Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dzisiaj Bellator, ktoś coś? Poza tym widział może ktoś z Was pełną ofertę na Polsat Boxing Night poza walką Adamek-Saleta ?
 
Sprzedawać wszystko i grać :)
Marco Huck vs Krzysztof Głowacki - 1.20 - Huck -
sffb08.jpg


15 sierpnia tytułu WBO w wadze cruiser bronił będzie Huck po raz 15
20 procentowa zamrażarka . Jak ktoś ma w pytę kasy to ładować i czekać .
 
Wziął walkę w zastępstwo raczej przygotowany dobrze nie będzie . Zychal z czego haa ty już nie raz na podobnym kursach wylatywałeś , czy nie ? hee

Zapewne wy na takich za każdym razem wygrywacie

Pośmiejemy się jutro po walkach .
 
Kiras podasz jakiś kupon co zagrałeś przed ? Dzisiaj ? Czy po w poniedziałek dopiero ?
Jak wejdzie to wtedy wrzuce :D czuje sie teraz taki zaatakowany :o
Pocisnąłbym Cie paparuchu i zgarnął przy tym kilkaset lajków ale Szady bądź Tomcio przestaną mnie tolerować i kumpelskiego bana dostane bo zawsze sie do Ciebie dopierdalam :D - wybacz
Wracając do wątku głównego nikt Cie tu nie lubi. Fejmu za grosz.ZAKŁADY BUKMACHERSKIE COHONES >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> forum bukmacherskie
 
Jak wejdzie to wtedy wrzuce :D czuje sie teraz taki zaatakowany :o
Pocisnąłbym Cie paparuchu i zgarnął przy tym kilkaset lajków ale Szady bądź Tomcio przestaną mnie tolerować i kumpelskiego bana dostane bo zawsze sie do Ciebie dopierdalam :D - wybacz
Wracając do wątku głównego nikt Cie tu nie lubi. Fejmu za grosz.ZAKŁADY BUKMACHERSKIE COHONES >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> forum bukmacherskie

Gdyby wasza miłość/wysokość podawała swoje typy , to może poddani bukmacherscy byli by wdzięczni
 
Gdyby wasza miłość/wysokość podawała swoje typy , to może poddani bukmacherscy byli by wdzięczni
Na pewno są czasem :D ale tak na prawde kochają mnie gdy upadam te takie inne usery co nie lajkują kuponów :D
Czekaj chłopaku zawsze jak gram coś na ufc to wrzucam przecież..
Noga dla zabawy grana.
 
Wracając do wątku głównego nikt Cie tu nie lubi
Nawet nie wiesz jak się tym przejmuje > Zlewam to na ciepło , mam inne ważniejsze sprawy na głowie niż to bałwanku

A bana tak jak najbardziej , chociaż za piękne słownictwo co drugi post
 
Last edited:
Dzieciństwa to ty chyba za dobrego nie miałeś co a co skończyłeś to zapewne tylko podstawówkę . Twój iloraz inteligencji wykracza poza wszystkie normy
Właśnie miałem zajebiste :D a Tobie jak sie kołyska paliła to ojciec łopatą gasił (lajkujcie w chuj)
co a co - naucz sie pisać :D
 
Back
Top