Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja poleciałem singla na Fukudę za 2,50, mieszany zakład na Kima bo nie mogłem sie zdecydować - postawiłem singla z 1,67 ale doprawiłem stawiając Kima przez decyzję za 2,25. Dodatkowo łączony Mendes + Cote za 1,72, Mendes vs. McKenzie skończone przed czasem za 1,86 i zupełna abstrakcja za grosze - Anderson przez decyzję bo było po 6 blach.
 
Ja nie wierzę w stójkę Kima i wydaje mi się, że Maia i w tej płaszczyźnie będzie w stanie go zdominować. Zobaczymy jak to będzie ale jakoś jestem dziwnie pewien Maii i stawiam, że wygra pewnie przez decyzję. Ktoś z nas zarobi. Od dawna już grasz Tidżej? Pamiętam, że w typowaniach udało Ci się kilka razy trafić mocnych underdogów, więc może dorobisz się na tym, heheh.
 
Gdzie obstawiacie ?



Na BaH niestety tylko można obstawiać kto wygra. + na Fukude już nie można.
 
Ja na unibecie. Nie mam aż takiego rozeznania ale chyba mają jedą z najszerszych ofert jeśli chodzi o MMA w Polsce.
 
Ja chciałem postawić na Cote, Kima i Silve, ale w tym expekcie tak wcześnie zamykają zakłady, że nie zdążyłem.



Kurs około 3.10
 
Specjalnie wszedłem zobaczyć kto wygrał, bo na pierwsze cztery walki z głównej zasnąłem.



Jednak dobrze się stało :-)



Matka Boska Pieniężna czuwała nade mną.
 
Ja Bezimienny powiem Ci tak, zakłady bukmacherskie to hazard i żeby zarobić trzeba mieć szczęście. To zależy od gotówki jaką zainwestujesz i Twojego systemu. Jak chcesz obstawiać dla zabawy to obstawiaj za małą gotówkę kupony kombinacyjne(od 2 walk do 5) w sumie im wiecej kasy tym mniej walk żeby nie stracić zbyt wiele bo wiadomo , że z każdą kolejną dodaną walką szansa na wygraną maleje.



Jak chcesz coś zarobić trzeba za większą kasę obstawiać walki pojedyncze po dobrych kursach. Wtedy możesz mnożyć pierwszą wpłatę ale możesz ją też szybko stracić dlatego nie będę Ci robił apetytu na dużą kasę. Jak dobrze Ci pójdzie to co kilka miesiecy bedziesz mogl sobie wyciagnac z konta kilka stow ale pamietaj, ze zakłady to powinna byc zabawa a nie sposob na zarabianie, pierwszego miliona w ten sposób nie zarobisz :-)
 
Popieram typy na Dos Anjosa. Ostatnie wyniki ma w kratkę, więc czas w końcu budować w UFC pozycję, na jaką zdecydowanie ma potencjał. Wiadomo, czym w parterze dysponuje brazylijczyk, ale w stójce także jest bardzo solidny. Njokuani jest dobrym strikerem, chociaż zaskoczyć potrafił go chociażby Irokez, więc Dos Anjosa też stać na to. Niemniej mam nadzieję, że po ewentualnej rozpoznawczej rundzie w stójce zdobędzie się na obalenia i może jakieś poddanie, ew. pewne punktowanie i wygra DOS ANJOS.


Następny typ to TE HUNA. Bije mocno i celnie. jak poczuje krew to już nie odpuści i mimo sporej wytrzymałości Beltrana, widzę tu nawet (T)KO ze strony Te Huny, ewentualnie pewna wygrana przez decyzje.


Dokładam do tego typ na CARIASO
. Jest to solindy zawodnik z cennymi zwycięstwami nad takimi zawodnikami jak Lee czy tym bardziej Mizugaki. Nie powinien mieć wiekszych problemów z przeciętnym Fergusonem.


Myśle jeszcze nad Carmontem, w którego narożniku stanie Jego koleżka i sparingpartner sam GSP. Trenując w TRISTAR z takimi tuzami, pod okiem Zahabiego, na pewno będzie miał dobrą taktykę przygotowana na Vemole. Widać spore postępy u Carmonta. Przewaga wzrostu jak i zasięgu także po Jego stronie, jednal Vemola jest nieobliczalny, dlatego chyba ten typ jednak odpuszcze.
 
Panowie, jak obstawiacie Marquardt vs Woodley? Każda dłuższa analiza mile widziana :)



markhunto



Gratuluję kombinacji nożnej z MMA, dobry kursik wszedł :)
 
Rockhold i Marquardt - jak myślicie? Nate'owi nie odbije się tak długa przerwa? Jak Rockholda jestem pewien, tak Marquardt mnie zastanawia, ale kusi do obstawienia jakiejś grubszej kasy :P
 
Na Marquardta radze nie stawiać, bo długo nie walczył.



Postawiłbym taki kuponik:



Luke Rockhold, Roger Gracie i Jorge Masvidal.



Niesty na bahu tylko Rockhold z kursem 1.30 :/



EDIT: Napisałem do Bet-at-home, żeby dodali całą galę Strikeforce do obstawiania.
 
Media, jak i większość fanów MMA zachwyconych Rockholdem, jeżeli chodzi o buka, to już w ogóle przesada. Całkiem możliwe, że po sobocie odbije się to wszystkim czkawką, bo Kennedy ma bardzo duże szanse na zdobycie pasa.
 
22:00 Jason High - Nate Moore
Strikeforce
1 1.50 2 2.60
22:00 Jordan Mein - Tyler Stinson
Strikeforce
1 1.50 2 2.60
22:00 Jorge Masvidal - Justin Wilcox
Strikeforce
1 1.47 2 2.70
22:00 Lorenz Larkin - Robbie Lawler
Strikeforce
1 1.83 2 1.98
22:00 Luke Rockhold - Tim Kennedy
Strikeforce
1 1.31 2 3.46
22:00 Nate Marquardt - Tyron Woodley
Strikeforce
1 1.76 2 2.07
22:00 Pat Healy - Mizuto Hirota
Strikeforce
1 1.22 2 4.33
22:00 Roger Gracie - Keith Jardine
Strikeforce
1 1.50 2 2.60
22:00 Ryan Couture - Joe Duarte
Strikeforce
1 1.60 2 2.35


kursy expekt ,

dokładnie też sądzę że Kennedy wygra ale nie stawiam tego zdarzenia, daje na Woodleya i Gracie
 
@Rzeszow O fajnie żes wpisał że na Expekt dają pełną rozpiskę widzę że mają lepszą ofertę niż Bah i sporting gdzie ja gram. Ogólnie dobry dział sam obstawiam prawię każdą galę podsyłajcie pewniaki :D



Ps. Następna gala trochę ciężka trochę do typowania , zobacyzmy jakie kursy
 
Na mnie Barao zrobił bardzo duże wrażenie w swoich walkach w UFC. Do tego trenuje w Nova Uniao z takimi zawodnikami jak Aldo, Dantas czy Sandro oraz wiele innych talentów niskich wag. Myślę, że w stójce ma sporą przewagę, parter wychodzi mniej więcej na remis, a co do zapasów to w Nova Uniao stoją one na bardzo wysokim poziomie(dobrze dostosowane pod MMA) i mimo, że Faber jest w tym aspekcie dobry, to Barao nie powinien dać sobą pomiatać:) W tej walce widzę nawet skończenie przed czasem- BARAO przez KO.
 
Barao w ostatniej walce troche stracil w moim oczach ale i tak jest faworytem tego pojedynku ze względu na swój styl walki. Faber bedzie mial problem z przeniesieniem walki do parteru a jak go obali to na pare sekund po czym Barao sie podniesie. W stójce zawodnik Nova Unio ma wiecej do zaoferowania i raczej spokojnie wyciagnie minimum 3 rundy







Ogolnie smutna wiadomosc. Kurs na Lombarda wynosi tylko 1.25 a na Dos Santosa 1.6, szkoda , że buki nie dali takiego kursu na cygana jak w 1 walce, znowu bym podwoil troche kasy
 
Back
Top