Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

przechwytywanieif.png
 
na expekt dalej mozna wszyskie walki obstawiac z ufc ciekawe dlaczego nie zamkneli zakladow i jak torozlicza jak by teraz postawil na odbyte juz walki
 
Nikt mi nigdy nie powiedział o zakładach bukmacherskich! Skąd miałem wiedzieć?! :-)
 
Pierwszy raz obstawiałem i totalna porażka :P Całe 17 zeta w plecy! Nie mogę się doczekać następnej gali, na ktorej się odkuje. ;)
 
U mnie też do przodu, tyle, że rano miałem hajs z wygranej na koncie, teraz mi cofnęli i kupon nadal jest otwarty. Pewnie afera z tym, że walki można było do 22 obstawiać, tyle, że ja swój kupon zagrałem juz w piątek. Nie wierzę, że aż taki wałek wykręcą i mi wygranej nie zwrócą. Pograne w expekcie.
 
po wczorajszej gali jestem na bardzo dużym plusie. Dlatego gram Sonnena za 100zl :D niech sie dzieje co chce :P
 
Według mnie warto postawić na Jacare po 1.51. Costa miał sporo szczęścia po przegranej pierwszej rundzie z Boetschem. Aligator jest cholernie silny, stójkę non stop poprawia, a jego parteru chyba nikomu zachwalać nie muszę.
 
@up
Też myślę, że raczej wyrówna się kurs w walce Ozdoba/Burneika. Pokażą madiatrening i się okaże, że/jeśli stribtizer na prawdę coś potrafi i ćwiczył a Koksu dalej pajacuje.

Wracając do tematu stawiania na underdogów... Moim zdaniem w MMA to ma dużo więcej senscu niż w innych sportach. Czasami wydaje mi się, że zawodnik A ma 40 procent szans na wygraną zawodnik B ma 20 a pozostałe 40 to loteria. Nie wiem czy wyrażam się jasno :D Może się zdarzyć jakaś głupia dyskwalifikacja, a jeden cios może zrobić rozcięcie wystarczające do TKO. Może też zdarzyć się zła decyzja albo idiotyczne przerwanie walki.

To taka moja refleksja o tym jak kilka razy "wzmocniłem" zakład na underdoga "pewniakiem"po kursie <1,3 i underdog wszedł a pewniak nie :D
 
3,5 na ozdobe no nieźle..gdybym wiedział, że dawid solidnie trenuje to bym brał, obawiam się jednak, że wynik tej walki jest już znany coś jak pudzian-piliafas
 
Back
Top