Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Pytanie do panów korzystających z betsafe.



Ile czasu musze czekać na wypłate wygranych pieniędzy na moje konto bankowe? Wczoraj wysłalem sobie cały wygrany hajs za walkę Matta Browna, na betsafe pisze że wypłata dokonana, a na koncie pieniędzy dalej ani śladu.
 
3.45 na Ellenbergera jest spełnieniem moich marzeń. Nie dość, że Jake jest niedocenianym zapaśnikiem, to ma pierdolnięcie po swojej stronie. Lawler raczej nie będzie bawił się w prawy prosty jak McDonald, tylko wda się w bójkę, a tam większe szanse ma według mnie właśnie Juggernaut.
@Calo masz napisane przecież, 2-5 dni roboczych. Pewnie jutro już będą, najpóźniej w piątek.
 
poczekac na kursy na Chandlera i Shlemenko lepiej i dopiero zagrac tasmy , ja czekam na Chandlera i ładuje w dublu z Mamedem
 
Jeżeli kursy na Chandlera i Shlemenko będą po 1.25, to myślę że opłaca się puścić taki dubel za podwójną stawkę
 
No kurs by już wyszedł pewnie koło 2 , ale trzy zdarzenia na kuponie wzbudzają we mnie poczucie, że to zbyt wielkie ryzyko jak na większe stawki
 
No może ale wydaje mi się że Marcin jest pewniejszy niż np Chandler w swojej walce.



A jak to jest teraz Chandler walczy 3 rundy a King Mo z Lawalem 5 jako Main Event ??
 
@pem



Dobra, rozumiem teraz, o co Ci chodzi.



Chandler vs. Brooks - walka pięciorundowa o pas interim dywizji LW.



Jackson vs. Lawal - trzy rundy jako finał turnieju LHW, nie jest to walka o pas. W Bellatorze nie ma takiej zasady, jak w UFC, gdzie każdy main event trwa pięć rund.
 
Z ostatniego UFC obstawiając kuponów w sumie za 116zł wygrałem ponad 600 ale mimo, że byłem sporo na plus i tak gryzłem się w chuja, że to nie weszło.


Zakład kombinacyjny od 11.05.14 01:13

Numer kuponu 208645340

Numer zakładu Wydarzenie Typ Kurs Czas rozpoczęcia Wynik

10015056 Matt Brown (USA) - Erick Silva (BRA) (Typ) 1 2.50 11.05.14 04:00 Prawidłowo

10206831 Costa Philippou (CYP) - Lorenz Larkin (USA) (Typ) 1 3.20 11.05.14 03:30 Prawidłowo

10206832 Erik Koch (USA) - Daron Cruickshank (USA) (Typ) 2 3.60 11.05.14 03:00 Prawidłowo

10206833 Neil Magny (USA) - Tim Means (USA) (Typ) 1 3.20 11.05.14 02:30 Prawidłowo

10206834 Soa Palelei (AUS) - Ruan Potts (RSA) (Typ) 2 3.20 11.05.14 02:00 Źle

10206835 Chris Cariaso (USA) - Louis Smolka (USA) (Typ) 1 1.95 11.05.14 01:30 Prawidłowo

Informacje o kuponie

Data 11.05.14 01:13 Kurs --

Rodzaj zakładu Zakład kombinacyjny Stawka 10.00 PLN

Numer kuponu 208645340 Maksymalna wygrana 5750.80 PLN

Status Źle Wygrana --
 
Dwa razy grałem na Aliego jak był underdogiem -zagram i teraz :-) ale kurs na Mighty Mouse 1.19 jest prześmieszny.Bagautinov stawi mu opór nie mówie ,że wygra ale kurs jest bardzo zawyżony.
 
UWAGA! Podaję zwycięskie typy na KSW:



Walka wieczoru.
  • <li style="text-align: justify;">
    84 kg.: Mamed Khalidov (28-4-2) vs. Maiquel Jose Falcao Goncalves (32-5)
    Główna karta.
    • <li style="text-align: justify;">
      Open: Mariusz Pudzianowski (6-3, 1 NC) vs. Oli Thomspon (12-5)
      <li style="text-align: justify;">
      O mistrzostwo wagi średniej (77 kg.): Aslambek Saidov (15-3) vs. Borys Mańkowski (14-5-1)
      <li style="text-align: justify;">
      O mistrzostwo wagi muszej kobiet (55 kg.): Karolina Kowlakiewicz (4-0) vs. Jasminka Cive (5-1)
      <li style="text-align: justify;">
      84 kg.: Piotr Strus (9-2) vs. Abu Azaitar (8-2)
      <li style="text-align: justify;">
      70 kg.: Mateusz Gamrot (5-0) vs. Jefferson George (3-2)
      <li style="text-align: justify;">
      93 kg.: Tomasz Narkun (8-1) vs. Charles Andrade (27-18)
    Pozostałe.
    <li style="text-align: justify;">
    77 kg.: Rafał Błachuta (8-3) vs. Patrick Vallee (10-6-1, 2 NC MMA)
    <li style="text-align: justify;">
    70 kg.: Łukasz Chlewicki (11-3-1) vs. Łukasz Rajewski (2-0)


Dziękuję za uwagę.
 
Jak można stawiać przeciw najlepszemu zawodnikowi Soa Paleleiowi! Koleś nie tylko umie nokautować, ale i śpiewać. Pewnie jeszcze tańczyć umie. :-)
 
Alexander Shlemenko 1.33
Tito Ortiz 3.25 3.37

Michael Chandler 1.14
Will Brooks 5.35

Michael Page 1.38
Ricky Rainey 2.80

Alexander Volkov 1.91
Blagoi Ivanov 1.77



Kurs na Shlemenkę na pewno spadnie, ale aktualnie to jest kosmiczny niewypał. Ja Ortizowi bym nie dał nawet procenta szansy na zwycięstwo.

EDIT: szybko się pozmieniało, Shlemenko w dół, Chandler w górę
 
co powiecie o Michale Page ? obejzałem obydwu i jak dla mnie Page pewnie powinien



to jakis utytułowany kickboxer jest , od 3 roku zycia trenujący
 
Oby się kręciły w granicach 1.30 bo to fajne taśmowe kursy,Page też fajnie wygląda i Helda też poniżej 1.40 można się spodziewać.Początkowo dość poważnie rozważałem Ivanova ale to jest mega trudna walka do wytypowania i ją odpuszcze choć będę kibicował Białorusinowi.Kurs na Kongo będzie pewnie podobny :-) to są cztery,pięć walk które myśle warto rozkminić.Można dorzucić Gamera,Abu,Żyrafe i za dyszke.Ja pewnie puszcze długą taśme i rozbije jeszcze na dwa trójaki.



PS.Ortiza nigdy nie lubiłem i mam nadzieje,że tylko się skompromituje bo nie wiem co chce pokazać,zawsze mnie rozpierdalał jego staredown...No i bardzo było mi szkoda Badera,że dał się wpierdolić w gilotyne.
 
Back
Top