Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ostrożniej, bo powinno być na ten moment ~25k zysku, a jest ~5k (sporo w tym pecha, ale też zbyt dużo błędnych decyzji). Pasuje wreszcie zrobić jakieś dwucyfrowy wynik. Z UFC zagram prawdopodobnie Rothwella. Czekam przede wszystkim na kursy z Bellatora + LFA, obok tego jest KSW i jeszcze jedna gala, na której są dwie perełki ale dam o nich znać publicznie później.
Z mojej oceny Tyler Ray z LFA. Ciekaw jestem czy też go brałeś pod uwagę.
 
Świruje Bażanta :crazy:

A więc tak najpierw dwa typy z Babilona gdzie widzę dwie dominacje konkretne. Łaguna @1.40 jak ktoś już o nim pisał że pewniak gali i ja się podpisuje. Treningi czy sparingi z czołowymi zawodnikami. Zapaśnik z Ankosu który ćwiczy zapasy od 2003 roku. Dla mnie nie ma nic do czego mógłbym się doczepić. Mocny parter i kontrola, warunki fizyczne i takie tam. Zazwyczaj szybko sprowadza i robi orkę. Skrót ostatniej jego walki na Babilonie z Mękalem w necie > polsat sport. Na skrócie widać wszystko jak na dłoni. Rywal bez podjazdu.

Drugi typ to Młodszy Kołecki @1.25 tutaj krótko. Rywal ma gorszą stójkę od Bonusa BGC. Obalenie i gnp.

Te dwa typy dają @1.75 w bukach co dla mnie jest dobrą podstawą. Z UFC do tego Bruno Silva @1.30 chyba tzw. najpewniejszy typ gali. Mam jeszcze boks, świetnego niepokonanego Kacapa Romanova @1.26 zagrany wczoraj, dzisiaj spadki który szklankę Kudriaszowa odeśle raz na zawsze na emeryturę. Typowi zapewne niedługo stanie sie tam krzywda i konkretny uszczerbek na zdrowi.

Nie gram Jabłońskiego z Babilonu a dlaczego to pokazuje obrazek. Niech wygrywa albo i nie :cool:

 
Szybko za nim ubija xD
Screenshot_20210519-144009.jpg
 
Kilka wywiadów przed sobotnim Babilon MMA. Być może komuś przyda się coś przed typowaniem :)

 
Kilka wywiadów przed sobotnim Babilon MMA. Być może komuś przyda się coś przed typowaniem :)

W wywiadach to zawsze super forma, najlepsze przygotowania a po walce jak już kasa postawiona to: miałem kontuzję, nie trenowałem bla bla bla.
Zawsze mnie to wkurwia
 
Kilka wywiadów przed sobotnim Babilon MMA. Być może komuś przyda się coś przed typowaniem :)

Szkoda czasu na słuchanie gadaniny, lepiej ten czas poświęcić na przypomnienie sobie walk zawodników.
 
Zauważyliście, że fortuna ma zła datę gali Babilon mma? Wg nich jest to gala odbywa się dziś. Mogą przez to walić w chuja z rozliczeniami kuponów?
 
Zauważyliście, że fortuna ma zła datę gali Babilon mma? Wg nich jest to gala odbywa się dziś. Mogą przez to walić w chuja z rozliczeniami kuponów?
Unibet ma to samo. Nie mogą walić w chuja z rozliczeniami kuponów, ale mają zamkniecie zakładów dziś o 18 i później nie będzie można już tej gali zagrać, chyba że to zmienią.
 
Zauważyliście, że fortuna ma zła datę gali Babilon mma? Wg nich jest to gala odbywa się dziś. Mogą przez to walić w chuja z rozliczeniami kuponów?
Napisałem im majla że mają błąd i poprosiłem o korekte, o dziwo poprawili w kilka minut. Warto zgłaszać takie rzeczy.
 
Mam jeszcze boks, świetnego niepokonanego Kacapa Romanova @1.26 zagrany wczoraj, dzisiaj spadki który szklankę Kudriaszowa odeśle raz na zawsze na emeryturę. Typowi zapewne niedługo stanie sie tam krzywda i konkretny uszczerbek na zdrowi.

Zaczynamy kupon łatwą wygraną :panda:
 
Czekamy najpierw na Babilona później na Bruno Silvę :panda: oby dupska nie dał żaden bo wszyscy faworyci konkretni.

Ode mnie na nockę z Boksu - Josh Taylor @1.50 :cowboy:
 
Back
Top