Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

O, walki Caceresa z Lil Pettisem nie zauwyżyłem. Również bym się ku Alexowi skłaniał.



Khaliev wydaje mi się faworytem, ale UFC to duży przeskok (#truizmy), a Pascal plackiem nie jest. Harris pewnie pojedzie Krylova, nie wierzę w inną możliwość, to chyba jedyny zawodnik (Nikita) przy którego walce miałem wrażenie, że niejeden amator by go poskładał. W Miocicu widzę faworyta, no ale to HW, a Gabriel ma na tyle dobrą stójkę, że może się starcie skończyć dla Stipa jak dla Jordana. Jabouina Wineland raczej powinien pojechać, ale przyda się trochę walk Yvesa obejrzeć dla pewności. Martins może być niezłym typem, ale nigdy nie stawię przeciwko Donaldowi, poza tym wydaje mi się, że nie będzie czuł na sobie jakiejś dużej presji i poradzi sobie w obu płaszczyznach, ergo pomińmy fragment traktujący o Martinsie dobrym typie :)



No i oczywiście nie sugerujcie się tym co piszę, bo póki co puściłem 2 taśmy i obie nie weszły :D
 
ten juz triple kombinuje... za duze ryzyko jak na takie AKO. :c



ja na Cerrone bym nie postawil w tej walce tylko dlatego, ze pewnie kurs bedzie zalosny mimo skokow formy Cowboy'a.



jestem ciekaw wlasnie kursu na Harrisa, jak dadza wyzej niz 1.50 to zwala. :)



Miocic ma lepsza mobilnosc niz Jordan, walka moze wygladac jak ta z Nelsonem, Stipe moze to wygrac.
 
Z najbliższej gali tylko single pójdą. No chyba, że coś z undercardu wyłapię jak się kursy pojawią.



Harris all the way. Faktycznie będą jaja jak dadzą około 1.50 albo więcej. :D
 
ja sie nie zdziwie szczerze mowiac, rekord mylacy dosyc zarowno Harrisa jak i Krylova. come on, buki! :D
 
Jeszcze Harris będzie underdogiem, bo Krylov ma lepszy bilans walk.:-)



edit: damn. Post pod postem. Nie dziwne, że na cohones awards głos na spamera dostałem. :(
 
tym razem buki sie nie nabiora co do AL CAPONE. z palaleiem albo wiedzieli o tej kontuzji albo poprostu przecenili ukrainca.jesli palalei bylbyl zdrowy to pewnie zrobilby to co z barrym.



szkoda oleinika bo bym na niego stawial :)
 
Espaniol
W temacie pod analizami Betsafe napiszę co zagrałem, tylko jeszcze nie wiem kiedy te analizy się ukażą. Jak już pisałem - na pewno będą dwa single. Jednym z nich będzie Beneil Dariush.
 
raz wygralem jakis hajs i juz chcesz sie sugerowac? :p



w sumie 'przygotowywalem' sie do tego obstawiania dosyc dlugo, zaczalem zapisywac sobie moje typy w notatniczku od bodajze gali z Kennedym i Natalem, nie dawalem wszystkich w sumie nawet. te ktore bym obstawial oznaczalem kursem z buka, kurwa troche tego przepadlo, ale jest nauka na przyszlosc. :)



gdybac nie ma co w bukmacherce, ale z ostatniej gali ako bym mogl przytulic okrutne:










payan -



macario + 2.20



howard + 2.20



siver + 1.35



johnson + 2.00



hall + 1.3



poirer + 1.45



miller + 1.2



browne + 2.65



rousey +



weidman + 2.35



inaczej jest grac, inaczej jest 'typowac' sobie gdy nie wchodzi w gre hajs, wiadomo. :)
 
nie ma to jak ustawic sobie grafik w robocie pod gale ufc:-)czwartek16 wolne ,niedziela 26 wolne:-)bede hardcorowy i obejrze cale gale :-)Szady masz jakies limity na dana gale? czy poprostu stawiasz tyle kuponow i za taka stawke jak Ci pasuje.ja mysle nad stala stawka na gale to zmniejszy u mnie ilosc kuponow:P
 
Zychal,
ja się nie ograniczam. Teraz chcę tylko stawiać te typy, których jestem najbardziej pewny i trochę zwiększyć stawki. Z tych kursów, które na razie mamy podobają mi się dwa i jeśli nic ciekawego nie wypatrzę z undercardu, to możliwe, że na najblizszą galę pójda tylko dwa kupony. Ale jak przyjdzie gala, że będzie mi się podobać 7 kursów, to zagram 7. :)
 
Dawno nie było gali UFC, w której nic nie obstawiałem. Już zapomniałem jak to jest oglądać wszystkie walki bez tych bukmacherskich emocji. :D



Espaniol



Ja odchodzę od taśm. Ewentualnie duble będę grać.
 
no ja tez , jak nie obstawie to jestem leniwy i niechce mi sie wstac w nocy i ogladam z otworzenia.
 
duble to max dla mnie po tym wszystkim, lepiej grac wyzej i pewniej niz jechac w tasmy. bardziej peewny zysk, nawet jesli mniejszy, bardziej mnie bawi. :)



ALE! nie powiem, ze nie kusi mnie taka tasiemka z 5/6 moich personalnych typow... nawet za dyszke! :p
 
w pewnym momencie przestaje sie o tym myslec, ja tak mialem caaaly czas, az do momentu w ktorym zaczalem podchodzic bardziej na 'chlodno', nie zawsze to wychodzi jak widac, bo chcialem dolozyc Browne do ostatniego kuponu lecz w glowie mialem glos - a jak Travis zjebie Ci caly kupon i nie bedzie zadnego zysku? (tak, az tak bylem pewien Weidmana.)
 
o co chodzi dzisiaj z kursem na Monaco? 1.75 z ostatnim prawie Montpellier. nie chce tego obstawiac (feee, pilka nozna!), ale cos chyba im sie pierdolnelo? :p
 
Back
Top