Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tomasz Adamek vs Joey Abell 2 (2.5)

Mateusz Masternak vs Youri Kayembre Kalenga 1 (1.62)

takie coś idzie na sobotę
 
Ten Abell serio taki dobry, że go gracie?
Czy już Tomek taki słaby? Oglądałem ostatnio jedną z ostatnich walk Adamka to tak źle nie wyglądał. A Abell nikogo dobrego chyba nie obił z tego co widzę.
 
Ten Abell serio taki dobry, że go gracie?
Czy już Tomek taki słaby? Oglądałem ostatnio jedną z ostatnich walk Adamka to tak źle nie wyglądał. A Abell nikogo dobrego chyba nie obił z tego co widzę.
To mankut z nokautującym ciosem, to może wystarczyć na dzisiejszego Adamka. Do tego mocno zmotywowany, bo wygrana z Tomkiem zapewni mu propozycje walk za dobre pieniądze.
 
@CottoFan co sądzisz o pojedynkach Masternaka i Wierzbickiego ???
Przepraszam ze tak późno, na komórce nie jestem nigdy zalogowany i nie widzę co się dzieje. Myślę że Masternak da wyrównaną walkę. Powinien wygrać, tylko że on na początku jest strasznie nerwowy i bardzo sztywny. Oby niczym mocnym nie dał się zaskoczyć. Jak by nie było walczy u siebie. Chociaż Borek pewnie by się za to obraził, bo tutaj sędziowanie ma być "mega uczciwe" :)

A co do Abella, to jest taki dzik. Adamek jest stary i bardzo po nim widać wiek. Najbardziej po wolnych nogach. Na pewno Adamek jest faworytem- jednak kurs kusi i postawiłem troszkę na niespodziankę. Może być deklasacja i łatwa wygrana Tomka. Może też być duży pressing Amerykańca i świniobicie. Adamek zawsze daje się trafiać i zawsze dużo zbierał. Jednym słowem ciekawe zestawienie.
 
https://www.betrallypl.com/bonuses/1st-deposit-bonus/

Ktoś mi powie skąd taka gradacja wymogów obrotu bonusem powitalnym?

5x dla:
Germany, Austria, Denmark, Finland, Sweden, Norway, Japan, Canada, Switzerland, Luxembourg, Iceland, Australia and New Zealand

6x dla:
Slovakia and Slovenia:

10x dla reszty świata (w tym Polski)...

Bo biorąc pod uwagę poziom polskich bukmacherów, nadal Ci się opłaci tam grać. Inne kraje ich zleją.
 
Bo biorąc pod uwagę poziom polskich bukmacherów, nadal Ci się opłaci tam grać. Inne kraje ich zleją.

its-gross-its-racist.jpg
 
Back
Top