Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Znaleźć przeciwnika, który Najmanowi nie zrobi kuku jest bardzo bardzo ciężko. A Najman ma już 39 lat i lepszy nie będzie :)
 
Wolański-Torres.

co myślicie, Filip ogarnie temat?
kiedyś w Puncherze mówił, że chciałby tę walkę wygrać przed czasem...
 
gitior.jpg


A co tam, pograłem ;P
 

Czy on mi czasem wczoraj nie wycinał brzozy na działce? Jak nie on to brat bliźniak. Pożartowaliśmy coś przy piwie, a tu się okazuje, że to profeszjonal fajter.
Najman klasycznie na ważeniu problemy ze zdjęciem koszuli z otłuszczonego cielska.
 
Na lvbet i na innych, normalnych bukmacherach od początku tyle było - pewnie u stsów jakiś gamoń wpisał na odwrót.
Dajcie znac czy Wam cofneli chujki stsowe - tam jest samowolka, sie okaze ze po walce rozlicza po 1.0 argumentujac odwrotnie kursy wystawione.

Dopiero zlookalem, a mial isc srogi surbet...
 
@Wolf narazie kuponu nie anulowali. Miejmy nadzieje, że nawet w przypadku wygranej zostawią bo w obliczu przegranej napewno przemilczą.

@CottoFan dzięki. Manny to już nie ten sam zawodnik co kiedyś. Sądzisz, że warto pograć Matthysse przez ko/tko?
 
Dajcie znac czy Wam cofneli chujki stsowe - tam jest samowolka, sie okaze ze po walce rozlicza po 1.0 argumentujac odwrotnie kursy wystawione.

Dopiero zlookalem, a mial isc srogi surbet...

Eee.. że takie jaja są w stanie odstawić? Anbeliwebel.
 
Eee.. że takie jaja są w stanie odstawić? Anbeliwebel.

Zauwaz ze aktualny zaklad ma inny numer zdarzenia i inna kolejnosc zawodnikow. Przeczuwam, ze po walce w przypadku wygranej Tuivasy zaklad 2126 bedzie rozliczony po 1.0. Z reszta maja w regulaminie gdzies ze w przypadku "oczywistego"
odwrotnie wystawionego kursu maja prawo do wycofania zakladu - z czego nadmiernie korzystaja...

upload_2018-5-25_8-47-35.png


upload_2018-5-25_8-47-18.png
 
.
Zauwaz ze aktualny zaklad ma inny numer zdarzenia i inna kolejnosc zawodnikow. Przeczuwam, ze po walce w przypadku wygranej Tuivasy zaklad 2126 bedzie rozliczony po 1.0. Z reszta maja w regulaminie gdzies ze w przypadku "oczywistego"
odwrotnie wystawionego kursu maja prawo do wycofania zakladu - z czego nadmiernie korzystaja...

View attachment 11077

Lipa okrutna, gdybym wiedział że takie praktyki kultywują postawiłbym za te 1.6... A tak szkoda Tuivasy
 
Eh karygodne biorąc pod uwagę, że płacisz złodziejskie 12% podatku. Czyli dla nich win/win. Zakład wygrany dadzą jako 1.0 za to przegrany policzą jako przegrany. Pytanie czy da rade coś z tym zrobić bo są to pieniądze zamrożone z powodu pomyłki bukmachera.
 
Nie jest to jakies pewne info ze wycofaja, ale wiele na to wskazuje. Dla przykladu mam Bedorfa u nich po 1,84 teraz jest 1,45, jak wejde w swoj zaklad mam dostepnego cash-outa z gorka, jakby mialo zostac tez powinniscie miec.

Eh karygodne biorąc pod uwagę, że płacisz złodziejskie 12% podatku. Czyli dla nich win/win. Zakład wygrany dadzą jako 1.0 za to przegrany policzą jako przegrany. Pytanie czy da rade coś z tym zrobić bo są to pieniądze zamrożone z powodu pomyłki bukmachera.

Podpytajcie na chacie czy zostanie mimo zmiany kursow
 

Dobrze, że o tym piszecie bo trzeba ich napierdalać.
Co mnie to obchodzi, że jakiś goguś popierdolił kursy. Jak sie myli to niech mu potrącają z wypłaty bo w momencie okazyjnego kursu nie jest tajemnicą, że dane wydarzenie jest wybierane właśnie pod względem zawyżonego mnożnika. Gdyby kurs nie był atrakcyjny to też ludzie by się na niego aż tak nie porywali. Złodziejstwem jest rozliczanie kursu 1.0 w momencie wygranej gdzie wina nie leży po stronie użytkownika. Trzeba na bieżąco weryfikować i stawiać sprawe jasno bo szkoda później mniej wygrywać BO TAK.
 
Należy dodać, że pół biedy jeśli przed wydarzeniem zwrócili by pieniądze. Jednak w tej chwili można powiedzieć, że pieniądze są zamrożone bez potwierdzenia możliwości wygranej. Wiadomo, że w razie przegranej wszystko byłoby w porządku i nie widzieli by problemu.
 
Należy dodać, że pół biedy jeśli przed wydarzeniem zwrócili by pieniądze. Jednak w tej chwili można powiedzieć, że pieniądze są zamrożone bez potwierdzenia możliwości wygranej. Wiadomo, że w razie przegranej wszystko byłoby w porządku i nie widzieli by problemu.
Ja im napisałem, że jak planują mi anulować tamten zakład to niech zrobią to teraz a nie po wygranej bo inaczej sobie kupon skleje ale na szczęście wychodzi na to, że będzie w porządku.
 
Należy dodać, że pół biedy jeśli przed wydarzeniem zwrócili by pieniądze. Jednak w tej chwili można powiedzieć, że pieniądze są zamrożone bez potwierdzenia możliwości wygranej. Wiadomo, że w razie przegranej wszystko byłoby w porządku i nie widzieli by problemu.
lvbet to padaka totalna, zreszta jak kazdy polski buk
pamietam gralem live niby zaklad 1.8, pozniej patrze historie, a tu kurs 1.1 XDDDDD
 
View attachment 11066





@CottoFan dzięki. Manny to już nie ten sam zawodnik co kiedyś. Sądzisz, że warto pograć Matthysse przez ko/tko?

Manny słabo zaprezentował się w ostatniej walce. A z Argentyńczykiem spotka się równo rok po ostatniej walce. No i ma 39 lat. Zagrożeniem dla Pacquiao będzie nie dość że mocny cios przeciwnika, to jeszcze własna kondycja. Ja myślę że po pierwszych 3-4 rundach gdzie Filipiniec będzie górował szybkością -przewagę zacznie uzyskiwać Matthysse, i ubije go w 2 połowie walki. Argentyńczyk to nie Horn- on będzie parł do przodu zabierając Mannemu dużo energii. A paliwa w baku pewnie niewiele zostało.
 
Back
Top