Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@raynor187,



To nie będą łatwe pieniądze. Healy jest ciężkim do walki zawodnikiem. I nie chodzi tu tylko o umiejętności, które stoją naprawdę na wysokim poziomie, od strony psychiki prezentuje się lepiej niż poprawnie, jest bardzo pewny siebie, nie odpuszcza, daje z siebie wszystko do ostatniej sekundy. Jeżeli chodzi o umiejętności, Healy jest ponadprzeciętnym graplerem ( walka z Millerem ) i przeciętnym stójkowiczem. ( W ostatniej walce został pewnie wypunktowany przez Nurme) . Green będzie miał przewagę od strony stójki i w zapasach ( autor widowiskowych slamów ) Przewaga Haely'a powinna być w parterze, choć należy pamiętać, że Green też na ziemi drewnem nie jest i wbrew pozorom nie żdziwiłbym się, gdyby udało mu się odklepać Pata. Podział sił jest rożłożony podobnie jak w walce Healy'a z Nurmą i mam cichą nadzieję na podobny jej przebieg. Co do szczegółów już niedługo Szady rozrysuje to szczegółowo w analizach dużo lepiej ode mnie. :-)



P.S. sorry Szady, za zepsucie niespodzianki. Poprawię się na przyszłość :-)
 
Hehe ja się nie gniewam. :) Nie mam nic przeciwko temu, że będziemy jednomyślni i będziemy na tym zarabiać pieniądze. :)



Oczywiście to, czy będę polecać Greena zależeć będzie od kilku czynników, bo po przypomnieniu sobie walk i pojawieniu się kursów może okazać się, że jednak postawię na Healy'ego. Stay tunned!
 
Przegapiłem ostatnią galę wiecie gdzie wiszą jeszcze wszystkie walki z gali ? bo ostatnio mma-core i fightvideomma zawodzi bo nie wrzucaja wszystkich walk poleccie cos ;)
 
@Pietagoras



Masz racje że trzeba poczekać na kursy , po prostu mam przeczucie że Demetrious i Faber sobie poradzą. Możecie się śmiać ale ostatnio zauważyłem że jak coś stawiałem według przeczucia to najcześciej wchodził. Mowa tu oczywiście o jakichś racjonalnych przypadkach jak Rua na przykład. :-)



A w sumie to dobrze że piszesz to takich underdogach wcześniej bo co jak co Szady odwala mega robote ale czasami jak już są analizy to kursy sporo pospadają niestety. A za tą galę chłopaki mega propsy dla was za Hestera i Correie.
 
Fajny komentaż z forum bukmacherskiego , gościu nieźle poleciał



"Nie znam sie ma ufc ale pocztalem was i zagralem pare stow na santosa... teraz sam od siebie gram triple silva+de huna+bader i udowodnie ze nie trzeba sie znac aby wygrac":-)
 
@pem1990,



Dzięki za propsy, doceniam. Fajne uczucie wiedząc, że między innymi moje opinie pomogły kilku osobom w zarobieniu paru złotych. Dodam od siebie, że wszystkie moje "czutki " będę wstawiał na forum.;)
 
Na betsafe kurs na Cipka się pojawił 1.35.Chujowo,że tak wcześnie dali,jestem raczej zwolennikiem ostatniego tygodnia przed galą i podania wszystkich walk.
 
Ogólnie teraz zauważyłem że Faber u siebie w mieście walczy , więc dla niego to na duży plus
 
Co myślicie o Zack'u Makowskim ? Jest świetnym zapaśnikiem z poprawną stówką. Jorgensen będzie miał przewagę w stójce, lecz Zack powinien zdominować Scotta zapaśniczo. Jest bardzo dobry w obaleniach, możliwe jest, że w każdej rundzie zaliczy ich kilka ( zwykł to robić we wszystkich walkach, jakie widziałem ) Moim zdaniem jest szansa, że Makowski wyciągnie decyzje poprzez obalenia i dominację zapaśniczą . Ze względu na zastępstwo z biegu, debiut i wielkie nazwisko przeciwnika powinien być silnym underdogiem. Nie nadaje się na taśmę ale puszczę go na pewno w singlu. Co sądzicie o tej walce ?
 
Ja jakoś wczoraj wstępnie spojrzałem na tą walkę. Wszystko zależy od kursu. Ogólnie Scott dobry uderzacz . Jak przegrywał to raczej z dobrymi nazwiskami i to trzeba wziaść pod uwage. W tym momencie powinno mu zależeć żeby dobrze się zaprezentować a przeciwnik nie jest jakiś chyba mega trudny. Z kolei jak na debiut dla Zacha zawodnik mocny. Fakt nie przyglądałem się mu jeszcze dokładnie ale 2 ostatnie wygrane nad raczej nie jakimiś wymagającymi uderzeniami. Podejrzewam że Slipmych z Lowkinga pokusi się o jakąś dokładniejszą analize koło czwartku to będzie można na to spojrzeć , a kurs nie sądzę żeby spadał , ewentualnie przed walką do góry pójdzie.
 
o jakiej wy tutaj dominacji zapasniczej mówicie !!! Jorgensen to niby skąd sie wywodzi co , zastanówcie sie najpierw ze dwa razy jak cos napiszecie
 
Użyłem złego słowa , zamiast dominacji powinna być przewaga. Dobrze wiem, że Jorgensen jeśt też bardzo dobrym zapaśnikiem. Wydaje mi się jednak, że przewaga w tej płaszczyźnie będzie po stronie Makowsky'ego. Co do zakładu nikogo nie namawiam, tyko wyrażam swoje zdanie, pytając się o opinie innych. A na zkład się skuszę, jeśli kurs będzie dla mnie atrakcyjny.



Co do soboty puściłem taśmę :



Barbosa + Mendes + Johnson + Silva @ 5.86 - 10 GBP
 
Ktoś upadł na głowę z tym kursem na Materlę,aktualnie 1.35.To jest chyba jakiś ewenement,żeby na zawodnika po porażce z tym samym rywalem,ponownie ustalić ten sam kurs.
 
Na marathonbecie są takie kursy:

1.Barbosa, Edson.Castillo, Danny
1.47 2.72
1.Mendes, Chad.Lentz, Nik
1.31 3.50
1.Faber, Urijah.Mcdonald, Michael
1.615 2.34
1.Johnson, Demetrious.Benavidez, Joseph
1.75 2.10

Na McDonalda kurs przesłodki ale z Faberem będzie miał ciężko,poleci pewno w jakimś dublu.
 
@Kawaguchi, na Marathonbet,



a swoją drogą kursy są naprawdę atrakcyjne,. Fabera jeszcze nie było gdy puszczałem zakład. Skuszę sie napewno. ;)
 
Poszedł zakład :



Mendes + Barboza + Faber @ 3.11 - 10 GBP



Jak powiedział, tak zrobił ;)



@UP, ja przelewam przez kartę debetową, nawet się tym nie interesowałem, ale powinno być.
 
nie jestem fanem kobiecego mma, nie oglądałem też tego tufa ale... Miesha Tate - Ronda Rousey 7.20 -1.10 ?! :-) Rili? Aż tak wszyscy spisują tate Mieszka na straty?
 
Każdy sie nad tym zastanawia wiadomo ,że Ronda to maszynka to wyrywania rąk.Wszystko zależy od tego jak Tate będzie przygotowana zapaśniczo bo w stójce mogłaby zagrozić ale w parterze nie widze szansy żeby wygrała .Kurs warty zagrania za koncówke na koncie.
 
Back
Top