Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Według statystyk, o których wspomniał Reed Kuhn, Lombard powinien zmieść Shieldsa. Chcę tego! :D
 
Ja widzę tylko dwie opcję na walkę Lombard - Shields. Pierwsza to taka, że Lombard w pierwszej rundzie wygrywa przez KO/TKO, druga opcja to taka, że Lombard zostanie przeleżany przez 15 min. i każdy będzie chciał jak najszybciej zapomnieć, że w ogóle oglądał tą walkę. Jeżeli musiałbym postawić $$$ to postawiłbym na Lombarda.
 
@Piotrek



No widzisz - statystyki jasno mówią (i w sumie ciężko się z tym nie zgodzić), że Shields w tym pojedynku powinien mieć spore problemy z obaleniem Lombarda i sprowadzeniem walki na ziemię. Waciak, jeśli ma coś ugrać, to głównie w klinczu i serii lekkich ciosów kolanami, itd. Z kolei Lombard też potrafi dawać dziwne walki (vide Boetsch, Okami). Obaj mają już swój wiek i nie spodziewam się jakichś nowych cudownych gameplanów z ich stron . Dla mnie 50/50 - zarówno nokaut Lombarda jak i decyzja dla Shieldsa prawdopodobna. A może Lombard wygra decyzją? :)
 
Dla mnie też 50/50, a typ na Lombarda, że jakbym musiał postawić to właśnie na Niego to rzut monetą. Jeżeli jednak walka zakończy się inaczej niż napisałem i np. wygra Shields KO/SUB to będę bardzo zdziwiony, a decyzji dla Lombarda w ogóle nie widzę, ale tak samo dla mnie niemożliwa była decyzja w walce Mir - Ali...
 
Wiem, że było to przewijane kilka razy jednak nie obstawiam zbyt często i nie wiem, ale gdy wypadnie zawodnik z kuponu to jest tylko ta walka usuwana, a nie cały kupon anulowany?
 
Jury + Lombard + Gastelum + McDaniel + Adamek (wiem wiem) ako 13.72 x 50zł



z resztą poczekam do ważenia(czuje,że Carlito pierwszy raz przegra przez KO :p ) i dorzuce coś z Bellatora może.
 
Jeszcze mam jedno pytanie. To jest kupon, który nabyłem w punkcie, a nie przez internet. To chyba nic nie zmienia tak?
 
@Martin



Spoko, nie masz się co martwić, policzą Ci to po kursie 1.0 tak czy siak czyli tak jak by go nie było na kuponie.
 
Na Unibecie kurs na Adamka rośnie - był 1.62 , teraz jest 1.75 ...
Ja postawiłem niestety po tym niższym :-) .
Jeszcze raz powtórze , Adamek powinnien to wygrac - nawet jeśli walka będzie wyrównana , to Adamek dostanie decyzję - boks to układy i nie zmarnuja raczej kariery Adamka i jego obecnej pozycji na rzecz prospekta - choc oczywiście moge się mylic :-)
 
Adamek musi wygrać po promotorzy już się szykują (Adamek również na wypałte życia 2) na walke z Władkiem.
 
Drżyjcie buki:



2jcvih5.jpg




:-)
 
jak to ci wejdzie to zostaniesz chyba mistrzem bukmacherki :)


Poniosło mnie trochę. zakład z grupy prawie niemożliwych do wejścia. Kwota mała więc jeśli nie wejdzie ( wysoce prawdopodobne ) to nawet się nie skrzywię ;) A gdyby weszło to byłyby jajca. Czasami na głupa można coś upolować...







11ilrux.jpg




10pyr8h.jpg




Dawne czasy, bo piłki już nie puszczam i przestałem grać tasiemce, choć ostatnio coraz cęściej zdarza sklecić mi się jakiegoś :-)
 
Diego, gdyby nie wałek z Gomim, miałby trzy porażki z rzędu, a w ostatniej walce, gdyby nie chęć brawlu Melendeza, to zostałby wysoko wypuntkowany. Kurs na niego raczej uzasadniony. Za drobne można puścić, ale grubiej bym na niego nie stawiał.
 
Zakład złożony na 1 @ 1.25
Otwarty
Johny Hendricks - Robbie Lawler
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 1 @ 1.5
Otwarty
Carlos Condit - Tyron Woodley
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 2 @ 1.52
Otwarty
Diego Sanchez - Myles Jury
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 2 @ 1.29
Otwarty
Nikita Krylov - Ovince St Preux
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 2 @ 1.75
Otwarty
Robert McDaniel - Sean Strickland
• Zwyciezca meczu
Stawka: 35.00
Możliwy zwrot: 225.05
 
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że technicznie Jury jest lepszym zawodnikiem od Sancheza. Kluczem jest to, czy po raz kolejny Diegowi uda się nabrać sędziów nieustannym wywieraniem presji i seriami ciosów w powietrze. Również w mojej opinii Diego przegrał z Gomim, ale i z Kampmannem też było sporo kontrowersji. Można by się nawet pokusić o stwierdzenie, że w ostatnich siedmiu walkach powinien mieć bilans 1-6. Lubię styl tego gościa i to jak wiele ciosów może przyjąć, ale jest zawodnikiem starej daty (jeden z ostatnich, którzy się ostali w UFC po pierwszym TUF-ie) i powoli nadchodzi czas by ustąpić miejsca młodszym.



@Marcin jakbym grał taśmy, to bym złożył podobną, tylko Stricklanda bym wywalił, bo za dużo loterii w tym pojedynku.
 
Budżet na bzdury - znaczy na bukmacherkę - poszedł na bundla z grami, więc tylko jutro puszczę taśmę magii za 2 złote na Condita, Jurego, St. Preuxa, Bermundeza, Scooginsa i Garcię. Chyba, że zapomnę wziąć drobnych przy wychodzeniu z domu ;)
 
Back
Top