Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tens i co z tego,właśnie dzięki takim nieporozumieniom mozesz zarobic ;)



p.s dzięki za cynk z Chandlerem
 
O kurwa. Vallecano wygrało z Levante. To jest jakaś porażka. W 3 dni straciłem niemal wszystko co wygrałem w zeszłym tygodniu.



Underdog na dziś - Portland Trail Blazers (3.0)
 
I to jak, aż 3-0. Ile postawiłes Uefo?



Warty do zagrania za max 20zł kupon moim zdaniem:











KUPON AKO Data / Czas Nr Zakłady Typ Kurs



21.12.2012 20:45 12689 Cagliari-Juventus Piłka Nożna, Włochy, 1 liga 2 1.50



23.12.2012 14:30 333 Swansea -Manch. Utd. Piłka Nożna, Anglia, 1 liga 2 1.65



21.12.2012 22:00 312 Atl. Madryt-Celta Piłka Nożna, Hiszpania, 1 liga 1 1.30



22.12.2012 18:00 186 Valladolid-Barcelona Piłka Nożna, Hiszpania, 1 liga 2 1.25



kurs 4.02
 
Swensea i Celta w gazie Hubi, więc byłbym ostrożny.



2 Dychy. Mam serię 9 przegranych kuponów z rzędu, gdzie w zeszłym tygodniu prawie wszystko wygrywałem (UFC, NBA, Liga angielska)
 
Tak mi się podbiła część kuponów, że jak wygra Velasqez to wejdzie mi prawie sześć paczek na konto. Jednak tak jak byłem bardzo przekonany do tego typu jak obstawiałem go na zakładach, tak niestety teraz taki pewny już nie jestem. Jak ja się nie mogę doczekać tej walki to jest koniec!
 
Jest taki sposób aby być szczęśliwym po zakładzie/walce. Stawiasz przeciwko sobie czyli np. gdy walczy Cain i JDS, kibicujesz JDS'owi to stawiasz na Caina. Wygra Cain to masz hajs, wygra JDS cieszysz się bo Twój idol wygrał. Są wyjątki jeśli walczy JJ czy Silva to stawiaj zawsze przeciwko Nim, kursy potężne...tak jak prseciwko Kliczkom :-)
 
@up a jesli bardziej lubie JDS i do tego jestem święcie przekonany ze wygra? :-) nie moze byc inaczej, serio. mysle ze sami sie przekonacie 29 grudnia ze Cain nie odmawiajac mu tego ze jest swietnym zawodnikiem, nie ma szans z dzisiejszym JDS :-)
 
Zagrał ktoś podane przeze mnie Portland? Udało się w końcu ;) Na dziś pewniaki (nie wiem jakie są kursy, ale grajcie w ciemno te rzeczy, żeby podbić stawkę, albo coś w tym stylu) :



Spurs, Clippers, Warriors, Grizzlies.



Do tego myślę, że warto grać na :



Philadelphia 76ers (kurs powinien być dobry, a myślę, że dziś jest moment przełamania, mam takie przeczucie i to mocne. Celtics, Pistons, i Raptors, którzy powinni być underdogami, a jeżeli w Magicach wypadnie Davis, to beda mieli dużo łatwiej wygrać.



Jedyną niespodziankę dziś mogą sprawić Cavaliers. Co do meczu Knicks vs Bulls nie będę się wypowiadał, bo rozum podpowiada, że knicks gładko, a z drugiej strony pamiętam jak lekko im się grało z lokalnymi rywalami i dziś mogą być trochę wypompowani.
 
HarkHunto- jeśli masz wątpliwości, a chcesz mieć pewny zysk to po prostu skontruj ten typ i po kłopocie :)
 
Pisałem już o tym, ale nie mogę edytować, więc świeżutkie info.



http://espn.go.com/nba/injuries/_/team/phi



http://espn.go.com/nba/injuries/_/team/orl



W Filadelfii wraca Holiday i mają streak L5. Dziś jak nigdy będą chcieli wygrać i moim zdaniem uda im się to. Thadeus Young Wyłącza Smitha z gry i Atlanta jest załatwiona. Kurs 2.10 kusi. Polecam. A jeśli skombinujecie to z Raptorami za 1,60, którzy grają na własnym parkiecie, ostatnio im się wiedzie, a z Orlando wypada najważniejszy podkoszowy - Davis to kursik rzędu 3,30 powinien wam zrekompensować moje ostatnie niepowodzenia w typowaniu. Mocno skłaniam się ku tym dwóm typom, w waszej kwestii już jest to czy zagracie.
 
@Uefo

Taki ma być kuponik:

Toronto Raptors - Orlando Magic (1)
Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (2)

Kurs: 5.55

?
 
Edit przeoczyłem. Philadelphia dzis gra z Atlanta Hawks - taki ma być kuponik i jedyneczka.







Czyli jeszcze raz -



Philadelphia - Atlanta 1



Raptors - Magic 1
 
Kombo Filadelfia - Toronto udało się :) Mam nadzieję, że odzyskuję powoli wasze zaufanie. Grauluję tym, którzy mi zaufali i wygrali :p
 
nie umiałem wytypowac wyniku main eventu 155 więc wymysiłem ze postawie na tego kogo wybierze panna, oczywiscie ona kompletnie nie wie kto to ale strzeliła ze Juniora, więc poszło na niego 500 zł. teraz uwazam ze przesadziłem bo mozna by za to pare dobrych gainerow kupic ale z drugeij strony coraz bardziej wieze w cygana i cieszy mi sie japa na widok artykulow jakie dał Przemas.
 
Uefo, co proponujesz zagrać na dzisiaj ? muszę jeszcze 2x obrócić bonusem w sts i wypłacam, potrzebne mi typy powyżej 1,7 mogą być łączone.
 
@Visu - dzieki, coraz bardziej ryj mi sie ciecha na myśl o tym ze łysy pan Junior WYGRA i kaska wpłynie mi na konto :)







edit;



nie zauwazyłem ze to pan visu. porazka w chuj :-) :-)
 
Ja zagram na pewno na Juniora i Boetcha. Zastanawiam sie jeszcze nad kims z dwojki Okami/Belcher, ale ciezko tu faworyta wskazac.


Przecież Okami jest tutaj wyraźnym faworytem?
 
Kursy u bukmachera temu zaprzeczaja.



1.8 Okami - 1.9 Belcher.



Moze i macie racje, ze Okami to spokojnie wygra, z drugiej jednak strony Belcher zaimponowal mi walka z Palharesem. Wrazenie, ostatnio tylko troche zepsul Lombard, pokazujac, jak niewiele potrzeba na Brazylijczyka.
 
@Mickap - dzisiaj cięższe typy niż wczoraj. Jak coś miałbym polecać to Houston Rockets za 1,91 - ale to też nie jestem tak przekonany jak do wczorajszej Philadelphii. Do tego myślę, że pogranie na Milan w zakładzie bez remisu za 2,05 jest ciekawą opcją. Nie wiem jak u Ciebie Atlanta Hawks będzie stała, bo u mnie jest po 1,65, ale jak w stsie bedzie ok 1,70 - to myślę, że to jest spoko typ.
 
Obstawia ktoś dziś Adamka ? Zastanawiem się nad under 9 rounds ale jest ryzyko... sam nie wiem.
 
Back
Top