Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@ Przemo



Na Maie skusiła mnie stawka, bo wg mnie powinien być faworytem w tej walce. Pyle to dla mnie pewniak a w Silvie widzę ten błysk geniuszu, który ma tylko kilku zawodników (pisałem już o tym wcześniej) i wg mnie ma on realne szanse na pas w tej kategorii (mimo że jest GSP i Rory) ale może mi sie tylko wydaje... McCall ze stawką 2,10 to jest jakiś żart biorąc pod uwagę przebieg ich ostatniej walki. Ten kupon mi wejdzie, zobaczysz. ;)
 
Styl Neera bardzo przypomina mi braci Diaz i nie widzę, aby w tej walce Pyle był zdecydowanym faworytem. McCall - Johnson, rzut monetą, ze wskazaniem na MightyMouse. Silvy za dużo nie widziałem, ale również postawiłbym na niego.
 
Pyle oprócz z potworem McDonaldem pokazywał się w ostatnich latach z bardzo dobrej strony. Neer natomiast miał dużo słabszych przeciwników i na ich tle prezentował się różnie. Nie porównywałbym Neera do braci Diaz, to bardzo duże nadużycie. Pyle to dla mnie pewniak.
 
A jakim niby sposobem jest to nadużycie ? Nie powiedziałem/napisałem, że są na takim samym poziomie, ale nie widząc podobieństw w ich stylach trzeba naprawdę oglądać ich walki tyłem do tv.
 
Bo to drugi półfinał, a z założenia miały one trwać 3x5min + ewentualna 5min runda dodatkowa w razie remisu.
 
Szczerze polecam :) Jest tam wielu b.dobrych typerów :) ogólna dyskusja na poszególne walki,widoczny porcentowy rozkład obstawianych zwycięzców,wgląd do typów innych użytkowników i standart jak forum,jakies punkty do zbierania ,rankingi it itp.Myśle że każdy kto obstawia (dla hajsu lub zabawy) powinien mieć tam konto.Corey ja pamiętam twoje typy od początku typer więc gorąco zapraszam :P



www.tapology.com
 
OK,już Cię ''śledzę''.Chciałem zaznaczyć że te 79 % skuteczności to wynik popijawy z kumplem przed ostatnią galą UFC numerowaną :P wcześniej miałem z 85% ;) .Mam nadzieje ze szybko połapiesz się tam.



P.s Ktoś jescze chętny? możemy stworzyć małą klikę z mmarocks ;) Markunto,gwindonek,tens,rzeszów Be eS , saku i inni co wy na to?:D



P.s sprawdz Corey kogo ja śledzę,niezli zawodnicy są ;)
 
Dzięki Przemek za info o tym tapology.com. Nie wiedziałem, że istnieje taki portal. Mam tylko jedno pytanie: czy "udział" w tym portalu, budowanie swojej procentowej skuteczności wymaga systematyczności? Moim największym problemem z tego typu typerami jest brak czasu na analizę. Generalnie ograniczam się do ważniejszych walk, gdzie dobrze znam zawodników i mogę typować "z automatu".







@ Rzeszow



Jak to w jakim sensie klikę? Będziemy pisać sobie wzajemnie miłe komentarze itd. Takie wirtualne poklepywanie po ramionach :-)
 
Tak walnąłem :P , to jest dobre miejsce do analizownia i możemy swoje typy zobaczyć, porównać-w kupie siła :-)
 
Be eS nie trzeba,sam wybierasz gale i walki.Serio przednia strona jesli chodzi o mma.troche posiedzisz tam i juz bedziesz wiedział ocb..Jakby co to pytaj się,chęnie pomogę
 
http://www.zielonetypy.pl/index.php?option=com_kunena&func=listcat&Itemid=72







http://www.forum.bukmacherskie.com/f201/







tutaj macie 2 stronki z typami walk MMA :)
 
Unikam przeglądania takich stron i podczas obstawiania zdaję się na własną "wiedzę" ( czasami doczytam o mniej znanych zawodnikach ). Tapology bedę używał żeby sprawdzić jak to u mnie % wygląda ( mam nadzieję na 65-75% ).
 
Hej wiecie może czy na Pinnaclu, można się sfrajerzyć i postawić stawkę która w razie wygranej przekroczy max. limit wygranej? Czy przy zawieraniu zakładu zawsze podawana jest faktyczna możliwa wygrana (czyli max. limit wygranej jeśli stawka jest za duża)?
 
Spytam inaczej bo namieszałem :P



W zakładach na Pinnacle kwota podana jako maksymalny limit wygranej to maximum bet, tak?
 
zastanawiam sie nad dublem McCall i Wineland, nie jest to chyba taki zly pomysl ?
no i drugi dubel to Neer i Brenneman
 
polska-grecja do polowy X,



benzema krolem strzelcow,



niemcy-portugalia over 2,5







jest pelno zakladow, ze ktos strzeli wiecej goli niz ktos. na przyklad Torres>Klose, co zdaje sie byc niemalze pewnym, bo Klose to drugi napastnik jednak... ;) (a takie zakladziki sa po krusach 1,8-2,2)
 
Back
Top