Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Co nie zmienia faktu, że jako nieliczny go nie skreślałem :fingers:

Nie sądzę, wiele osób puściło kirasówki za drobne z Cesarzem w tle z czystego sentymentu.
Ale fakt faktem Mir był słusznym faworytem.

gg.jpg
 
Coś grasz z tego?
Nie wiem właśnie. 3.90 trochę za duży kurs na Maię. Myślałem, że będzie z 2.60 - 2.75
Reem po takim kursie imo też raczej do gry lecz nie jestem jakoś zdecydowany, a nie lubię tak grać. Co innego ostatnio dog Anderson i Bahadurzada :antonio: tu nie było chwili wahania
 
Nie wiem właśnie. 3.90 trochę za duży kurs na Maię. Myślałem, że będzie z 2.60 - 2.75
Reem po takim kursie imo też raczej do gry lecz nie jestem jakoś zdecydowany, a nie lubię tak grać. Co innego ostatnio dog Anderson i Bahadurzada :antonio: tu nie było chwili wahania

Też się spodziewałem 2.75 - 2.90 na Maię, ale mimo wszystko nie jestem pewny, czy chcę to postawić. Reema zagrałem po 2.06, bo jednak go faworyzuję. TDD ma o niebo lepsze, niż 44 letni Hunt bez cardio.
 
Też się spodziewałem 2.75 - 2.90 na Maię, ale mimo wszystko nie jestem pewny, czy chcę to postawić. Reema zagrałem po 2.06, bo jednak go faworyzuję. TDD ma o niebo lepsze, niż 44 letni Hunt bez cardio.
No jak Reem będzie na pinku to pójdzie pewnie. A małego Pettisa po ile masz? Jak będzie na pinnacle jak teraz (2.85) to też pogram go.
 
No jak Reem będzie na pinku to pójdzie pewnie. A małego Pettisa po ile masz? Jak będzie na pinnacle jak teraz (2.85) to też pogram go.

3.20, a brałbym pewnie od 2.50. Cejudo to przeskurwiel, a na moje oko Benavidez po 1,5 roku przerwy będzie słabszy. Spodziewam się wyrównanej walki z niewielką przewagą Pettisa w stójce, a Benavideza w klinczu.
 
Panowie co z stawianiem na portalach które niby są nie legalne a mozna się logować? Np: unibet? Jak to wygląda teraz, odnosnie prawa? Lepiej przerzucić sie na STS itp.?
 
Myślę że na polskim buku nie zarobisz, chyba że jesteś jakimś prze kotem. Bardzo dobry gracz, poważany , sprzedający swoje typy w długim ogresie czasu zarabia 20% wkładu w kupony. To jak tu żyć, jeżeli zadupcą Ci 10% podatku. W Polsce nikt i nic nie przetrwa. Regulować będą każdą dziedzinę życia. Łącznie z ruchaniem.
 
Na tym forbet mozna wypłacać w trakcie zakładu czy tylko jeśli dany sie zakonczy to kasa wpływa? Dokładnie chodzi mi to, że postawię i w trakcie stwierdzę, że mi się nie opłaca to chcę kasę wrócić. Na unibecie było opcja wypłaty mniejszej/większej/równej do maksymalnej wygranej przed zakonczeniem meczu itp.
 
Na tym forbet mozna wypłacać w trakcie zakładu czy tylko jeśli dany sie zakonczy to kasa wpływa? Dokładnie chodzi mi to, że postawię i w trakcie stwierdzę, że mi się nie opłaca to chcę kasę wrócić. Na unibecie było opcja wypłaty mniejszej/większej/równej do maksymalnej wygranej przed zakonczeniem meczu itp.

Na Forbet nie ma takiej opcji , jedyna szansa na zobaczenie :Duke3d: to trafienie wszystkich wydarzeń na kuponie, w Fortunie po każdym pozytywnie trafionym typie na kuponie możesz go zamknąć z jakimś tam zyskiem.
 
Back
Top