Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

co do Mańkowskiego zbyt pewny to ja nie jestem , Borys może sie złapać znowu w jakieś poddanie , na pewno nie można lekceważyć Naruszczki - jak dla mnie 60 do 40 na Mańkowskiego
 
czyli po rozkminkach:-) Borys Mańskowski + Pudziaoo ( w betsafe i bah takie samo ako = 2,11 ) , Mameda nie ruszam ( nie mam jakiegoś racjonalnego wytłumaczenia - dziwne przeczucie że może być powt. walki z Sakuraiem :-))
 
Onegdaj jakiś czas temu zdarzyła mi się rozmowa z Naruszczką, powiedział, że to co było w Niemczech ni jak ma sie do tego co będzie na KSW, gwarantował, że wygra.:-) A ja będę kibicował widowisku.
 
to co panowie na mańka gramy? kurs ujdzie, kilka buków nie ma tej walki w ofercie co ciekawe
 
ja chyba w końcu go obstawię. Poczekam jeszcze do oficjalnego ważenia-jak Naruszczka będzie w dobrej formie, to zakład odpuszczę, jak się mega wysuszy, to Borys.



EDIT: obejrzałem jednak media trening jednego i drugiego. Mańkowski na 100%
 
Ogólnie gala wydaje się łatwa do przewidzenia



84 kg.: Mamed Chalidow (24-4-2) vs. Rodney Wallace (12-4)

Pozostałe:

Open.: Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. Bob Sapp (11-12)

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze średniej
84 kg.: Michał Materla (16-3) vs. Jay Silva (8-5)- wbrez pozorom ciezka walka

84 kg.: Antoni Chmielewski (22-8) vs. Matt Horwich (26-20-1)
77 kg.: Aslambek Saidov (11-2) vs. Grigor Aschugbabjan (8-7)
55 kg.: Paulina Suska (1-3-1) vs. Marta Chojnoska (0-0)-szkoda ze nie mozna obstawić u buków :)
77 kg.: Borys Mańkowski (11-4-1) vs. Marcin Naruszczka (9-0)

Czyli najlepszy kurs na Borysa.Tylko nie wiem jeszcze kogo brać do double'a
 
weź Cipka. Chyba najlepszy wybór. Możesz też Horwicha, ale co do niego nie jestem na 100% przekonany. Boję się go obstawiać po cyrku w ostatniej walce Chmielewskiego
 
Grigor Ashugbabjan dobrze wygladal na treningu. Dlaczego jest az takim underdogiem? jak z jego zapasami i parterem, orientuje sie ktos?
 
Napewno gorzej od Saidova, jeżeli Grigor ma to wygrać to przez ko/tko, bo napewno nie zdominuje Aslama.
 
Panowie przejrzałem kilka str ale nie znalazłem pewnego info ;p



Polecie mi stronę internetową gdzie najlepiej obstawiać. Dobrze by było jak sporo walk z każdego UFC dało się obstawiać i nie tylko :)



I sorry jak przeoczyłem gdzieś polecane str ;p
 
Tobet jest ok:



Aslambek Saidov - Grigor Aschugbabjan 1.35 2.90



Antoni Chmielewski - Matt Horwich 2.45 1.48



Michał Materla - Jay Silva 1.33 3.00



Mariusz Pudzianowski - Robert Malcolm 1.08 6.25



Mamed Khalidov - Rodney Wallace 1.18 4.20



www.tobet.com
 
ale tobet nie ma mankowskiego nie wiedziec czemu?



troche ludzi chyba pogralo manka bo kurs mocno poszedl w dol
 
303itl2.png








szkoda, że taki słaby kurs wyłapałem







@BT//i49.tinypic.com/303itl2.png[/img]



Zależy co chcesz grać bo takiego ksw to w bet365 nie pograsz, który jest jednym z moim ulubionych buków choćby ze względu na bezproblemowe i szybkie wpłaty/wypłaty i brak prowizji przy tym. Mają jakąs tam oferte na ufc, czasem zakłady na rundy kilka dni przed galą też się pojawiąją.



Jak ktoś zna buka z szeroką ofertą MMA to niech zapoda linkiem, dzięki.
 
@gwidonek:



Rozumiem. A na jakich stronach grasz MMA? Na bet365 czy jakiś inny buk?
 
gram tam gdzie mam konta czyli głownie bet365, czasem b-a-h, tobet, ale chetnie bym zmienil buka na jakiegos z lepsza oferta
 
Oferta BAH na jutrzejsze UFC na razie najkonkretniejsza.







Na razie podoba mi się tylko Curran. Obaj bardzo doświadczeni, jednak Jeff miał lepszych przeciwników- kurs 1,6 do grania. Ktoś obstawia?
 
ajajaj szkoda mi było zagrac na zombie a tu 3,75 jak w masło..



na najblizsze dni mysle nad cormierem, i struvem, kursy ladne, jakies opinie?
 
przemek ja omijam takie kursy, bo trzeba by sporo wlozyc zeby cos wygrac, a to jest walka i jakies ryzyko bledu czy kontuzji zawsze istnieje, chyba ze pojawi sie jakas dobra oferta na rundy



cormier mi przypomina caina solidna stojka i swietne zapasy



hunt jest jednowymiarowy, jesli stefan nie popelni bledu i nie nadzieje sie na jakies ko, to widze jego zwyciestwo, czy to punktowe czy przez poddanie
 
Back
Top