Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Pograłem Alana. Wiewiór może i w MMA miałby szanse tutaj znacząco Alan powinien mieć przewagę. Czy wygra, cholera go wie bo z głową u niego chyba coś nie tak. Jeśli jednak chodzi o umiejętności to przewaga na papierze jest znacząca.
Alan jest niedorozwinięty, złotówki bym na tego gałgana nie zagrał.
 
Ale po co jak to jest mismatch :crazy:
Jest gdzieś dłuższa walka nie ta co trwa krótko gdzieś u niej na portalu społecznościowym wstawiona, jak ktoś obok klatki nagrywa
Nie mam czasu aby teraz szukać :hi:


Rzuciłem sobie okiem na tę Shaquite Amador Woods, ona ma chyba więcej starć niż to sugeruje tapology, @Karwantes tutaj masz jakąś jej walkę:





Oczywiście ta jej rywalka zapaśniczka chyba jest niezła i słusznie jest faworytką, nie chce mi się nawet jej oglądać, ale ja bym się tu z tym mismatchem tak nie rozkręcał. Shaquite Amador Woods jest niepokonana, trenuje w dobrym klubie, wygląda jak babochłop i chuj wie na co ją stać. Po @1.20 to żadna promocja a można się tylko wjebac na mine.
 
użytkownik typymmapl wstawił tym na zwyciestwo Karakaya w bellatorze po 2.58, teraz już spadło do 1.65 około, czy ktoś wi skąd ten spadek? można powiedzieć , że kursy się odwróciły, było ostatnio dużo hmm kntrowersi przy werdyktach w bellatorze, czyżby kolejna podejrzana walka? a może jest coś czego nie wiemy o tym całym Karakai? może trenuje na obozie w górach z Najmanem i jest w mega sztosie?
 
użytkownik typymmapl wstawił tym na zwyciestwo Karakaya w bellatorze po 2.58, teraz już spadło do 1.65 około, czy ktoś wi skąd ten spadek? można powiedzieć , że kursy się odwróciły, było ostatnio dużo hmm kntrowersi przy werdyktach w bellatorze, czyżby kolejna podejrzana walka? a może jest coś czego nie wiemy o tym całym Karakai? może trenuje na obozie w górach z Najmanem i jest w mega sztosie?
zle wystawili na poczatku pewnie
 
Trochę mnie niepokoi rzymska klatka, jakby to był normalny oktagon, grałbym Jóźwiaka, tutaj ciężko będzie unikać grubasa.
Cały czas się zastanawiam czy to grać i jak to może wyglądać? Jeśli Jóźwiak ruszy jak na Najmana to duże prawdopodobieństwo, że szybko to skończy, bo ten Boxdel mi wygląda na pizdę, którą ogarnie panika pod presją prezesa, ale z drugiej widzę też jak knur się uwali na Jóźwiaka :lol:
 
Jóźwiak 2.50 już jest, te kursy to chyba przez klatkę rzymską tak poszły w górę, bo normalnie to przecież grubas nie powinien wygrać, ale tak łatwiej będzie się przewrócić i leżeć na Jóźwiaku :lol:
Taki byl kurs wyjsciowy. Pogralem symbolicznie. Pozniej kursy spadly so 1.95 na Jozwiaka ale po filmikach "trening z.. " oraz konfach znowu wrocilo do wyjsciowego 2.5
 
użytkownik typymmapl wstawił tym na zwyciestwo Karakaya w bellatorze po 2.58, teraz już spadło do 1.65 około, czy ktoś wi skąd ten spadek? można powiedzieć , że kursy się odwróciły, było ostatnio dużo hmm kntrowersi przy werdyktach w bellatorze, czyżby kolejna podejrzana walka? a może jest coś czego nie wiemy o tym całym Karakai? może trenuje na obozie w górach z Najmanem i jest w mega sztosie?
mam insiderskie info ze Stanów i warto to było pograć a skoro buki śpią i wystawiają takie linie to żal nie skorzystać
@typymmapl a co sądzisz o Mowry vs Isaev? Mowry @1.75 mimo wszystko ładna passa wygranych rywal pod 40-tke i trzy lata przerwy.
na ten moment nic nie myślę bo mam dużo ciekawszych betów na ten weekend :goldi:
 
:rofl:

Oby nikt nie skorzystał
Jesli ktos skorzystał z tego i z tego raczej zarobił, przy odpowiedniej stawce :) Wiecej pieniedzy stawilem na Alana i jestem na + wiec twoje docinki wsadz sobie w dupe i zajmij sie soba, a nie innym docinasz.. Cos Ci sie odkleiło chyba
 
Rzuciłem sobie okiem na tę Shaquite Amador Woods, ona ma chyba więcej starć niż to sugeruje tapology, @Karwantes tutaj masz jakąś jej walkę:





Oczywiście ta jej rywalka zapaśniczka chyba jest niezła i słusznie jest faworytką, nie chce mi się nawet jej oglądać, ale ja bym się tu z tym mismatchem tak nie rozkręcał. Shaquite Amador Woods jest niepokonana, trenuje w dobrym klubie, wygląda jak babochłop i chuj wie na co ją stać. Po @1.20 to żadna promocja a można się tylko wjebac na mine.

Przeciwniczka górnych lotów :DC: Za mało info by coś tu próbować ale myślę że ma większe szanse niż kursy pokazują. Odpuszczam.
 
żałosny Pajac który jako pierwszy tutaj leciał i leci jak coś nie weszło a teraz będzie komuś pisał że ktoś komuś docina
Karma wraca szybko
pare razy cos dogryzłem Pudzianowi, ale ty mowisz, ze to nie Ty wiec o co Ci chodzi? Karma wlasnie wrocila do Ciebie bo takiego slabego yieldu to ja jeszcze nigdy nie widziałem :juanlaugh:
 
Jutro PFL Series. Mocny i dobry Izydor na zabicie podatku. Ja grałem po @1.20.
:cool:

Michelle Montague @1.21


Rywalka to szrot i bum. Wystarczy zerknąć co prezentuje. Nędza we wszystkim. Mon to dobra grapplerka z tytułami zapaśniczymi. Trenująca z elitą kobiecego MMA. Powinno być bardzo łatwo przed czasem.

:cool: poddanko
 


Mokro z radości, czy już Zakopane??

My wczoraj tak 8-1 Hokej easy darmowe po 1,83 i 2,65

Nie będę już wklejał Jarków i ZL żeby żyłka Ci nie pękła xD
 

Attachments

  • Screenshot_20230204-114823.png
    Screenshot_20230204-114823.png
    805.2 KB · Views: 55
Mokro z radości, czy już Zakopane??

My wczoraj tak 8-1 Hokej easy darmowe po 1,83 i 2,65

Nie będę już wklejał Jarków i ZL żeby żyłka Ci nie pękła xD
tak jak jestem za Tobą i podziwiam to co ma na celu wklejanie skrinów po fakcie? nie jest to zbyt przyjemne w sumie dla wszystkich pewnie
 
tak jak jestem za Tobą i podziwiam to co ma na celu wklejanie skrinów po fakcie? nie jest to zbyt przyjemne w sumie dla wszystkich pewnie
Nie tyle nieprzyjemne co śmieszne po prostu. Każdy może wrzucić tu jakieś typy które trafił. Zachowanie kompletnie bez sensu no ale rozumiem że są to pewnego rodzaju cohonesowe gierki między uzytkownikami :lol:. Kozak ten który się dzieli i wrzuci tu przed wydarzeniem tak jak to zrobił ostatnio np. @typymmapl który zapodał na forum fajnego dubelka a po wszystkim nawet się nie chwalił że to siadło.
 
Kozak ten który się dzieli i wrzuci tu przed wydarzeniem

Najlepsze jest to że wrzuca tylko wygrane po fakcie :lol: bo przegranych tam nie ma żadnych :rofl:
Tak samo jak Floyd pokazuje tylko wygrane kupony jak już dane spotkanie się zakończy i będzie oczywiście wygrana.
A 50 cent powiedział jak naprawdę jest :lol:
 
No co chcial sie pochwalic,ze siedzi :juanlaugh:

Nie nie, to tylko pokazuje jaka jest różnica ludzi z wiedzą z niszowych dyscyplin od tych izydorow 1,2 z których nawet jak wejdzie 90% jest się na pizdę.

Czasem są informacje których nie można publikować bo 10minut i po temacie jest, albo czasem nawet mimo wiedzy o okolicznościach o których buk nie wie bo nie jest z danego środowiska które jest dość hermetyczne a i tak typ nie wejdzie bo trener się ujebie że ma w pizdzie -8 czy -15, byle obgral wszystkie.

Wracam do tego meczu Gniezno - ZL gdzie zgrilowaliscie mnie za handi, a przesłanki przed meczem były żeby to jebać pod korek.
Bo dostajesz protokół do którego buk nie ma wglądu i widzisz że dwie najlepsze zawodniczki przeciwnika, będące przy okazji podporą repry nie grają i odpoczywają.
I jest wszystko dobrze przy+15,5handi do 47minuty na różnicy 6-8 bramek a trener Ci odpierdala numer i zmienia całą siódemkę i mecz się kończy -16.

To znaczy że wjeb specjalnie na minę i nie obiektywizm??? A takie były komentarze, a później chcecie typy.

Jak zielony to dziękuję nie ma, jak nie siedzi to ty chuju wpierdalasz na minę.
 
Najlepsze jest to że wrzuca tylko wygrane po fakcie :lol: bo przegranych tam nie ma żadnych :rofl:
Tak samo jak Floyd pokazuje tylko wygrane kupony jak już dane spotkanie się zakończy i będzie oczywiście wygrana.
A 50 cent powiedział jak naprawdę jest :lol:

Ja nie mam z tym problemów.

Na kiedy bilanse roczne pokazać z internetowych i zaświadczenia ze stacjonarnych Pudzian.

Tylko musisz zrobić to samo dokładnie.
 
Back
Top