Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Widzę tylko lucky punch jako szansę Oliveiry.
Islam robi go nawet w stójce, a zasadniczo to go zabetonuje. Moim zdaniem chłop to drugi Khabib.
Nie zapomnij że bjj jest po stronie Charlesa i nie wiem czemu twierdzisz, że robi go nawet w stójce skoro na tą chwilę to Oliveira w tym elemencie więcej pokazał niż Islam.
 
Widzę tylko lucky punch jako szansę Oliveiry.
Islam robi go nawet w stójce, a zasadniczo to go zabetonuje. Moim zdaniem chłop to drugi Khabib.
Charles bił w stójce jak równy z równym Poiriera czy Gejcziego, tego drugiego nawet przewyższył, Islam nawet nie stał w oktagonie obok tak wybitnych strickerów, fanazja Cie poniosła, że Kosmaty tutaj robi w stójce Oliveire.
Wybitne BJJ też na korzyść mistrza, może i ten Islam szybszy będzie, może, ale timing i doświadczenie jest po stronie Bronxa to jest mistrz, a gen mistrza to coś czego nie nabędziesz po jednej kąpieli z Khabibem.

Będzie mieli taką samą lokatę z Islamem jak Tsarukyana :roberteyeblinking:
 
teraz to przesadziłeś :D Kita go miał na widelcu, Prasel to przeciętniak który znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, to 1.33 to jest lokata jak siemasz i do kombinacji idealny kursik
Każdy ma swoje zdanie. Ja mam inne. Materla też miał zjeść Pudziana i wiele, wiele innych jest walk, które skończyły się niepowodzeniem a nie lokata.
 
kiepskie porównanie ale ok, szanuję twoje zdanie ;)
Kiepskie? Argument? Poza tym ja nie napisałem, że De Fries to przegra, ale łatwo mieć nie będzie dla mnie 55/45 Phil. Wiesz lokata dla niektórych był też Tsarukyan oststnio, Yan itd i wiadomo co się stało, zesrało się. Prasela też skreślano z Oleksiejczukiem a zrobił go przed czasem.
 
Kiepskie? Argument? Poza tym ja nie napisałem, że De Fries to przegra, ale łatwo mieć nie będzie dla mnie 55/45 Phil. Wiesz lokata dla niektórych był też Tsarukyan oststnio, Yan itd i wiadomo co się stało, zesrało się. Prasela też skreślano z Oleksiejczukiem a zrobił go przed czasem.
kiepskie - porównujesz do walki PDF walkę dwóch emerytów z innych kategorii wagowych, walkę w której mogło się zdarzyć wszystko, dla mnie ani Tsarukyan ani Petr akurat lokatami nie byli a tutaj jestem pewny jak diabli bo Prasel to zwykły ogórek i tyle w temacie

btw Prasel nie bił się z Oleksiejczukiem ;)
 
Jakos nie widze zeby Prasel bedac cala walke z plecow, lezac pod 130kg Philem zlapal jakies poddanie, ubicia tym bardziej nie widze ze strony Prasela.
 
kiepskie - porównujesz do walki PDF walkę dwóch emerytów z innych kategorii wagowych, walkę w której mogło się zdarzyć wszystko, dla mnie ani Tsarukyan ani Petr akurat lokatami nie byli a tutaj jestem pewny jak diabli bo Prasel to zwykły ogórek i tyle w temacie

btw Prasel nie bił się z Oleksiejczukiem ;)
No pojebały mi się nazwiska, sorry :lol:

ps. pożyjemy, zobaczymy.
 
Jakos nie widze zeby Prasel bedac cala walke z plecow, lezac pod 130kg Philem zlapal jakies poddanie, ubicia tym bardziej nie widze ze strony Prasela.
Skąd w ogóle pewność, że Prasel da się łatwo obalić? ;) Prasel ma smykałkę do poddań i wystarczy, że wejdzie raz za plecy czy trójkąt zrobi i po walce. A, że de Fries będzie chciał obalać zwiększa się szansa na poddanie Prasela. Dodatkowo Prasel ma też wygrane przez nokaut a 5 z 6 przegranych Phila to właśnie przegrane przez tko/ko.
I nie zrozumcie mnie źle, raczej nie pogram Prasela, może jedynie w singlu przez poddanie za drobne, ale De Friesa bym nie pograł po tym kursie.
 
Jakos nie widze zeby Prasel bedac cala walke z plecow, lezac pod 130kg Philem zlapal jakies poddanie, ubicia tym bardziej nie widze ze strony Prasela.
dla mnie to jest nierealne po prostu o ile jeszcze Prasel miałby jakieś potężne uderzenie to bym się wahał (PDF 5/6 walk przegrał przez ciosy)
 
Skąd w ogóle pewność, że Prasel da się łatwo obalić? ;) Prasel ma smykałkę do poddań i wystarczy, że wejdzie raz za plecy czy trójkąt zrobi i po walce. A, że de Fries będzie chciał obalać zwiększa się szansa na poddanie Prasela. Dodatkowo Prasel ma też wygrane przez nokaut a 5 z 6 przegranych Phila to właśnie przegrane przez tko/ko.
I nie zrozumcie mnie źle, raczej nie pogram Prasela, może jedynie w singlu przez poddanie za drobne, ale De Friesa bym nie pograł po tym kursie.
ponad 10 kg różnicy zrobi robotę
 
Chłop zaraz zejdzie na wizji albo co najmniej się zesra opowiadając o swoich bukmacherskich analizach

a.png
 
Jeśli możesz to pogadaj z @Evo czy byłby tak miły i zapytał moderacji o przywrócenie zamkniętego działu, z tego co pamiętam to właśnie ten dobry ziomek organizował taki dział ostatnim razem więc chyba ma dobry kontakt z moderacją.
Jak chcecie to mozna w premiones zalozyc osobny temat i po problemie.
 
Back
Top