go w 9 walkach i nie jest to dla mnie zawodnik który jest pewny, bije sporo na oślep, bardzo dziurawa garda, zapasy też nie tak dobre jak hype wskazuje.


A co do jego pochodzenia to nie róbmy sobie jaj, to jest Amerykanin, urodziny w USA, wychowany w USA, który cały czas podkreślał że jest z Ameryki, a teraz nagle stał się Meksykaninem, bo jego rodzice są z Meksyku? Typowy marketing pod Meksykańską publikę.
 
Rozumiem, że jest (był?) hype na Jessicę Eye, ale co ona tak na prawdę pokazała do tej pory?



.



.



.



.



.



.



.



.



PS. Nie o to mi chodzi zboczuchy. :-)
 
Jakby ktoś się czaił na KO dla Hunta:
"Witaj Tomasz,
Nawiązując do rozmowy przeprowadzonej na czacie na żywo, uprzejmie informujemy, iż dodatkowe oferty na walkę Werdum - Hunt zostaną dodane w krótkim czasie przez rozpoczęciem walki, dlatego prosimy o sprawdzanie naszej oferty w tym czasie.

Życzymy Panu miłego popołudnia.


Serdecznie pozdrawiam,

Barbara
Betsafe Support."
 
Back
Top