Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Nocna gala która leci na ufc fight pass. Pograna symbolicznie by lepiej się oglądało pomiędzy copa america.
Oferta jest na betclic.
Typy wybrane po krótkiej analizie tego co na jest na insta zawodników.
IMG_20210703_214613.jpg
 
Na Fortunie pojawila sie oferta na Armia Fight Night. Mozna zerknac, Anzor Azhiev z górnikiem Kępą, @1.35
 
Juz anulowane i rozliczony jako 1.0. Ja pierdole co za buraczany buk. Miller juz mi spadl z 1.4 na 1.25. Niech poprawia nazwisko a nie rozpierdalaja kupon
 
Juz anulowane i rozliczony jako 1.0. Ja pierdole co za buraczany buk. Miller juz mi spadl z 1.4 na 1.25. Niech poprawia nazwisko a nie rozpierdalaja kupon
Tutaj różnicę zrobiła raczej nie literówka w nazwisku a imię. Anzor a Mansur, to już mogło wprowadzać w błąd
 
Tutaj różnicę zrobiła raczej nie literówka w nazwisku a imię. Anzor a Mansur, to już mogło wprowadzać w błąd

Nie no, umówmy się, że jak ktoś gra mma to raczej wie kto z kim walczy.
A takie błędy to wina buka nie gracza i powinni to rozliczać normalnie według wyniku walki a nie od razu do 1.00 :D
No ale co zrobisz jak nic nie zrobisz :P
 
Jest już jeden specjalista od sylwetek tutaj :lol:
Nie jestem pewien do kogo bardziej ta zaczepka ale najlepszym sposobem jest grać swoje i korzystać z tego co się sprawdza :wink:

Był kiedyś taki jeden z bardzo groźnymi tatuażami z czeskiego oktagonu ale był też taki mniej znany Munoz w UFC. Więc chyba nie ma złotego środka :lol:
 
Nie no, umówmy się, że jak ktoś gra mma to raczej wie kto z kim walczy.
A takie błędy to wina buka nie gracza i powinni to rozliczać normalnie według wyniku walki a nie od razu do 1.00 :D
No ale co zrobisz jak nic nie zrobisz :P
Kolega który dał znać o walce na forum pisał, że to Anzor więc można było się jednak zasugerować.

Ogólnie masz rację jakaś sensowna opcja dla gracza powinna być (zwrot czy grasz) ale jak zauważyłeś nic nie poradzisz...
 
Nie jestem pewien do kogo bardziej ta zaczepka ale najlepszym sposobem jest grać swoje i korzystać z tego co się sprawdza :wink:

Był kiedyś taki jeden z bardzo groźnymi tatuażami z czeskiego oktagonu ale był też taki mniej znany Munoz w UFC. Więc chyba nie ma złotego środka :lol:
Różnie bywa, a osoba do której piję nie będzie miała wątpliwości do kogo to :jjsmile:
 
Przesyłam może komuś się przyda moja formatka w excelu.
Można wyczyścić i wrzucać swoje typy. Od kilku lat jej używam i sprawdza się dobrze.

Osobiście dziele sobie zdarzenia na sezony (20 typów w wierszach) które dziele na kupony (max 30 kuponów w kolumnach).
Jest kilka kolumn weryfikujących, czy nie robię głupot jak np. powtarzanie zdarzenia na wielu kuponach.
Kto zna i lubi Excela na pewno się odnajdzie.

Typy dziele kolorami wg mojej subiektywnej oceny w stosunku do kursów (tym raczej się nie sugerujcie).
W kolumnie F oznaczam wyniki zdarzeń, reszta się sama przelicza.

Różnica miedzy polem stawka zagrana a faktycznie opłacono wynika z grania za bonusy lub kontynuacji kuponu którego koszt był uwzględniony w poprzednim sezonie.
Sam sobie nie liczę yeld-u tylko bilans wpłaty vs wypłaty. Jestem na + wiec wg mnie sprawdza się.
 

Attachments

  • Analiza_wyników_v6.zip
    20 KB · Views: 41
Moze szalu nie ma przy kursach na Gilberta Burnsa i Niko Pricea , ale przynajmniej wedlug mnie Burns ma bardzo duze szanse na wygrana z Amerykaninem .

Dziwi mnie trochu ze Stephen jest faworytem tej walki . Brazylijczyk zaprezentowal sie naprawde dobrze na tle Usmana . O tym , ze jest bardzo dobrym grapllerem kazdy wie , ale w stojce z walki na walke widac bardzo duzy progres ( w szczegolnosci w boksie - ma mocne pojedyncze uderzenie ) . Do tego dochodzi wieksza czestotliwosc walk niz jego przeciwnik , i roznica wieku na korzysc ,,Durinho,, . Ogolnie wydaje mi sie ze niedawny pretendent do tytulu jest w swoim prime podczas gdy Thompson najlepsze lata kariery ma juz za soba ...

Co do walki Price vs Pereira , walka ryzykowna do obstawiania, ale bardziej ulozony stojkowo / boksersko wydaje mi sie Niko .
 
Bety które biorę pod uwagę na następnych galach:

Kenney @1.6 - pomimo porażki z Cruzem, nadal wierzę, że Casey to czołówka swojej dywizji. Jedyne co mnie martwi to duża ilość przyjmowanych ciosów. Jeśli przegrywał to z zawodnikami, którzy mieli lepsze zapasy. W pojedynku z Songiem pewnie będzie bitwa stójkowa w której Casey jest bardziej wszechstronny.

Figueiredo @1.3 - Gordon oprócz parteru niema nic do zaoferowania. Brat Figa powinien sobie poradzić.

Johns @1.5 - dos Santos prezentował się przeciętnie, na pewno gorzej niż Johns. Santos przyjmuje dużo na głowę do tego słabe sprowadzenia. Biorąc pod uwagę dobry tdd Johnsa nie widzę innej możliwości jak wygrana Miles-a.

Makhachev @1.18 - ostateczność, myślę, że pomimo świetnych umiejętności parterowych Moises nie zagrozi Islamowi. Mimo wszystko kurs uważam za ryzykownie niski.

Nunes @1.13 - ciężko znaleźć zawodniczkę, która zdetronizuje Amande. Na ten moment pewnie wyczyści dywizję. Jak wyżej kurs również ryzykownie niski pomimo raczej pewnego typu.

Brady @1.35 - jak wcześniej Kevin popełnił błąd idąc wagę wyżej.

Hawes @1.35 - Winn powinien zejść wagę niżej. Jego warunki fizyczne powodują, że odstaje diametralnie od zawodników w swojej wadzę. Warunki fizyczne zrobią swoje. (zobaczyłem, że walka wypadła)

Morozov @2.4 - przegrał ze świetnym zawodnikiem jakim jest Umar Nurmagomedov. Wydaje mi się, że w tej walce będzie miał więcej do powiedzenia i różnica w zapasach pozwoli mu na wygraną.

Kołecki przed czasem @1.4 - Szostak 3 przegrane przed czasem. Szymon 8 wygranych przed czasem. Różnica poziomów znacząca nie widzę innego scenariusza jak wygrana Szymona.

Yan @1.3 - Sterling będzie leżał, będzie bity, będzie płakał.

Munhoz @2.06 - Aldo to mistrz 3 rund, mimo wszystko uważam, że aktywnością Munhoz ma szanse na wygraną. Tutaj mimo wszystko bet jest bardzo ryzykowny.
 
Back
Top