Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Potwierdzam zdanie ,,Baju,, , McGee walczy zajebiście solidnie - stawiajcie na niego , bo po takim kursie nie ma co załowac :-)
 
poszlo:



UFC on FOX 9: Johnson vs Benavidez 2



1Kupon:



1. Alptekin Ozkilic - Darren Uyenoyama Typ2 Kurs:3 (moj cichy faworyt)



AKO:3 Stawka:pol podstawy







2Kupon:



1.Bobby Green - Pat Healy Typ1 Kurs:2.15



AKO:2.15 Stawka:stawka podstawowa







3Kupon:



1.Demetrious Johnson - Joseph Benavidez Typ1 Kurs:1.77



2. Michael McDonald - Urijah Faber Typ2 Kurs:1.63



AKO:2.89 Stawka:podstawa







4Kupon:



1.Court McGee - Ryan Laflare Typ1 Kurs:2.02



AKO:2.02 Stawka: x2podstawa







5Kupon:



1. Cody McKenzie - Sam Stout Typ1 Kurs:3



AKO:3 Stawka:pol podstawy



6Kupon:



1.Abel Trujillo - Roger Bowling Typ1 Kurs:2.03



AKO:2.03 Stawka:podstawa
 
Ej chłopaki, jak wygląda sprawa z cashbackiem w betclick? Są jakieś ograniczenia albo ukryte zobowiązania?







Bo chcę rzucić Faber+Melendez+Mysz AKO 3.16.
 
Condit teraz nie walczy,a cashback w betclicu jak najbardziej działa,w zeszły weekend obstawiłem UFC i KSW,wygrałem hajsy,w niedziele zleciłem wypłatę,a w poniedziałek miałem już kasę na koncie
 
Szalona Taśma:-)



uny7.jpg
 
Też poleciałem



za 100 zł Faber+Johnson



Ej a pytanko mam , poniżej 2.5 rundy to znaczy dosłownie poniżej 12.5 min (2x5+2.5min w 3 r)??
 
Te 20 zł trzeba obrócić ileś tam razy czy wskakuje jako normalna kaska? Bo po niemiecku ni słowa nie rozumiem. To przy wpłacie trzeba kod jakiś wpisać czy co?
 
Niee, moje konto --> zrealizuj bon i wpisujesz kod



A obrócić musisz 3x 1.50 zł



Ale kasę do gry masz od razu, 20 zł.
 
Poszły dwa kolejne zakłady :



Zach Makovsky @3.30 - 20 GBP :-)



Makovsky + Green + Mendes/Lentz ( under 2.5 ) @12.26 - 5 GBP



...plus kilka taśm za drobniaki. Ufff, to już chyba wszystko na ten weekend ;)
 
kupon UFC plus boks



Mendes + McGee + Barboza + Broner + Pulev + Thurman= 3.80 * 60zł = 228.60zł
 
Jeszcze mam pytanie o bon. Jeżeli mam swoje własne pieniądze na koncie bez żadnych bonusów do tej pory w Bet-at-home, to jak będę wiedział czy stawiam moją kasę czy z tego bonusu? jeszcze jedno czy pieniądze jakie mam na koncie (albo ich cześć) nie są jakoś blokowane do czasu zagrania 3*1.5 ?
 
na betsafe bylo tak, ze na poczatku zlatuje Twoj hajs, dopiero potem bonus. masz do wyplaty okreslona sume czyli Twoj hajs i 'zablokowane' czyli bonus.
 
Expekt to dno, nie polecam. Polecam caschback w Betssonie, wszystko bezproblemowo i jasno.



U mnie poszedł jeden kupon na tą gale: Faber + Lauzon



i poczekam aż kursy trochę wzrosną na Benavideza i postawię go na singlu.
 
Przestrzegam przed pochopnym stawianiem na Jorgensena, jako dodatek do podbicia taśmy, bądź puszczania go na singlu. Proponuję wcześniej przyjrzeć się bliżej przeciwnikowi. To nie będzie łatwa i pewna ( jak to się wielu ludziom może wydawać wygrana.) Po bliższym przyjrzeniu się Makovsky'emu i przypomnieniu sobie ostatnich walk Jorgensena stwierdzam, że wygrana Jorgensna nie jest wcale taka oczywista. Moim zdaniem Makovsky ma umiejętności do wyrwania dwóch rund i wygrania walki na punkty. I wcale nie deprecjonuję tutaj umiejętności Jorgensena, to raczej Makovsky ma do zaoferowania więcej, niż można wnioskować po kursie. Makovsky to doskonały zapaśnik i świetny grappler. Posiada też bardzo poprawną stójkę kickbokserską, bardzo ładnie pracuje nogami. Jego wielkim atutem są obalenia, a w szczególności łatwość z jaką mu przychodzą. W walkach, jakie miałem w stanie obejrzeć w prawie każdej rundzie zaliczał kilka obaleń i nabijał punkty przez niemrawy G'n'P i pewną kontrolę walki w parterze. Wiem, że Jorgensen to wytrawny zapaśnik, ale po odświerzeniu sobie jego walk i bliższym przyjrzeniu się Makovskemu jestem w stanie sobie wyobrazić scenariusz, gdzie dzięki obaleniom i kontroli w parterze Zach Makovsky urywa dwie rundy.



Nikogo nie zachęcam do satwiania na Makovsky'ego , odradzam raczej grania Jorgensena jako pewniaka bo możliwe, że zepsuje komuś kupon. :-)
 
mahonek



Jak jest z tym bonusem? Przyszedl mi mail, potwierdzilem i teraz w jakim czasie dostane kod?
 
Back
Top