Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Panowie też macie wrażenie że to forum jakby topnieje? Mimo, że tu nie jestem długo to na początku jakoś było tu więcej tych typów, analiz z MMA i różnych dyskusji a teraz mam czasami wrażenie jakbym ja tu "spamił" i nie raz mi aż głupio :sad: Nie wiem czym jest to spodowane, ale gale przed nami takie jak ACA, Babilon, EFM i może nie takiej rangi jak UFC czy KSW ale do typowania też i wymiany typów a jednak krucho coś.
 
Panowie też macie wrażenie że to forum jakby topnieje? Mimo, że tu nie jestem długo to na początku jakoś było tu więcej tych typów, analiz z MMA i różnych dyskusji a teraz mam czasami wrażenie jakbym ja tu "spamił" i nie raz mi aż głupio :sad: Nie wiem czym jest to spodowane, ale gale przed nami takie jak ACA, Babilon, EFM i może nie takiej rangi jak UFC czy KSW ale do typowania też i wymiany typów a jednak krucho coś.
@Evo uciekł zagranice i rzadziej się wypowiada, @DavidMMA zbanowany, @Karwantes chyba tez zbanowany

wiec nie dziwmy się ze jest ciszej
 
A tak całkiem serio? Bo jak czytam o zamkniętej grupie to srac mi się chce.
Niektórzy nie rozumieli poczucia humoru Davida i poskarżyli się Cloudowi.
Ja sam miałem na początku kosę z Davidem ale z czasem elegancko się dogadaliśmy
 
Niektórzy nie rozumieli poczucia humoru Davida i poskarżyli się Cloudowi.
Ja sam miałem na początku kosę z Davidem ale z czasem elegancko się dogadaliśmy
Ale serio macie jakiś osobny czat czy tylko tutaj się kontaktujecie?
 
A oni robili to w jego stosunku dwa razy mocniej. Nie zauważyłeś tego ? I kto zaczął ?
Tamci też przecież dostali bana, nie byłeś jedyny David. Sam ciągle ludzi od psich końcówek nazywałeś, jechałeś im po rodzinach i dziwisz się, że za to bana dostałeś?
 
Jestem tylko obserwatorem i wyraziłem opinie z tego co zauważyłem. Akurat w tym dniu to tamci na niego naskoczyli i pierwsi sprowokowali.
Najlepszego.
 
2-3 konfidentów się do tego przyczyniło




A oni robili to w jego stosunku dwa razy mocniej. Nie zauważyłeś tego ? I kto zaczął ?
Przecież to ty, Dawid, zacząłeś tu robić gnój i przez to ludzie przestali się udzielać i przestań pisać o sobie w 3 osobie bo tylko robisz z siebie głupka, a gimbazjalne teksty o "konfidentach" zostaw na swój czat z Karwantesem.
To nie czat Fortuny żebyś tu syf robił tylko poważne forum z poważnymi ludźmi i jak nie potrafisz się zachowywać jak człowiek to dostajesz kopa w dupę i za drzwi (chociaż ty i tak włazisz oknem)
 
Tamci też przecież dostali bana, nie byłeś jedyny David. Sam ciągle ludzi od psich końcówek nazywałeś, jechałeś im po rodzinach i dziwisz się, że za to bana dostałeś?
Nie przypominam sobie żeby David wyzywał czyjeś rodziny, pokaz posty.
 
Przed chwilą powyżej pan @barthez01 stwierdził że jest inaczej !!! To jak jest w końcu ?
Co jest? Bardzo dobrze wiesz jak jest.

Na początku wszyscy tu podawaliśmy swoje typy i dyskutowaliśmy o nich. Raz się trafiało, raz nie. Potem ty przyszedłeś i zacząłeś wyśmiewać typy nietrafione (samemu podając takie po kursie 1.20, na których sam wdupiałeś). Wtedy ludziom to zbrzydło i przestali się udzielać. Do tego wkurwiłeś tym kilku typów co, ewidentnie, przyszli tu z czatu Fortuny i zaczęli po tobie jechać, a ty po nich... i nagle bum! BAN!

Ot, taka historyjka :putinlaugh:

Więc jak sam widzisz Dawid, zaczęło się od ciebie, a teraz uderz się w pierś, przeproś i obiecaj poprawę to nawet zacznę pisać zwroty do ciebie z wielkiej litery :werdum:
 
Gafarov+Korea
Lipa po całości i wstyd jak chuj. Khabib z Tadżykistanu właściwie to wygrał dwie pierwsze rundy, sędziowie dali split dla rywala, trudno, i tak wystep ponizej oczekiwań zdecydowanie. Bruno Korea nie dojechał na zawody, 40 sek. i po sprawie.
Njokuani
Porozbijał systematycznie rywala, pewna wygrana.
jak punktowałeś 1 runde dla ruska to musisz sie troche podszkolić w temacie
 
jak punktowałeś 1 runde dla ruska to musisz sie troche podszkolić w temacie
Oglądałem na żywo i tak zapamiętałem tę rundę, wiem że był knockdown ale wydawało mi się że później ze 2 razy sprowadził rywala i spędził z góry większość rundy, zadawał dużo ciosów, były próby poddań. Teraz widzę że chyba jeszcze nie ma walki dostępnej w necie, jak obejrzę jeszcze raz to się wypowiem, może faktycznie błędnie oceniłem...
Tak na marginesie- na to szkolenie z tematu, to do Ciebie?
 
Off top. @Evo grywasz chyba w Parimatch, założyłem tam konto w EUR i chciałbym wpłaty i wypłaty realizować przez ZEN. Wpłacić kartą będzie nie problem, ale zastanawiam się nad wypłatą. Bo nie widzę w metodach wypłat przelewu bankowego, SEPA etc (na zdjęciach możliwe opcje wypłat, masz takie same?)

Wypłacasz od nich przez ZEN na ten polski IBAN? Sory za spam. Pozdro Screenshot_20210908-160352_Samsung Internet.jpgScreenshot_20210908-160425_Samsung Internet.jpg
 
Off top. @Evo grywasz chyba w Parimatch, założyłem tam konto w EUR i chciałbym wpłaty i wypłaty realizować przez ZEN. Wpłacić kartą będzie nie problem, ale zastanawiam się nad wypłatą. Bo nie widzę w metodach wypłat przelewu bankowego, SEPA etc (na zdjęciach możliwe opcje wypłat, masz takie same?)

Wypłacasz od nich przez ZEN na ten polski IBAN? Sory za spam. PozdroView attachment 26020View attachment 26021
Już u nich nie gram. Nie ma już od kilku miesięcy możliwości wypłaty na rachunki bankowe - i nie będzie. Zostają krypto.
 
Panowie warto stawiać po 3,20 rywala kornika? Antona kuivanen ?
Widzę ze miał nawet epizod w ufc
 
Kórnik niespełna 2 miechy temu nieźle wyglądał w walce z Rajewskim (przegrana splitem).
Czy ja wiem czy tak nie zle,zamulal trochę.
Ten jego rywal dość często przegrywał przed czasem wiec możliwe ze jest na liścia
 
Back
Top