Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Aj no tak ;-) teraz przeczytałem ponownie. Ujebało mi się, że w pierwszej. W takim razie popieram typ gwizdonka(jak kurs przewyższa 1.80-2.00 ). Mir to taki typowy mocny ciężki w UFC. Ciekawa walka, ciekawa gala i po grillu i kilku piwkach chyba jeszcze nockę zarwę.
 
aleeeee lipa, mozna bylo sie zajebiscie dorobic na tej gali, moglem zamiast caina brac struve jak myslalem od poczatku, junior dos litosciwos strasznie zachowawczo zaczął



antonio welcome in UFC :D cain jest niemozliwy, moj ulubiony fighter



2cxxmz6.jpg
 
Ja miałem obstawiac tylko JDS,Nelson i Cain.Ale kolega wpadł z butelką na gale i doradzał mi juz po ktorej kolejce ''dawaj na Volkmana i brandao-zarobisz dwa razy tyle'',po alko wydawało się to takie oczywiste :P
 
Ja wrzuciłem Hardy'ego + Struve i singiel Varnera za małą sumkę. Nelsona miałem na drugim kuponie z Volkmannem :-)
 
U mnie też do przodu JDS+Cain+Nelson+Struve. Szkoda drugiego kuponu co prawda za 20zł ,ale tylko Miller pokrzyżował mi plany ( Mocic,Miller,Hardy i Sass).
 
Naturalnie dałem ciała stawiając przeciwko Stefanowi. Ogólnie na gali w plecy.


Przemek, pijesz - nie graj ;)
 
walka Struve - Lavar mogła isc w obie strony , KO Lavar lub Sub Struve - jednak ta 2 opcja sie sprawdziła ;)
 
Ja miałem na jednym kuponie (po wielu zmianach decyzji) Struva, Miocica, JDS, Velasqueza, Nelsona i niestety tego pajaca Barboze.Stówa w dupe a taka kasa była do ugrania xd.



Brazole są przereklamowani i na tej gali co będzie walczył Erick Silva stawiam na Brennemana.Właśnie na galę Mighty Mouse vs McCall wstępnie są ciekawe kursy:







Mike Pyle - Josh Neer 1,40 2,70



Erick Silva - Charlie Brenneman 1,55 2,20



Demetrious Johnson - Ian McCall 1,60 2,10



McCall to raczej faworyt a Brenneman obalał Ricka Storego więc czego nie mógłby poradzić sobie z obaleniem Ericka Silvy?
 
Stawiaj na Brennemana to na bank wtopisz siano. Silva jest fenomenalny i jeżeli nie zdobędzie mistrzostwa to na pewno niedługo zagości w top 5 WW.
 
A znamy jego obrone przed zapasami? Brenneman uzyje zapasów przylepi się do Silvy .Coś jak wczoraj Elkins i Brandao.
 
Zagościć w top 5 wagi półsredniej albo nawet być numerem 2, a być w niej mistrzem, to dwa różne światy.



Kurs na McCalla bardzo kuszący.
 
@markhunto



Barboza, Brandao, Ednolado Oliviera, Erick Silva - przehypowani brazylijczycy mieli być takimi niszczycielami a wychodzi jak wychodzi. Już niedługo Brenneman przeleży tego ostatniego i skończy się hype ;D.



Zdobycie mistrzostwa ale czego? UFC (sic!) ?



Jak brazol wygra z amerykancem to w sygnaturce ustawie na mięsiąc MARKHUNTO TO MóJ BóG jak Charlie wygra to zrobisz to samo tylko z moim nickiem xd.Idziesz na to?
 
Gwidonek, jak stawiam poniżej 1,5 rundy, to przy 2 rundzie przecież przegyrwam?



Jesli ta druga runda sie skonczy i wyjda do trzeciej to przegrywasz
 
Jeżeli Brandao i Barboza byli przereklamowani ( od początku tak twierdziłem ) to szczerze o Ericu nie wiem jeszcze tyle, by dorzucić go do puli chłopaków z hype'em. Na razie wydaje mi się, że jest w stanie powstrzymać szalonego wrestlera, jakim jest Brenneman.
 
@ pablo



Pospuściłeś mnie. Idę na to jak na lato tylko nie wykpij się potem jak przegrasz bo ja na pewno dotrzymam słowa. :-)
 
mnie na szczescie jakies przeczucie wzielo, żeby nie stawiac na Barboze :D Cos jeszcze obstawiacie poza mma? Mi sie udaje troche kasy ugrac z koszykowki... i czasem jakis tenis.... Wolę grać większą kasę na "pewniakow" niż za mniej i przewidywac jakies niespodzianki...
 
Gwidonek, nie masz racji. Jeżeli gramy poniżej 1,5 rundy, to wygrywamy, tylko jeżeli walka skończy się w 1. Przy powyżej 1,5 rundy wygrywamy, kiedy walka wyjdzie poza pierwszą rundę.
 
@tens

ok luknalem z regulamin bet365 i okazuje sie ze obaj bylismy w bledzie

Boks/UFC

Suma rund
Dla rozliczenia tam, gdzie podane jest pół rundy, 1 minuta 30 sekund odpowiedniej rundy oznacza 'pół', żeby ustalić Powyżej lub Poniżej.

Jeżeli ilość rund na walkę jest zmieniona po ustaleniu rynku, zakłady będą wciąż ważne, chyba że nowa ilość rund spowoduje, że podana suma będzie wyższa niż całkowita suma rund do rozegrania.

Wyłącznie dla UFC - tam, gdzie podane jest pół rundy, 2 minuty 30 sekund odpowiedniej rundy oznacza 'pół', żeby ustalić Powyżej lub Poniżej.


Czyli grajac ponizej 1,5 rundy wygrywamy gdy walka skonczy sie najpozniej w 2min i 30s drugiej rundy
 
co prawda walka na 7 lipca dopiero, ale kurs wysoki na munoza 2,0 weidman mnie zupelnie nie przekonal w walce z maia, co myslita?:D
 
Back
Top