Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ja jestem przekonany ze wozniak nie wygrala drugiej rundy w przeciwnym razie sie nie znam na mma, ogolnie niestety jednostronna walka
imo 2-0 zdecydowanie dla Brazylijki, po drugiej rundzie już mentalnie było po Woźniak, rywalka widać na dobrych odżywkach bo przy tej wadze powiem szczerze że dawno nie widziałem tak silnej zawodniczki jak Silva
 
Podejrzewam że od chuja siana tu dzisiaj umoczone na Woźniak, przypuszczam że wielu widząc stawki naszego kolegi poszło w polke na ślepo. :cry:
 
Jak ty smyku napity :DC:
received_261324336065274.jpeg

Ależ oczywiście, Prezesie, przecież święta za rogiem:neildegrassewhoa::neildegrassewhoa:
 
Ten Katona jak przez splita wygrywa z takim łachem to nic lepszego mu nie wróżę z kim lepszym
Niezły zjazd w dół od UFC
No bo gdyby miało być coś z niego to by został w UFC ;) Miał wygrać dziś i wygrał. Dla mnie liczy się hajs z dzisiejszego jego zwycięstwa :baldwinwhiskey:
 
prawie 24h minęły i poteżny pudzian nie wyśmial astridy za sianko na Woźniak? może coś się jednak w głowie wielbiciela Zakopanego pozmieniało? na jutro tripel zabójca z fen formela,szweczyk przed czasem i harry. pozdrowionka panowie
 
prawie 24h minęły i poteżny pudzian nie wyśmial astridy za sianko na Woźniak? może coś się jednak w głowie wielbiciela Zakopanego pozmieniało? na jutro tripel zabójca z fen formela,szweczyk przed czasem i harry. pozdrowionka panowie
A Ty tak czekasz i czekasz az ktos go wyśmieje :płacz:
 
Wojcik przed czasem @1.6 idealne do bez podatku fortuna.
Wójcik na 14 win /2 Dec
Rywal 6 lat bez walki, walka na zastępstwo kilka dni przed eventem, w międzyczasie sanatorium jeszcze było
 
Wojcik przed czasem @1.6 idealne do bez podatku fortuna.
Wójcik na 14 win /2 Dec
Rywal 6 lat bez walki, walka na zastępstwo kilka dni przed eventem, w międzyczasie sanatorium jeszcze było
Z fenu powinno wszystko po kursach wejść jak Szewczyk,Charzewski,Bryczek,Wójcik czy Formela. Przegrana któregoś z nich to będzie duża niespodzianka.
 
Tylko czy rywale to zweryfikowane bumy? Czy homo/nie wiadomo? Na tej drugiej wersji naciąłem się nieraz, już taka np Shakalova miała być cukinią
 
prawie 24h minęły i poteżny pudzian nie wyśmial astridy za sianko na Woźniak? może coś się jednak w głowie wielbiciela Zakopanego pozmieniało? na jutro tripel zabójca z fen formela,szweczyk przed czasem i harry. pozdrowionka panowie
Śmiać się może oczywiście - ale do portfela niech nie zagląda.. prawda taka że wtopiłem na Malediwy dla 2osób na 15dni i tyle. (+-18,5k z tego po zeszłym weekendzie 6k wygranej było więc przeżyję mimo iż boli podwójnie bo Ewi to dziewczyna której pomagamy sponsoringiem i komora normobaryczna i całym serduchem za Nią).

Bardziej żałuję utopionych rzeczy których już nie dogram bo kursy spadły ( BATFA, Oskary, Złote Maliny, Iga w I.Wells 1-16 po 1,6 a 1-8 po @2,37)
 
Śmiać się może oczywiście - ale do portfela niech nie zagląda.. prawda taka że wtopiłem na Malediwy dla 2osób na 15dni i tyle. (+-18,5k z tego po zeszłym weekendzie 6k wygranej było więc przeżyję mimo iż boli podwójnie bo Ewi to dziewczyna której pomagamy sponsoringiem i komora normobaryczna i całym serduchem za Nią).

Bardziej żałuję utopionych rzeczy których już nie dogram bo kursy spadły ( BATFA, Oskary, Złote Maliny, Iga w I.Wells 1-16 po 1,6 a 1-8 po @2,37)
ja się nie naśmiewałem oczywiście, bardziej piłem do pudzixa, który takich okazji nie przepuszcza :D Tobie współczuję, no ale taka jest bukmacherka
 
Śmiać się może oczywiście - ale do portfela niech nie zagląda.. prawda taka że wtopiłem na Malediwy dla 2osób na 15dni i tyle. (+-18,5k z tego po zeszłym weekendzie 6k wygranej było więc przeżyję mimo iż boli podwójnie bo Ewi to dziewczyna której pomagamy sponsoringiem i komora normobaryczna i całym serduchem za Nią).

Bardziej żałuję utopionych rzeczy których już nie dogram bo kursy spadły ( BATFA, Oskary, Złote Maliny, Iga w I.Wells 1-16 po 1,6 a 1-8 po @2,37)
nie Ty jeden wyjebałeś na niej, także trzeba wliczyć w koszta
 
FEN
Można obstawiać wszystkich po kursach i to przed czasem
Jedynym zawodnikiem który ma jakieś umiejętności to Hadaś
Ale walczy wagę wyżej z topowym zawodnikiem tej wagi w Polsce
 
Back
Top