Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja w ogóle nie obstawiałem wczorajszej gali. W przypadku Marcina miałem zajebiste wątpliwości. Pluję sobie w mordę, że nie obstawiłem przeciwko Wiuff'owi - do ostatniej chwili się nad tym zastanawiałem. Dejm yt.
 
3,45 z tego co pamiętam.



Myślałem,ze Izrael gra z Portugalią dzisiaj i chciałem postawić kase na remis, bo kurs pod 4.00 podchodził, szkoda,ze nie zdążyłem tego zrobić i moja tragiczna passa dalej trwa... Chyba po weekendzie robię sobie znów tydzień przerwy.
 
@Hubi
Może jak nie umiesz stawiać to zrób sobie wieczną przerwę? Albo graj typy ludzi, którzy lepiej stawiają od Ciebie. Po co sponsorować bukmacherów? Tak z dobrego serca piszę.
 
Z ciekawości właśnie sprawdziłem kursy na betathome na walke Spong vs. Bonjasky i choć jest to mocno ryzykowne to czy nie warto postawić na Bonjasky'ego?
 
Jest. Kurs na Jensena przed walką był 2.15, więc kontrujesz z ponad 10% zyskiem... na to liczyłem. :)
 
@Hubi
Może jak nie umiesz stawiać to zrób sobie wieczną przerwę? Albo graj typy ludzi, którzy lepiej stawiają od Ciebie. Po co sponsorować bukmacherów? Tak z dobrego serca piszę.
Z dobrego serca Ci odpowiem, że w ogólnym rozrachunku jestem -25zł na koncie, więc to jakaś wielka suma nie jest, tylko po prostu wcześniej wiecej wygrywałem, a teraz więcej przegrywam i nie chcę złej serii ciągnąć.

Gdzie na Jensena było 2.15 :O? Ja tyle to widziałem na Helda tylko..
 
Totalna ściema, gość upierdala wszystko jak leci i chce się ratować. Po prostu trzeba omijać jego typy.
 
Czy to nie on rzekomo postawił 1000 zł na Szpilkę, Reema i Evansa po kursach 1,1, 1,2 i 1,2? Gdyby Artut nie wstał z desek, to byłby to bez wątpienia najgorszy kupon w historii :-)
 
1,8 Johnson na bahu, odpuścić czy grać
crazy.gif


grać :-),ja już dawno postawiłem krzyżyk na Arlovskim
 
Około północy-pierwszej godziny na prawie każdym buku kursy były równe lub większe na Jensen, informacja do sprawdzenia... Na Pinnacle był 2.0 w pewnym momencie, na 5dimes był 2.15, na sportbecie 2.05 i na innych zagranicznych również wystarczająco duże by skontrować z zyskie od 5 do 10%.


http://www.bestfightodds.com/fighters/Marcin-Held-2314 nawet tu macie potwierdzenie.


Nie będę polemizował nt swoich wygranych/przegranych z ludźmi, którzy nie mają o tym zielonego pojęcie, bo i tak jednym linkiem mógłbym im zatkać gębę, ale po co? Polaczkowatość, daj na forum 4 dobre typy i jeden zły to wiadomo który będą pamiętać. :)


Hubi, napisałem Ci z dobrego serca, jak chcesz to graj dalej, to Twoja kasa...
 
Tylko,że dla mnie to dorobienie do kieszonkowego, a od jego gier zależy w dużym stopniu stan jego portfela.
 
hubi, jesli sie nie jest nalogowcem, ktory sprzeaje chate, zeby zagrac, to nigdy nie ma czegos takiego, ze od gier zalezy stan czyjegos portfela.
 
Back
Top