Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

progresja jest dobra ,ale jesli zaczynasz od 10 zlotych i w kolejnych 4meczach nie ma remisow to duza stakwe musisz mniec zeby zagrac kolejny (stawka chyba sie potraja jak dobrze pamietam, zeby wyjsc do przodu)
 
Zychal



Nie no, fajnie będzie jak coś ugrasz, ale kiedyś stawiałem dużo z piłki nożnej i mecze międzypaństwowe lepiej omijać szerokim łukiem, a Mistrzostwa Świata to już w ogóle hardcore. Jeśli już coś grać z piłki to rozgrywki ligowe, najlepiej w Bundeslidze, pod warunkiem, że jesteś na bieżąco z wszystkim. Legenda głosi, że jest gdzieś człowiek, który się dorobił na Mundialu i był widziany razem z Yeti.



PioTRTek



Z chęcią zobaczę jak Ci pójdzie to progresywne obstawianie. ;)
 
Zychal wystarczy podwajać a nie potrajać i jesteś do przodu. Jakbym potrajał to faktycznie bardzo szybko olbrzmie kwoty by się zrobiły, ale zarobek też dużo większy. Jak analizowałem sobie mistrzostwa to od 98 roku było to remisów od 15-19 a najdłuższa seria chyba było 7 spotkań i w 8 padł remis. Zaczne dziś od 10zł. Schody sie zaczynają trochę w 3 rundzie fazy grupowej bo grają równocześnie i jeszcze nie rozgryzłem jak obstawiać wtedy.



@Szady



Mam nadzieję, że do przodu :) zaczynając od 10zł mam fundusze, żeby dojechać do 11 spotkania na 12 już bym się obsrał i nie miał floty. Nie wyobrażam sobie jednak żeby w pierwszych 10 meczach nie padł żaden remis, gdzie są takie mecze jak Meksyk - Kamerun, Anglia - Włochy, Hiszpania - Holanida, Kolumbia - Grecja. Oczywiście nie liczę na wygraną, typu że po mistrzostwach kupie sobie sobie samochód :) Nawet 2000zł mnie zadowoli do przodu.
 
ja 4lata temu pamietam ze trafilem dwa fajne zaklady Urugwaj -Francja 1x kurs ok2 i ghana-urugwaj x kurs ok3



kazdy po 100zl ,ale czy wyszedlem na +to nie iwem bo nie zapisywalem ,raczej nie :-)



a co grac z UFC ? kiedy analizy ?
 
Kolumbia -Grecja czysta1,czy bedziesz obstawial takie mecze jak francja-honduras? czy hiszpania australia?



jesli nie trafisz 10 meczow to kolejna stawka bedzie 10tysiecy ,ktory buk ci przyjmie taki zaklad?
 
Tak wszystkie. Nie można opuszczać żadnego bo mistrzostwa są pełne niespodzianek. Na szybko kojarze z 2010 Anglia - Algieria, Włochy - Nowa Zelanida że tam padły remisy, a tu kursy są dużo większe niż 3.-3.50 więc na takich meczach wychodzi się mocniej do przodu. Francja - Senegal w 2002 na otwarcie miał być pogrom a skończyło się 1:0 dla Senegalu. Zasada prosta: grając progresywnie nigdy nie odpuszczasz meczu.



Pomyliłem się o jedną stawkę bo w pierwotnej wersji liczyłem że pierwszy zakład zaczne od 5 zł i stąd do 11 poziomu, mogłem dojechać. Przy początkowym 10 zł osatni poziom to 10 i game over. Zychal, ngdy nie stawiałem tak dużej kowty, myślę że tym razem i to nie będzie potrzebne, ale czemu mają nie przyjąc np. na bet at home. Możesz puścić jak są jakieś ogranczenia 5 kuponów po 2 tysie.
 
To i ja się pochwalę co wymyśliłem. Wybieram sobie jedną drużyne i przez całe mistrzostwa stawiam na ich wygrane. Myślę, że jeżeli dobrze będe dobierał stawki wyjdę na +.
 
no dobra stawiasz te 10tys wchodzi ,wyplacaj ok30tys na konto , nikt do tego sie nie przyczepi skad masz taka kase? chodzi o skarbowke?
 
Możesz przecież zgłosić i odprowadzić podatek. Powiem Ci tak, nie mam w tej kwestii doświadczenia bo największa wygrana w życiu przeze mnie kwota to 7500zł przy wkładzie 2500 pare ładnych lat temu jakieś 6 może 7. Wątpie natomiast żeby bah (ja gram tam) podpierdalał swoich użytkowników. Jeżeli chodzi o strach że duża kwota przelewu to miesiecznie masz 3 darmowe przelewy. Możesz sobie wypłacić w ratach np. po 5 tysi w przeciągu 2 miechów.



Edit.



Poprawiłem się wcześniej że pomyliłem się o jedną runde. Maksymalnie moge postawić na 10 zakładzie 5120 a już i tak w tym momencie masz zainewestowane 10 240 zł. Zakładając że trafisz remis za jakieś 3.20 to wygrywasz 16 384 - 10 240 to masz na czusto 6144, ale podatek pewnie by trzeba odprowadzić od całości wygranej jeżeli chciałbyś to zgłosić a nie od wygranej. Skarbówka by chuj pewnia kładła że 10 000 było Twoje, ale ja teoretyzuje nie mam pojęcia w sumie o tym.
 
jak mozesz zglosic jak grasz nielegalnie :-)wszyskie buki oprocz sts i fortuny sa w polsce nielegalne



i to chyba nie bah podpierdala tylko bank
 
Wybrałem Brazylie która pare meczy napewno mi wygra. Myśle jeszcze nad Meksykiem







Ok a jak wypłace dużą kwote na konto skrill to skarbówka to ogarnie?
 
Zastanawiałem się jak ugryźć dziesiejszy mecz otwarcia MŚ i wymyśliłem coś takiego :-)



Liczba rzytów rożnych CHORWACJA (handi +3) kurs 1,95



Nie wydaje mi się żeby Brazylia miała aż o 4 rzuty rożne więcej od Chorwatów. Musiałaby mieś naprawdę sporą przewagę. Zobaczymy co z tego wyjdzie :-)
 
Nie wiem czy bank chętnie podpierdala swoich klientów, ja bym od razu zabrał od nich pieniądze i zamknął konto. Jeśli już rozmawiamy o mnie ja jednak bym przy tym ostatnim poziomie i wygranej 16000 zł rozibił to na 3 przelewy a nie na jeden duży.
 
<strong id="slip_sgl_ev_oc557546939L">Brazylia -1 bramka @ 1.75

na dziś glówny typ.

Mam jeszcze jakieś single Remis/Brazylia i dokładny wynik 2:0...
 
Pojawiły się kursy na UFC na betsafe.



Miałem jakieś plany ale dochodze do wniosku że ta gala to chyba NO BET :-)
 
15etpqs.jpg

Tak. Odjebało mi...:-)
 
szacuken enteryoname :D



ja jutro postaram się poczekać do ważenia jeśli ujebany po tygodniu nie zasne za wcześnie.dubel Bader+Saggo poleci napewno.Ryana w sumie lubie - zawsze propsowałem jego absy ale ostatnią walke dał bardzo dobrą gdzie w pierwszej rundzie chyba złamał ręke i kolejne 2 rundy obalał i uderzał.(a jak coś pomyliłem to zjebcie mnie).Jeśli Darth skorzysta ze swoich zapasów to Cavalcante jest do przejścia (#ufc>strikeforce) choć Bader może paść na deski jak z Gloverem bo jego szczęka nie należy do tych z granitu.Mimo wszystko jestem gotów zaryzykować a co do Saggo to po prostu mam czuje,że wygra.Myśle nad jakimś dublem/taśmą lub dublem i taśmą :-)Na Woodleya kurs mógłby być większy bo 1.72 to tak średnio opłacalne choć może to wygrać.Kurs na Andrzeja sowity.



Na ważonku może będzie jakiś błysk w oku u któregoś zawodnika.
 
Piotrek bardzo ciekawy pomysł z tą progresją, ja keidyś próowałem zligowymi la ena mudialu też sie mozę powieść też chyba spróbję za jakieś niskie stawki



a co do problemó z wypłatą czy też blokady ze strony bukmacherów to można przecież zrobić sobir konta u kilku i potem obstawiać troch ę tu trochę tu, a wypłącać w niewlkich sumach i odstępie czasowym



mnie zastanawia progresja na wytypowanie wyniku, za to jest na bet365 kurs za 10, a przeciez 2:1 czy 1:0 to chyba najczęstsze wyniki wiec można zacząć od 4 złotych powiedzmy i później za każdym razem podwajać na ten swój wybrany wynik, nawet przy niewielkich stwkach zysk jest całkiem spory, spróbuje z tym dzisiaj
 
Zdałem dziś kupon na stsach na sobotnie ufc( tylko karta głowna była dostępna), nie mam pewnosci co do zadnej z tych walk, obstawiłem całą kartę głowną, a dawno nie miałem takiego mętlika w głowie, może dlatego, że tak mało walk do wyboru, a nie jestem graczem ( moja druga gala którą obstawiam, dopiero załapałem , że na stsach jest ufc ) i gram za małe pieniądze bo dla zabawy i satysfakcji. Celowo nie podaję w tej chwili na kogo bo na tej gali mam wrażenie że nawet Rusek może zdominowac Myszaka. Mogłem swoją drogą poczekać na ważenie , bo dużo można wywnioskować z staredownów i to jest taka psychologoczna pierwsza runda, ale huk, poszło. Kurs 12.10
 
Kajan + Sarafian i Woodley + Mysz poszło.



Kurs na Arlovskiego niezly, ale to jak ktoś lubi loterie typu ,,do jednego ciosu"



Dobry też na Feijao, ale Bader to jeden z moich ulubionych fighterów i nie stawiam przeciwko niemu.
 
przelane na unibet 157,hajs sie konczy ,koniec obstawiana mundialu



pierwszy kuponik:



Brazyli +Meksyk(zaklad bez remisu )ako 2.06 stawka: 25


wchodzi pierwszy kupon zarobek maly +26 ale zawsze plus:P



gramy dalej



hiszpania+chile za22(jednak)



stan konta 157-25-22+51=161
 
nikt nie obstawia mundialu?



chile+hiszpania=porazka



na jutro wks-japona obie strzela1.9



urugwaj+kolumbia
 
Back
Top