Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Patrze Alvarez po 3.25-przez takie kursy nie mogę trzeźwo myśleć!



Stawiam mieszkanie na Alvareza!
 
Do grających na Betsafe: czy poza zakładami wygra X albo Y są inne możliwości (wygra przez ko, w 2 rundzie itp) i czy nie ma problemów z wypłacaniem środków?
 
Tak,są inne możliwości tylko nie ma chyba co do rundy z tego co pamiętam,ale jest przed czasem,decyzja i w jaki sposób.



Problemów z wypłatami nie ma jeśli masz potwierdzenie tożsamości tj.skan dowodu
 
Jeśli są takie możliwości ( KO , itp ) to z dzień przed galą zazwyczaj i przedewszystkim na UFC. Z wypłacaniem nie ma problemów.
 
sa inne mozliwosci, ale tylko przy glownych walkach praktycznie. z wyplacaniem nie ma chociaz ja troche mialem problemy z 'potwierdzeniem tozsamosci', nie chcieli mi zaakceptowac stalego polecenia z konta bankowego, bo mialem podane swoje stare konto ktorego nie moglem zmienic. ogolnie jak sie wyjasnilo - zero problemow.
 
@spraycro



Racja, zaniżony. Moje przejęzyczenie. Też uważam, że szanse są wyrównane, a kurs 3.10 na Browna jest przesadzony.
 
Ja tam oprócz jakiegoś szybkiego, szalonego poddania nie widzę sposobu jak Erick mógłby to wygrać, ale co ja się tam znam :-)
 
10291042_755224004510491_1774053702373986893_n.jpg




Niko, chyba pierwszy raz się mocno różnimy w ocenie szans danego zawodnika. Czekam na resztę kursów, ale nie wykluczam dołożenia paru zł na Browna. :-)
 
ja również nie widzę, żeby SIlva wygrał, jakieś tam prawdopodbieństwo jest, ale nie takie bym na niego postawiłjakiś wysoki pieniądz, zreszta żadnego pieniądza bym nie postawił, mogą być ciekawe wymiany w stójce, ale to Brown ma lepsze uderzenie, a psrowadzić się wcale łatwo nie da, zresztą widzieliśmy jak Silva jak narazie sobie radzi świetnie tylko z dołem rankingowym, do czołówki mu jeszcze daleko
 
Cloudeater, po prostu wiem. Pogadamy po gali, jeśli się pomylę, jestem skłonny darować jagnię pokoju czy coś i przeprosić. :-)


Tsu, jeden z nas będzie się cieszył po gali, jeszcze zobaczymy kto. :-)


Po ostanim UFC muszę się odbić, bo nie weszły 3 walki i położyły wszystkie 3 kupony...
 
baju



Zanudzał mnie Conor tą swoją śmieszną gadką w MMA Hour, wbiłem na cohones i akurat był świeży wpis markhunto. Bez większego pośpiechu wklepałem i pykło. Teraz zrobię z tego miliony jak Tsubasa
 
Kompletnie nie rozumiem tego value w kursie na Browna ale ja od zawsze byłem fanem talentu Ericka Silvy, więc mogę być nieobiektywny. Wg mnie będzie easy win dla Brazylijczyka, bo nawet jeżeli nie będzie szło mu w stójce (a będzie) to poszuka poddania. Bardzo lubię Browna i wiadomo, że ma jakieś argumenty, żeby wygrać to starcie ale proporcje kursowe 1,40 do 2,70 wydają mi się bardzo rozsądnie dobrane przez bukmacherów.
 
Mark, a z Fitchem i Kimem nie widziałeś easy win dla Brazylijczyka? :D Dla mnie jedynym "ale" jest forma Browna po powrocie, jednak kurs 3.10 - nie 2.70 - na betsafe jest świetny i łykam jak Grycanka smalec.
 
No widziałem widziałem. Z Fitchem może nie easy ale też byłem raczej pewny. Zobaczymy ale czuję, że wyrzucacie kasę do kibla stawiając na Browna. Czas pokaże...
 
Czy Betsafe obsługuje wpłacanie i wypłacanie na angielski nr konta i zaklady w funtach?
 
Ciekawe jak to jest z wypłacaniem pieniędzy, piszecie, że nie zbędny jest skan dowou przy wypłacie, rozumiem, że sprawdzają tylko nazwisko osoby na którą jest konto, a nie adres zamieszkania.
 
Ja wpłaciłem jakoś pierwszy raz i tylko się zarejestrowałem i od tego czasu wpłacałem,wypłacałem,obracałem i żadnego skanu nikt nie żądał.



Na wypłate chyba zawsze 4-5 dni czekałem
 
Back
Top