Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Warto to ciągnąć czy wypłacić early?
upload_2018-11-24_19-49-54.png
 
Justin Willis to niby tylko wieprzek ale Hunto ostatnio na regresie...
Ten wieprzek jest dosc szybki jak na wieprzka, trenuje w AKA i raczej to ogarnie wg mnie.
To chyba tez ostatnia walka Hunta w karierze o ile sie nie myle ? Roznie to moze wplynac na niego, albo wyjdzie mega zmotywowany albo na wyjebce ze to i tak ostatnia walka.
 
Ten wieprzek jest dosc szybki jak na wieprzka, trenuje w AKA i raczej to ogarnie wg mnie.
To chyba tez ostatnia walka Hunta w karierze o ile sie nie myle ? Roznie to moze wplynac na niego, albo wyjdzie mega zmotywowany albo na wyjebce ze to i tak ostatnia walka.
Jedyna nadzieja to to, że trenują razem z Tuiwatą, bo walczą na tej samej gali. Ale faktycznie trzeba to na spokojnie przemyśleć czy sobie nie odpuści.
 
Jedyna nadzieja to to, że trenują razem z Tuiwatą, bo walczą na tej samej gali. Ale faktycznie trzeba to na spokojnie przemyśleć czy sobie nie odpuści.
ryzyk fizyk ale nawet jak teraz odpuscisz i Hunt faktycznie wygra to i tak bedziesz na plusie ;) moze mniejszym ale Hunt naprawde jest ryzykowny w tym kuponie...
 
Ocb z tym bonusem?
Zasilasz konto na bodajże 200£ i dostajesz drugie tyle. Warunkiem do spełnienia jest obrót wymaganej kwoty po określonym kursie i w czasie chyba 2-3 miesięcy (wszystko do przeczytania w regulaminie). Promocja beta to jedyna jaką polecam i mieszkając w UK szkoda by z niej nie skorzystać. Zresztą jakoś rok temu pisałem ci o tym właśnie w tym temacie :)
 
@allan77 poprosze o komentarz :friends:
Stevensson 2.5
Wilder 1,7

Dla mnie Wilder przed czasem ale w drugiej walca stawiam na Gvozdyka, minimalnie, Stevenson już wiekowy, z Jackiem miał problemy, nie wygląda dobrze. Widziałbym zdecydowanego faworyta w Gvozdyku gdyby nie fakt że wcześniej miał problemy z leworęcznym Karpencym i to duże problemy a Adonis tez jest mańkutem. Mimo wszystko minimalnie stawiam na Ukraińca, to świetny pięściarz.
 
Back
Top